هفته گذشته با حمایت سرویس اطلاعاتی عربستان و mi6انگلستان نشستی توسط تروریست های الاحوازی در کپنهاگ دانمارک برگزار شد این نشست که در پی شکست سنگین آل سعود در یمن به دنبال بهانه ای برای اتهام زنی علیه ایران بود راهکارهای ایجاد ناامنی و ترور را در استان خوزستان مورد بررسی قرار داد.


برخی از حاضرین در این نشست جورج صبرا(رئیس مجلس ملی مخالفان سوریه)،عبدالکریم الشمری(عضو مجلس بحرین)،شیرزادکمانگر(عضو گروهک تروریستی پژاک)،سرلشکرمشهورالسعیدی(مدیرسابق عملیات گارد ملی کویت)،صلاح الدین فاروقی(امیرجیش العدل که به صورت تلقنی ارتباط داشت) بودند که سوابق آن ها در ناامنی های اخیر در منطقه مشهور است. 

پوشش رسانه ای این نشست که با هدف توجیه حمله عربستان به یمن با استفاده از ظرفیت استان خوزستان برگزار شده بود، توسط المستقبل لبنان(وابسته به سعدحریری)، العربیه و الاخباریه عربستان و الحیات لندن صورت گرفت.

در این نشست بیانیه ای توسط گروهک های تروریستی حاضر صادر شد که ایجاد سازوکار تامین و پشتیبانی تسلیحاتی برای انجام عملیات های تروریستی و تبادل تجربه گروهک ها در خصوص اقدامات مسلحانه مهمترین محور آن بود.

گفتنی است سعودی ها پس از ناکامی در یمن و سوریه اخیرا بر حمایت های خود از گروهک های تروریستی افزوده اند به نحوی که این حمایت ها فقط به غرب آسیا محدود نمی شود بلکه بنا بر اعلام مقامات غربی اقدامات تروریستی رخ داده در غرب نیز با حمایت سرویس اطلاعاتی آل سعود صورت می گیرد.


برچسب‌ها: الاحوازی, عربستان, تروریست, عبدالکریم الشمری, جورج صبرا
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

در چند سال گذشته، هر زمان که نامی از گروه های تروریستی خلق عرب تجزیه طلب یا هوادران آنان به میان می آید، به گونه ای مستقیم یا غیر مستقیم به نام "دنیل برت" که یک انگلسیی می باشد، بر می خوریم،این شخص کیست؟، با چه کسانی یا سازمان هایی همکاری دارد؟، از چه کسانی دستور می گیرد و انگیزه و هدف نهایی وی چیست؟

برت از اعضای فعال اندیشکده (اتاق فکر) "انجمن هِنری جَکسن" است، و شواهد گویا آن است که او از سوی آنان هدایت شده، و آنانند که نیرو و مغز اصلی پشت برنامه جدا سازی سرزمین های نفت خیز از ایران در زیر پوشش دفاع از حقوق ملت خیالی الاحواز فعالیت دارند.

بی گمان نخستین کسی که  نام 'دنیل برت'  را افشا و نقش او را در جریانات تحریکات اقلّیت عرب در ایران مطرح ساخت، 'عبدالطیف عبادی' از فعالان خلق عرب بود.

وی درباره برت می نویسد: "دانیل برت، مردی انگلیسی با سوابقی مرموز و ناشناخته، این شخص مسئول و راهنمای رسانه ای و مشاور تبلیغاتی گروه جبههء دموکراتیک احواز است.

دنیل برت خود را، روزنامه نگار، کارشناس و مشاور در امور نفت و انرژی، پتروشیمی، سیاست خارجی، بازار جهانی معرفی می کند  'برت' در راس "انجمن دوستی اهوازی های بریتانیا" (BAFS) و "شبکه همبستگی احوازی عرب" (AASN) قرار دارد.

برت، بجز عامل اصلی بودن در تحریکات قومی در استان خوزستان یکی از تحریف کنندگان نام خلیج فارس نیز بشمار می رود، وی از هر فرصتی که بدست آورد، تلاش در اشاعه ی نام دروغین خلیج ع*ر*ب*ی کرده  و ایران را در منطقه ی خاورمیانه "حیوانی" لگام گسیخته می خواند


"وین مدسون"، افسر پیشین "آژانس امنیت ملی ایالات متحده آمریکا" (NSA) و افسر ضد اطلاعات نیروی دریایی آمریکا (ONI)، در بخشی از افشاگری های خود در ژانویه 2007 از "دنیل برت" بعنوان عضو سازمان جاسوسی بریتانیا، که در بمب گذاری های استان خوزستان و ایجاد تنش، و دامن زدن به اختلافات و اغتشاشات قومی در ایران، که از سوی دولت بریتانیا با همکاری پنتاگون انجام شده شرکت داشته است، نام می برد.

وی در این گزارش مدعی می شود که بمب گذاری های استان خوزستان در سال 2005، که منجر به کشته شدن بسیاری از شهروندان بی گناه شد، بدست نیروهای ویژه ی ارتش بریتانیا، سازمان جاسوسی بریتانیا با همکاری "جبهه ی دموکراتیک خلق عرب الاحواز" (ADPF) با مرکزیت در لندن و "سازمان مجاهدین خلق" (MKO) انجام گرفته بوده است.

در ماه مارس 2005، 'جک استراو' وزیر امورخارجه بریتانیا در دولت کارگری 'تونی بلر'، با گروه های الاحوازی در لندن دیداری محرمانه داشت، یک ماه پس از آن دیدار، "انجمن دوستی اهوازی های بریتانیا"  ترجمه ی نامه ای محرمانه را که بامضای 'محمدعلی ابطحی' بود از طریق شبکه ی ماهواره تلویزیونی خود  پخش نمود، که دولت ایران آن را جعلی خواند و بریتانیا را به آشوبگری و تحریکات قومی در ایران متهم ساخت.

بعدها افشا گشت که نامه ی ابطحی را دنیل برت جعل کرده است تا موجب تحریکات قومی و خونریزی در اهواز شود. برت شاهکار ضد انسانی خود را "انتفاضه ی ملت الاحواز" می خواند

برت برای متحد ساختن همه ی تجزیه طلبان عرب، آذری، کرد و بلوچ علیه ایران، شیوه های گوناگونی را بکار می برد، از جمله خواهان برقراری سامانه ی "فدرالیسم" در ایران است وی به منظور رسیدن به هدف خود، در سال 2005 "کنگره ملیت های ایران فدرال" (CNFI) را پایه گذاری کرد.

این کنگره در روز گشایش، که همه ی سخنرانان خود را نمایندگان "ملت های" عرب، کُرد، آذری، بلوچ و ترکمن یا فارس- زبانان معرفی کرده و  خواهان پایه گذاری سامانه ی فدرالیسم در ایران شدند، که  بدون استثناء مانند خود برت، از بیگانگان تشکیل شده بود*.

 البته هدف «فدرالیسم برت»، که سرانجامش  تجزیه می باشد، آشکار است، ولی یکی از سندهای افشا شده توسط 'ویکی لیکس' در سپتامبر 2011 گویای بهتر این حقیقت است. مدرک فاش شده، به دیدار و گفتگویی بین 'خلیل دلاوی' (با نام مستعار: عبدالخالق  دلاوی) و سفارت آمریکا در کویت در سال 2005 اشاره می کند، که نماینده سفارت آمریکا گزارش می دهد: "با کمی فشار متوجه شدم که مسئله آنان حقوق بشر نیست." وی ادامه می دهد: "پس از کمی فشار به 'دلاوی'، او سرانجام اعتراف کرد، که همهء این گروه در یک هدف مشترکند و خواهان فدرالیسمی هستند که منجر به جدایی از ایران شود"

 ادامه این پرونده ویژه در روزهای آینده به مخاطبان محترم ارائه خواهد شد...


برچسب‌ها: جاسوس, MI6, گروهک تروریستی, خلق عرب, الاحواز
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

در پی انتشار مطلبی در وبلاگ اهواز الاهوازیون از برگزاری کنفرانس 20نفره توسط یکی از گروهک های تروریستی خلق عرب ( الجبهة الديمقراطية الشعبية الاحوازية ) در لندن این گروهک با انتشار مطلبی عصبانیت خود را از افشاگری این وبلاگ نسبت به انزوای گروهک های تروریستی نشان داد.

این گروهک همچنین بدون اشاره به تعداد حاضرین در این برنامه و اختلافات موجود در بین اعضاء برگزاری این کنفرانس را موفقیت آمیز عنوان کرد و گزارش اهواز الاهوازیون  را از این برنامه نادرست خوانده است.
همچنین در مطلب منتشر شده اهداء هدایای 20هزار دلاری به همه شرکت کنندگان تکذیب شده است در حالی که در خبر منتشر شده توسط اهواز الاهوازیون به دریافت این هدایا توسط 2نفر از تروریست هایی که در کشتار مردم خوزستان در گذشته شرکت داشتند اشاره شده است. البته قابل اذعان است که دم خروس معلوم است .

گفتنی است در بازتاب های خبری این همایش ها نکته ای پنهان است و آن این است که در تصویربرداری و انتشار تصاویر جلسات گروهک های تروریستی خلق عرب موسوم به الاحوازی ، هیچ گاه تصویری با شمای کلی نمایش داده نمی شود .


برچسب‌ها: اهواز الاهوازیون, خوزستان, خلق عرب, تروریست, الاحوازی
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

بار دیگر گروهک تروریستی الجبهة الديمقراطية الشعبية الاحوازية ، چند روز پیش فراخوان برگزاری همایشی با عنوان  المؤتمر السادس للجبهة الديمقراطية الشعبية الاحوازية را در شهر لندن کشور انگلیس ( اربابان الاحوازی ) داد .
این همایش به تدبیر و حمایت های مالی سرویس جاسوسی MI6 و به همت عنصر MI6 ، دنیل برت در لندن برگزار گردید .
کما فی سابق اعضای حاضر این جلسه از کشورهای مختلف همچون عراق ، اریتریا ، مصر ، عربستان سعودی ، سودان و یمن حضور داشتند .
دستور کار این همایش بزرگ بیست نفره هم اندیشی برای برنامه ریزی و تصمیم گیری برای مردم خوزستان و نظام جمهوری اسلامی ایران بود . از نکات بارز این جلسه تعارفات و تقدیر و تشکرات از یکدیگر به پاس حرکات تروریستی در جهان می باشد که بار دیگر در این جلسه نیز از دو تن از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب که در حوادث تروریستی استان خوزستان دست داشته اند تقدیر و تشکری در خور همراه با هدایای نقدی ( هر نفر 20 هزار دلار ) انجام گردید .
یکی دیگر از مسایل همیشگی این گونه جلسات که در لندن و تورنتو برگزار می گردد ، سرو مشروبات الکلی به عنوان پذیرایی است که این همایش بزرگ نیز بی نصیب نماند و اعضای حاضر پس از پایان همایش بزرگ ، به نوشیدن مشروبات الکلی و دیگر غذاهای تدارک دیده شده پرداختند .
در این جلسه 2 تن از عناصر سرویس جاسوسی MI6 به تدریس اقدامات و برنامه های در آینده این گروهک تروریستی پرداختند .
در بازتاب های خبری این همایش ها نکته ای پنهان است و آن این است که در تصویربرداری و انتشار تصاویر جلسات گروهک های تروریستی خلق عرب موسوم به الاحوازی ، هیچ گاه تصویری با شمای کلی نمایش داده نمی شود .


برچسب‌ها: خوزستان, گروهک تروریستی, الاحوازی, حزم, 6MI
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

جریان‌های تکفیری همچون موریانه "وحدت اسلامی" را از درون می‌خورند. جریان‌های تکفیری و سلفی هیچ ارتباطی به اسلام و اعتقادات برادران اهل سنت ندارند، بلکه فرقه‌هایی ساخته و پرداخته غرب برای تضعیف جوامع اسلامی هستند.

استان خوزستان از هر حیثی به عنوان یک استان استراتژیک شناخته می شود . از لحاظ اقتصادی به عنوان قطب معادن نفت و گاز کشور ، از لحاظ جغرافیایی به عنوان منطقه اتصال اروند رود و نقطه گذر و دید انتقال حجم های عظیم نفت می باشد . از لحاظ فرهنگی و اجتماعی به عنوان محل زندگی قومیت های مختلف با ادیان الهی مختلف است که این استان را به نماد وحدت ملی و اسلامی تبدیل گردانده است .

از این رو مردم خوزستان همچون همه ی مردم ایران می‌خواهند که فرزندان خود در نیروهای امنیتی ، اطلاعاتی و انتظامی در برابر خطر ورود جریان‌های تکفیری به کشور و خصوصا استان خوزستان هوشیار باشند و دیدگاه‌های تکفیری را به هیچ وجه از جنس اختلاف نظر مذاهب اسلامی تلقی نکنند، بلکه برخوردی متناسب با ماهیت ضدامنیتی این جریان‌ها در پیش بگیرند و مطمئن باشند که مردم خوزستان مانند دژی استوار پشتوانه ی شما می باشند .

دشمنان ایران اسلامی در گذشته با نقشه ها و طرح های مختلف تروریستی در صدد ضربه زدن به اتحاد مردم خوزستان بوده اند و دهها فقره بمب گذاری ، ترور ، آدم ربایی و سرقت مسلحانه مدارک مستند این امر می باشند .
حرکت های جریانات تکفیری در منطقه و اخبار واصله مبنی بر اتصال این جریانات با گروهک های تروریستی خلق عرب موسوم به الاحوازی نگرانی هایی را به دنبال دارد . سران این گروهک ها در اتصالاتی مستقیم با جبهه ی تروریستی به سرکردگی خاندان آل سعود عربستانی در سوریه حضور یافته اند و با کمک سرویس اطلاعاتی MI6 و سیا مسئولیت آموزش های نظامی جریانات تکفیری را برعهده گرفته اند . سایت های این گروهک های تروریستی در ماههای اخیر بارها به حمایت از حرکات تروریستی این جریانات پرداخته اند و همجنین بارها تصاویر ضد حقوق بشری و جنایت های این جریانات را به عنوان حرکت های شجاعانه قلمداد کرده اند و از آنها تمجید کرده اند . همچنین آنها بارها در ترکیه ، قطر ، کویت و عربستان با عناصر اطلاعاتی MI6 ، سیا دیدار کرده اند . "بندر بن سلطان" رئیس دستگاه اطلاعاتی عربستان به عنوان بزرگترین حامی مالی گروهک های تروریستی و جریانات تکفیری شناخته می شود .

در گذشته هر زمان طرح های توسعه ای خوزستان در اولویت برنامه عمرانی دولت ها قرار گرفته بود این گروهک های تروریستی در صدد ضربه زدن و نا امن جلوه دادن این منطقه برآمدند که با هوشیاری و جانفشانی ها و از خودگذشتگی های نیروهای جان بر کف وزارت اطلاعات ، سپاه پاسداران خنثی گردید . امروز که با حضور ریاست محترم جمهوری در استان خوزستان ، بار دیگر بارقه های امید در چشمان مردم خوزستان دیده می شود این احتمال می رود که این گروهک ها در صدد انتقام گیری باشند فلذا امید است مسئولان مرتبط بدون هیچ گونه اغماض و ترحمی نسبت به برخورد با هر گونه تحرک تکفیری در استان ، بار دیگر طرح های واهی تروریستی آنها را خنثی کرده و با کمک یکدیگر به توسعه و آبادانی خوزستان آنچه که لیاقت آن است بپردازیم .

 مطمئنا مردم خوزستان خدمت های فرزندان خود را فراموش نخواهد کرد . ان شا الله در پناه حضرت ولی عصر (ع) و رهبری فرزانه امام خامنه ای ( مد ظله العالی ) ایران اسلامی را آبادتر از دیروز داشته باشیم و اسلام ناب محمدی (ص) را از حیث تداخلات تکفیری خالص نماییم . برای موفقیت روزافزون شما دعاگو هستیم .

برچسب‌ها: خوزستان, وزارت اطلاعات, سپاه پاسداران, جریان تکفیری, خلق عرب
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

معرفی تروریست : محمود مشاوی (محمود حسین مشاوی) چهارشنبه بیست و پنجم دی ۱۳۹۲ 17:25

محمود حسین مشاوی سرکرده گروهک تروریستی موسوم به «جبهه العربیه لتحریر الاحواز»(جبهه عربی برای آزادی اهواز) است که بعد از اشغال عراق از ترس جانش به اروپا می‌گریزد. این گروهک تروریستی از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون ده‌ها عملیات تروریستی و خرابکاری را هدایت کرده که در این اقدامات ده‌ها شهروند خوزستانی جان خود را از دست داده یا مصدوم شده‌اند.

این گروهک همچنین ستون پنجم ارتش عراق در جریان جنگ تحمیلی محسوب می‌شد و اعضای این گروه در عراق ضمن تأسیس تشکیل ارتش به اصطلاح خوزستانی‌ها چندین بار علیه نیروی‌های ایران وارد جنگ شدند.

فرد یاد شده بعد از اشغال عراق به اروپا گریخت و در حال حاضر در پناه کشورهای غربی فعالیت‌های حقوق بشری! انجام می‌دهد.


برچسب‌ها: محمود مشاوی, تروریست, محمود حسین مشاوی, خلق عرب, خوزستان
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

«جبهه خلق عرب» گروهی تروریستی است که سابقه آن به فعالیت‌های «شیخ شبیر خاقانی» در کمیته عرب‌ها یا همان ستاد رزمندگان خلق عرب در سال‌های ابتدایی انقلاب باز می‌گردد. این گروه خواستار تجزیه ایران و جداسازی خوزستان از ایران هستند و در دروان دفاع مقدس رو در روی ملت ایران و در کنار رژیم سفاک بعث ایستادند و این در حالی است که از 17 هزار شهید استان خوزستان در دوران دفاع مقدس قریب به 12 هزار تن از برادران و خواهران عرب‌زبان این خطه بودند.

جبهه خلق عرب با مشارکت و حمایت گسترده مالی سازمان‌های جاسوسی بیگانه و حامیان منطقه‌ای آنان، طیفی از سازمان‌ها را درون خود به وجود آورده است تا بتواند با پرچم‌های مختلف ـ از سازمان‌های صرفاً تروریستی گرفته تا سازمان‌های مدعی حقوق بشر که با شعارهای پان‌عربیستی سعی در اغوای جوانان و دعوت به اغتشاش دارند ـ اهداف یکسانی را دنبال کند.

 پس از اطلاعیه اخیر وزارت اطلاعات مبنی بر دستگیری تعدادی از عناصر تروریست وابسته به سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه که با چندین مورد بمب‌گذاری در شبکه‌های انرژی استان خوزستان در صدد اخلال در امنیت استان و ایجاد ناامنی در زندگی شهروندان خوزستان بودند به همراه مقدار قابل توجهی مواد منفجره و اقلام ارسال شده از یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس، سایت‌ها و گروه‌های وابسته به جبهه‌ی خلق اهواز با به راه انداختن جار و جنجال‌های رسانه‌ای سعی در انحراف افکار عمومی کشور و به خصوص هم‌وطنان عرب‌زبان خوزستانی دارند.

این گروهک‌های تروریستی ادعا می‌کنند که تروریست‌های دستگیر شده از شهروندان و فعالان فرهنگی و مدنی استان خوزستان هستند و دلیل دستگیری آنان تنعها و فقط فعالیت‌های فرهنگی و مدنی است. حال این سؤال مطرح می‌شود که این به‌اصطلاح فعال فرهنگی و مدنی، برای کدام فعالیت فرهنگی و مدنی خود نیاز به بمب و سلاح و مواد منفجره داشته‌اند. همچنین این گروهک‌های تروریستی در روزهای اخیر هر شهروند عربی که در استان خوزستان بر اثر بیماری و یا تصادف و یا هر حادثه‌ی دیگری از دنیا می‌رود را از مخالفان نظام جمهوری اسلامی معرفی می‌کنند و دلیل فوت او را مخالفت با نظام می‌دانند.


در حالی که قربانیان اصلی اقدامات تروریستی این گروهک‌ها در استان خوزستان شهروندان و هم‌وطنان عرب این استان هستند و این ادعا که آنها حامیان مردم عرب هستند خود یک دروغ بزرگ است و سرکرده‌های این گروهک‌های تروریستی همه در کشورهای آمریکا، انگلیس، دانمارک، سوئد و کانادا در حال خوش‌گذرانی و عیاشی مشغول هستند.

استان خوزستان یکی از استان‌هایی است که سرویس‌های جاسوسی نظیر موساد، سیا و MI6 اقدامات بسیاری را برای ناامن جلوه دادن و تأمین امکانات ویژه مزدوران و خرابکاران در این استان را سرپرستی می‌نمایند. سلسله اقدامات و حمایت‌های مالی و تجهیزاتی بارها توسط این سرویس‌های جاسوسی به اثبات رسیده است. قابل توجه است که سرویس‌های یادشده به همراه گروهک‌های تروریستی بنام مجموعه «الأحوازی»(جبهه خلق عرب)، تا کنون 30 تن را شهید و بیش از 290 نفر از هم‌وطنان خوزستانی را مجروح نموده‌اند.

همچنین تا کنون بر اثر سلسله اقدامات تروریستی این گروهک‌ها اماکن عمومی، زیرساخت‌ها، لوله‌های نفت، خودروهای شهروندان و خودروهای پلیس دچار خسارت‌های جانی و مالی گردیده است. البته خوشبختانه بسیاری از این اقدامات برنامه‌ریزی‌شده توسط نیروهای اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی کشف و خنثی گردیده است.


برچسب‌ها: خوزستان, خلق عرب, تروریست, الاحوازی, وزارت اطلاعات
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

شبکه ضد شیعی "الوصال" سه شنبه هفدهم دی ۱۳۹۲ 0:26
منابع مطلع خبر دادند مفتی وهابی "عدنان عرعور" صاحب شبکه سلفی سعودی "الوصال" و یکی از رهبران گروه تروریستی "جبهه النصره" بیش از 800 میلیون دلار برای شبکه الوصال از اطلاعات سعودی و به حساب بندر بن سلطان دریافت نموده است.
براساس گزارش های دریافتی کشور کویت ، عربستان سعودی و قطر از کشورهای مرتجع عربی حوزه خلیج فارس می باشند که با کمک های مالی فراوان و در راس آن عربستان سعودی شبکه تلویزیونی تروریستی وصال را تامین می نمایند .
شبکه وصال و وصال فارسی تا کنون بیش از دهها برنامه در خصوص تجزیه طلبی و تایید فعالیت های تروریستی الاحوازی در استان خوزستان را بر روی آنتن برده است .
این منابع افزودند عرعور سابقا یک افسر ارتش سوریه بوده اما به دلایلی محاکمه نظامی و در سال 1980 از ارتش جدا شده و به سعودی رفته و پس از آن به یک مفتی سلفی تبدیل شده است.

اطلاعات سعودی شبکه های سلفی-وهابی بسیاری را راه اندازی و از آنها پشتیبانی مالی می کند در راس آنها می توان از شبکه " صفا، البرهان، الحکمه، الامة" را نام برد شبکه هایی که بخش عمده سعی شان بر مجهز کردن افراد ساده لوح علیه شیعیان ایران، عراق، سوریه، یمن، و لبنان همسو با اغراض سیاسی این کشور است و در عوض سعودی نیز سالانه میلیاردها دلار به حساب آنها واریز می کند.


برچسب‌ها: سعودیه, کویت, قطر, وصال, خوزستان
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

الاحوازی در سوریه چه می کند ؟ پنجشنبه دوازدهم دی ۱۳۹۲ 0:28
گروهک های تروریستی خلق عرب موسوم به الاحوازی به عنوان ابزار عملیات های تروریستی در منطقه آسیای میانه و غربی ( خاورمیانه) سرویس های اطلاعاتی و جاسوسی غربی خصوصا سیا و MI6 فعالیت گسترده ای را انجام می دهند .
این گروهک ها سابقا دشمنی خود با ملت ایران خصوصا مردم عرب زبان خوزستان را با بمب گذاری ها ، ترورها ، آدم ربایی ها ، سرقت های مسلحانه و سلسله عملیات های ایذائی دیگر که منجر به شهادت 30 تن و مجروحیت 300 نفر در خوزستان گردیده است را نشان داده است .
در دو سال اخیر پس از بحران های تروریستی بر علیه ملت سوریه رفت و آمدهای سران این گروهک ها به کشورهای مرتجع عربی خلیج فارس نظیر قطر ، عربستان سعودی ، کویت و بحرین بسیار زیادتر شده است . مشاهدات حاکی از آن است قریب 20 نفر از اعضای گروهک تروریستی خلق عرب موسوم به الاحوازی که دوره بمب گذاری و ترور را توسط MI6 دوره دیده اند به کشور سوریه رفته اند و مسئولیت آموزش نیروهای تروریست مستقر در سوریه را بر عهده دارند .
براساس مستندات موجود این گروهک ها غیر از کمک های لجستیک تا کنون بالغ بر 40 میلیون دلار از دو سرویس سیا و MI6 مبالغ نقدی دریافت نموده اند .
لازم است دستگاه دیپلماسی کشور نسبت به تغذیه این گروهک ها توسط کشورهای مرتجع عربی حوزه خلیج فارس واکنش نشان داده و مراتب اعتراض جدی نظام و ملت جمهوری اسلامی ایران را به آنها برساند .


برچسب‌ها: الاحوازی, سوریه, تروریست, خلق عرب, خوزستان
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

ملت ایران موقعیتی مرکب از همه تنوع و تکثرهایی که تاریخ مشترک ، منافع مشترک ، رنج ها و شادی های مشترک و آرمان مشترک آنها را به هم پیوند داده است .

هویت اقوام در ایران از هویت ملی جدا نبوده است و همگان در ساختن و شکل گیری هویت ایرانی نقش داشته اند . تجربه ی تاریخی ایران نشان دهنده این واقعیت بزرگ و شکوهمند است که همه مردمان این مرز و بوم از هر قوم و گروهی ، به یک اندازه در حفظ امنیت آن در برابر تهاجمات بیگانه و دفاع از میهن و سربلندی ایران نقش داشته اند .

در کشور جمهوری اسلامی ایران که هویت اصلی خود را از اسلام و مردم می گیرد بدان اعتقاد دارد می بایست به همه ی حقوق همه اقوام ، مذاهب و بخش های مختلف احترام و مشروعیت بخشید .

در کشورهای دیگری همچون ایران که دارای کثرت قومیت می باشد ، به هیچ عنوان نمی توان یافت که به دیگر اقوام اجازه حضور در مناسب دولتی و حکومتی را بدهند اما در جمهوری اسلامی ایران کلیه افراد بدون توجه به قومیت ، فرهنگ و زبان در حال تلاش و کوشش در راستای هدف واحد و آن هم آبادانی ایران اسلامی هستند . در کشور ایران با اینکه اسلام دین رسمی و اصلی می باشد ولی دیگر ادیان توحیدی علاوه بر دارا بودن کلیه حقوق خصوصی خود و عمومی ، در تصمیم گیری های حکومتی نیز نقش ایفا می نمایند .

نگاه حکومت جمهوری اسلامی ایران نسبت به قومیت ها یک نگاه تعاملی ، سازنده بوده است ولی متاسفانه در آن طرف قضیه که البته نباید کلیات آن را به عموم یک قوم نسبت داد بلکه عده ای بر خلاف وحدت رویه قومیت و بدون توحه به نوع روابط قوم با حکومت نسبت به ایجاد تنش و درگیری نموده است .

در این معقوله می بایست بدان اذعان داشت که همیشه افراد دخیل در تنش های قومی با حکومت با استنادات موجود ارایه شده ، پای دشمنان در تحریک ، اغفال و خط دهی بوده است .

البته مطمئنا اگر اطلاعات بیشتری توسط ارگان های امینی ، اطلاعاتی ، انتظامی بروز نماید به پشت صحنه های بیشتری پی خواهیم برد .

مبرهن ترین نمونه عینی که خود بنده شاهد و درگیر آن همانند هزاران خوزستانی دیگر بوده ام ، غائله ای به نام الاحوازی و تضامن می باشد . آنها اول با ایجاد شبهات مبنی بر تضیع شدن حقوق قومی پیش آمدند ولی کم کم با انعطاف حکومت به دلایل مختلف ، حرکت های از پیش تعیین شده خود را طبق نقشه رو به حرکت های تند تر قرار دادند . مدارک و مستندات ارایه شده در سایت ها و وبلاگ ها و آرشیو های ویدیویی منتشر شده نشان می دهد که این افراد از طرف اتاق های فکر سرویس های اطلاعاتی سیا ، موساد و MI6 نسبت به ایجاد حرکت های تجزیه طلبانه و جدائی طلبانه رفته اند .

نمونه بارز حرکت های تروریستی این افراد در جنگ تحمیلی صدام بعثی بر علیه جمهوری اسلامی ایران بود که اعضای این گروهک تروریستی اقدام به وطن فروشی ، ناموس فروشی و مزدوری برای عراق بعثی می نموده اند حتی به طوری که بمب گذاری ها و انفجارهای لوله های نفتی در خوزستان را بر عهده داشتند . دیگر نمونه عینی تر و جدیدتر سلسله اقدامات تروریستی بمب گذاری ، آدم ربایی ، سرقت های مسلحانه ، ترورها پس از سال 1384 بوده است و شدیدتر از قبل لحظه های تلخی را برای کلیه مردم خوزستان اعم از عرب ، فارس ، لر رقم زد .

مهمترین هدف های این افراد جدا نمودن خوزستان از ایران است و این سیاست های استعمارگرانه نظام استکباری انگلیس و پس از آن آمریکا می باشد .

سرویس های اطلاعاتی سیا و MI6 و موساد اقدام به گزینش افراد و پیدا نمودن افرادی با مشخصات ساده لوحی ، فقر ، ضعیف النفس ، دارا بودن مشکلات روانی و روحی می نمایند و طی سلسله عملیات های روانی و وعده های اقامت ، پول و دلار اقدام به جذب چنین افرادی می نمایند . جالب این است که این افراد را به نحوی انتخاب می نمایند که نمونه از آنها طی اعترافات پخش شده در Press TV به ازای دریافت فقط یک میلیون تومان اقدام به ترور کرده است که اینجاست انسان پی به رذالت ، بی وجدانی این افراد می برد و شاید مثل من همین حرف را خواهید زد : از این جانی ها دیگر چه انتظاری داریم ...


برچسب‌ها: ایران, قومیت, خوزستان, سرویس اطلاعاتی, تروریست
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

احمد نیسی معاون گروهک تروریستی حرکه النضال از جنایتکاران فراری است که روزگاری در شهر شوشتر زندگی می کرده است .

به علت گرایش به سلفیت در مدت کوتاهی نیز خانواده اش را به این امر ترغیب نمود . وی که آموزه های خود را از رژیم بعثی عراق اخذ نمود . او طی همکاری با سرویس های جاسوسی کشورهای منطقه به اتفاق حبیب نبگان و برخی از بستگان خود اقدام به بمب گذاری و ترور در استان خوزستان  نمود که منجر به شهادت 29 نفر  و مجروحیت 350 نفر از هموطنان گردید . (برای اطلاع بیشتر این فیلم را مشاهده کنید .)

وی در سال 1384 به اتفاق برادر و برخی از بستگانش به خارج از کشور گریخت .

او به کشور هلند که دایه دار حقوق بشر است فرار کرد و پناهندگی سیاسی اخذ نمود . وی در حال حاضر ، ژست حقوق بشری گرفته و به راحتی در خیابان های ماستریخت و برخی از کشورهای اروپائی تردد دارد . او به اتفاق همسر و فرزندانش تجمع های بزرگ (3 الی 4 نفری ؟!!! ) در مقابل سفارت خانه جمهوری اسلامی ایران برگزار می نماید .

شبکه پرس تی وی در فیلم اخیرش پرده از چهره ی تزویر و تروریست وی برداشته است .

براساس گزارشات واصله ، بدبنال بالاگرفتن اختلاف حبیب نبگان واحمد نیسی در خصوص ازدواج یعقوب نیسی با دختر حبیب نبگان، احمد نیسی از تشکیلات کنار رفت و بجای ایشان حبیب اسیود (فرج اله چعب ) که در سوئد مستقر است وهمسرش هدی هواشم مسئولیت سایت فارسی حرکه النضال را به عهده دارد به عنوان معاون این گروه تروریستی انتخاب شده است .


برچسب‌ها: احمد نیسی, شوشتر, هلند, تروریست, النضال
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

عایده این عمر لیبایی اصل و در این کشور به فاحشه سیاسی معروف است وی مدتی است سفر مرموز خود به برخی کشورهای منطقه از جمله ترکیه و سوریه را آغاز نموده است وی که به نظر می رسد ماموریت ویژه ای را دنبال می نماید با گروه های تروریستی خلق عرب در ترکیه ملاقات نموده است .

به نظر شما ماموریت وی چیست ؟!


ناصر نبهانی در کنار عایده این عمرملاقات فیصل عبدالکریم با عایده بن عمر


اعضای گروه جبهه العربیه لتحریر الاحواز در ملاقات با عایده


برچسب‌ها: خلق عرب, تروریست, الاحوازی, ترکیه, گروهک
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

عناصر اطلاعاتی سرویس MI6 انگلیس و مزدوران گروهک تروریستی موسوم به الاحوازی در دو ماه اخیر شدیدا به جستجو پرداخته اند . همانگونه که قبلا در خبرها و گزارش های ارایه شده به مردم شریف ایران از جنایات و حرکت های تروریستی این افراد پرده برداشتیم سران این گروهک را آشفته کرده است . در گزارش های قبل به تفصیل از اتفاقات و حرکت های محرمانه این گروهک پرده برداشته بودیم .

طی اخبار واصله سران این گروهک ، اعضای خود را از کشورهای مختلف فراخوان کرده یا در کشورهای خودشان دیدار می کنند و آنها را تحت بازخواست قرار می دهند . امروزه وضعیت روحی این افراد به گونه پریشان می باشد که افرادی همچون عادل السویدی ، حبیب نبگان ، کریم عبدیان نژاد و تروریست فکری یوسف عزیزی بنی طرف در سکوت کامل به دنبال یافتن فرد به قول خودشان خائن می گردند .

عناصر سرویس MI6 شدیدا در فضای مجازی به دنبال یافتن رابط های مختلف هستند به نحوی با ارسال نامه های اغوا آمیز و پیشنهاد دهنده مبالغ هنگفت ، بورسیه تحصیلی ، اشتغال با حقوق مکفی سعی در یافتن فرد مورد نظر خود هستند .

در مکالمه ای تلفنی بین کریم عبدیان نژاد و صلاح مزرعه ، موکدا صلاح مزرعه خواستار پیگیری این مسایل شده است و با صدای بلند اعلام کرده بود : " دیگر توان تحمل این را ندارم که این دشمن ها برای ما مدحی رو کنند و آخر سر خجالت و شرمساری برای ما نزد بزرگان باشد . " ( مطمئنا در فرصت مورد نظر نوار مکالمه انجام شده ارایه خواهد شد . )

این برایم بسیار جالب است که اینجانب توانسته ام با یک وبلاگ به روشنگری بپردازم و حقیقت جویان دیگری را با خود همراه سازم و بدین گونه گروهک های تروریستی موسوم به الاحوازی را با مخارج بیش از 40 میلیون دلاری و سرویس اطلاعاتی تروریست MI6 انگلیس را بدین گونه به تلاطم بیاندازم .

مطمئنا به موقع و سر فرصت مدحی قهرمان اهواز الاهوازیون از طریق همین وبلاگ به اطلاع مردم شریف ایران خصوصا مردم داغ دیده خوزستان خواهد رسید و بار دیگر چهره ی کثیف و تروریست این افراد بر ملا خواهد شد . باشد توشه راه آخرتمان ...برچسب‌ها: کریم عبدیان نژاد, صلاح مزرعه, یوسف عزیزی بنی طرف, الاحوازی, مدحی
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

سوغات لندن به دست صلاح مزرعه رسید !!! چهارشنبه دهم مهر ۱۳۹۲ 15:10
تروریست های الاحوازی در حاشیه همایش جانبی حقوق بشر (ضد بشر ) پارلمان اروپا با عناصر اطلاعاتی و سرویس MI6 انگلیس دیدار کرده و برنامه های سیاسی و مظلوم نمایی در مجامع بین المللی را هدف گذاری کرده اند .
در این جلسه عنصر اطلاعاتی سازمان MI6 انگلیس بنام دنیل برت با علی ساعدی و صلاح مزرعه با نام مستعار ابوشريف الاحوازی حضور داشته اند . در این جلسه علاوه بر داد و ستد مستندات و ظاهرا نقشه ها و برنامه های مکتوب تفهیمی از سوی دنیل برت ، یک کیف سیاه رنگ نیز به صلاح مزرعه تحویل داده می شود که دنیل برت از آن به عنوان سوغات لندن نام برده است و پس از خروج از جلسه چهره ی صلاح مزرعه بسیار خوشحال بوده است .
گفتنی است قبلا کریم عبدیان نژاد، علی ساعدی ، حبیب نبگان و یاسین غبیشی در جلسه ای در تورنتو کانادا از صلاح مزرعه درخواست کمک مالی جدید نموده بودند . لازم به ذکر است صلاح مزرعه از طریق عنصر واسطه ای به نام دنیل برت به اتاق فکر تجزیه خاورمیانه سازمان MI6 تبدیل به واسطه دوم بین این سازمان به تروریست های فعال در دیگر گروهک ها شده است و دیدارهای بسیاری در کشور های مختلف خصوصا در کانادا ، انگلیس ، هلند ، قطر و استرالیا دارد .
براساس مستندات موجود گروهک های تروریستی موسوم به الاحوازی طی برنامه ای هریک از سران این گروهک به عوامل سرویس های مختلف ارتباط گرفته اند و بر مبنای مذاکرات و عملیات های تروریستی خود مبالغ مختلفی از ده هزار دلار تا یک میلیون دلار اخذ می نمایند .
می توان از این افراد نام کریم عبدیان نژاد به عنوان عامل سرویس سیا و پنتاگون نام برد . کریم عبدیان (بنی سعید) فرزند عبدالله از عناصر وابسته به گروهها و جریانات افراطی و تجزیه طلب موسوم به خلق عرب می‌باشد که در حال حاضر در کشور آمریکا سکونت دارد. وی عضو ارشد و مشاور عالی گروهک تروریستی موسوم به تضامن الدیمقراطی می باشد، کارمند پنتاگون آمریکا با هدایت سازمان اطلاعاتی سیا به کلیه گروههای قوم گرای افراطی و تجزیه طلب کمک مالی می‌کند. (" برای شناخت بیشتر کریم عبدیان نژاد به اینجا مراجعه کنید ")
از عارف کعبی و حامد کنعانی می توان به عنوان عناصر فعال متصل به سرویس اطلاعاتی قطر و عربستان سعودی نام برد .


برچسب‌ها: لندن, دنیل برت, صلاح مزرعه, احواز, علی ساعدی
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

عیسی کرملا چعب، مدت کمی پس از عضویت در الاحوازی با آتش‌زدن یک ایستگاه پمپ آب و کشتن نگهبان آن محل، در یک عملیات خرابکارانه شرکت کرد. زمانی که از او دلیل این کار را پرسیدند او در پاسخ، دلیل این کار را هزار دلاری که توسط الاحوازی به او پرداخت شده عنوان کرده بود. عیسی ادعا می‌کند سوءِسابقه و هیچ اطلاعی راجع به گروه‌های الاحوازی نداشته است.

عیسی کرملا چعب: «25 سال سن دارم. تا دوم ابتدایی درس خواندم و پس از آن ترک تحصیل کردم. سلیمانی به ما می‌گفت ما باندی هستیم که از خارج کشور حمایت می‌شویم. بعد گفت اینجا شرکتی است که باید آن را بسوزانیم و فیلم بگیریم و به خارج از کشور بفرستیم. پولی که برای این کار به من دادند یک میلیون تومان بود و من به خاطر یک میلیون فریبشان را خوردم.» خانواده کعب می‌گویند که نمی‌توانستند مرگ پدرشان را آن‌طور تصور کنند. عبدالصالح یک کارگر ساده بود و آزارش به هیچ‌کس نمی‌رسید. به گفته خانواده‌اش، عبدالصالح که یکی از اعراب منطقه شعیبیه بوده و یک زندگی آرام و ساده را اداره می‌کرده، توسط فردی از یکی از روستاهای اطراف کشته شد.

فاطمه کعب: «پدرم جوان بود. انتظار از دست دادنش را نداشتیم.»

عبدالصالح 6 فرزند داشت، چهار دختر و دو پسر. او علاوه بر پرداخت مخارج خانواده خود، نان‌آور خانواده پدری‌اش نیز بود.

فاطمه کعب: «پدر من آدم ساده‌ای بود. عصرها ساعت 5 به سر کار می‌رفت و صبح از سرکار می‌آمد.»

فاضل کعب: «پدرم نگهبان بود، حتی مسئولیتی هم نداشت. فقط نگهبان بود. نگهبان پمپ آب. صبح تقریباً ساعت 6 یا 7 که خوابیده بودیم. منتظر پدرم بودیم، هر روز صبح می‌آمد. خوابیده بودیم که با صدای جیغ و داد بلند شدم. گفتم چه شده؟ گفتند پدرت شهید شده.»

فاطمه کعب: «ناگهان می‌آیند و به تو می‌گویند پدرت کشته شد. چه کسی باور می‌کند؟»

مرگ عبدالصالح مشکلات زیادی را برای خانواده‌اش ایجاد کرد. او شب‌ها نگهبانی می‌داد و روزها گاومیش‌هایش را به چرا می‌برد. تنها راه درآمد خانواده همین بود. اکنون پس از مرگ عبدالصادق، نگرانی اصلی دو پسرش مراقبت از گاومیش‌ها و به‌طور هم‌زمان ادامه تحصیل است.

فاطمه کعب: «اینهایی که ادعا دارند عرب هستند، چرا این کارها را می‌کنند؟ ما هم عربیم.»

فاضل کعب: «بعد از پدرم مجبورم هم درس بخوانم، هم به گاومیش‌ها رسیدگی کنم و هم از مادر، خواهر و برادرانم مراقبت کنم.»

فاطمه کعب: «برادرانم چند روز دیگر به مدرسه می‌روند و ما هیچ‌کس را نداریم. نه کسی را داریم که خرجی‌مان را بدهد نه کسی که برایمان پدری کند. تا همین لحظه هنوز هم منتظریم که پدرمان برگردد.»

عیسی کرملا: «8 عصر و بعد از اذان بود که خلیل به دنبالم آمد. زمانی که به او پول داده بودند گفته بودند هر طوری که شده باید آنجا را بسوزانی. آنجا دستگاه بولدوزر و غلطک و لودر و کانکس بود. عبد، نگهبان آنجا از کانکس بیرون آمد. از خودش صدایی در آورد و همراهم با پشت قنداق به پیشانیش زد. او پاهایش را جمع کرد و روی تختش نشست. همراهم به طرف نگهبان رفت. به او گفتم تیراندازی نکن. اما او قصد کشتنش را داشت. به طرفش تیراندازی کرد و نگهبان بعد ازتیراندازی، هیچ کاری نتوانست انجام دهد و با پاهای جمع کرده‌اش روی تختش ماند. خیلی نفسش سنگین بود. تیر به شکم یا سینه‌اش خورد.

بعد از انفجارهایی که در سال 84 در اهواز انجام شد، اکثر آن‌ها دستگیر شدند. بعضی‌هایشان به کشورهای خارجی متواری شدند. یکی از آ‌ن‌ها حبیب نبگان است. زمان سلیمانی، عادل نیسی، احمد نیسی و دعیر نیسی که اینها جزو جبهه عربی آزادسازی اهواز بودند که در کشورهای خارجی پناهنده و ماندگار شدند. آن‌ها کارهای تروریستی‌شان را به ما سپردند و ما انجامشان می‌دادیم. سلیمانی آواره و دربه‌درم کرد.»


برچسب‌ها: خوزستان, عرب, بمب, حبیب نبگان, عیسی کرملا چعب
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

پس از حضور هموطنان خوزستانی در فضای مجازی و اقدام به افشاگری بر علیه گروهک های تروریستی موسوم به الاحوازی و برملا شدن گسترده نوع تفکرات ، اعتقادات و برنامه های تروریستی ، آنها شکست های سیاسی ، اجتماعی در درون جامعه خوزستانی و خصوصا عرب ایرانی را دچار گردیدند .
امروزه فضای مجازی به یک ابزار بسیار گسترده برای عموم مردم تبدیل گردیده است و خوشبختانه جوانان خوزستانی نیز همگام با توسعه زیرساخت های ارتباطی در کشور ، راهی مناسب و مفید را از این امکانات بهره جستند . جوانان خوزستانی اقدام به استفاده از این ابزار برای ارایه تصویر واقعی از دشمنان قسم خورده ی خاک خود کردند و نیات و برنامه های شوم گروهک های تروریستی فعال در منطقه را به گوش هم استانی ها و هموطنان خود و دیگر مردم جهان رساندند .
این شکست سنگین برای گروهک های تروریستی الاحوازی بسیار سنگین و گران تمام شد زیرا سلسله اقدامات تروریستی آنها بدون هیچ گونه وقفه ی زمانی به اطلاع همه افراد رسیده است .
در وبلاگ ها و سایت های فعال در حوزه اطلاع رسانی ، مسایل سیاسی ، فرهنگی ، اجتماعی و امنیتی در خوزستان مورد تحلیل قرار می گیرد .
بدین جهت گروهک های تروریستی الاحوازی با استفاده و آموزش یگان های سایبری سازمان اطلاعاتی و جاسوسی MI6 انگلیس ، روش های هک و عملیات های خرابکارانه سایبری را در حال فراگیری می باشند . در اقدامی جدید و مضحکه آمیز کلیه سایت های منتصب به گروهک های تروریستی الاحوازی ، خبری با عنوان 25 وبلاگ و سایت از دشمنان هک شد .
در بازدید از حافظه گوگل ( cashe google  ) دریافتیم این وبلاگ ها و سایت های ارایه شده هیچ کدام فعال نبوده است و اکثرا دارای یک پست تا حداکثر 3 پست ارسالی بوده اند و عناوین دامنه های اعلام شده جزو لیست های انقضا یافته بوده است و البته باید گفت که این سایت ها و وبلاگ ها با عناوین افشاگرانه و با تیترهایی بر علیه گروهک های تروریستی الاحوازی و اقدامات تروریستی ( بمب گذاری ، آدم ربایی ، سرقت مسلحانه و... ) راه اندازی شده بوده اند اما هیچ گونه فعالیت حداقل در یکسال اخیر نداشته اند . کلیه سایت ها و وبلاگ ها متعلق به مردم خوزستان بوده است و حتی یک عدد سایت دولتی یا شبه دولتی در این لیست وجود نداشته است . در تیتر این خبر در می یابیم صریحا به دشمن بودن مردم خوزستان اعتراف نموده اند و نیازی نیست به تحلیل متن غرورآفرین این تروریست ها بپردازیم .
در بررسی تعدادی از سایت ها و وبلاگ های فعال خوزستانی ، کلیه سایت ها و وبلاگ ها فعال می باشند و هیچ گونه اختلالی در آنها ایجاد نشده است
کماکان تروریست های الاحوازی با خبرهای غرور آفرین خود مایه خنده و مضحکه شدن خود را برای مردم خوزستان فراهم آوردند . قبلا نیز تروریست های الاحوازی در خبری ( اینجا کلیک کنید ) از هک شدن وبلاگ اهواز الاهوازیون آورده بودند که با بررسی انجام شده دریافتیم آنها با راه اندازی یک وبلاگ با همین نام و درج یک پست مبنی بر هک شدن ، مدعی هک شدن این وبلاگ را داشته بودند . افشاگری از خبرهای دروغ از الاحوازی در راه است ...

برچسب‌ها: خوزستان, سایبر, فضای مجازی, تروریست, سایت وبلاگ
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

سایت وابسته به گروهک تروریستی الجبهة الديمقراطية الشعبية الاحوازية وابسته به المنظمة الوطنية لتحرير الاحواز ((حزم)) به مدیریت صلاح مزرعه با نام مستعار ابوشريف الاحوازی اقدام به انتشار خبری با عنوان "بسیار مهم و فوری" و با تیتر " احوازيين يغلقون احد ابواب الفتنة الفارسية "  نمود که در آن از هک شدن و پس گیری وبلاگ اهواز الاهوازیون گردیده بوده است .
قابل توجه است که وبلاگ فعال در زمینه افشای هویت اصلی گروهک های تروریستی موسوم به الاحوازی ، با نام اهواز الاهوازیون و با آدرس اینترنتی http://alahwazian.blogfa.com/ اقدام به اطلاع رسانی می نماید .

(عکس استفاده شده در سایت گروهک تروریستی مذکور به عنوان صفحه هک شده)
پس از بررسی های بنده و دیگر دوستان بر چگونگی ارسال این خبر و عکس الصاقی ، معلوم گردید این گروهک تروریستی در عین ناشیانه گری اقدام به ساخت یک وبلاگ جدید در سیستم وبلاگ فارسی بلاگفا کرده است و عینا نام وبلاگ اهواز الاهوازیون را بر روی آن قرار داده است و همچنین آدرسی شبیه آدرس واقعی این وبلاگ با تغییر دو حرف ایجاد کرده است و پرچم منحوس و دروغین گروهک تروریستی الاحوازی را بر روی تک پست این وبلاگ قرار داده اند .
وبلاگ اهواز الاهوازیون در سال های اخیر و خصوصا دو سال اخیر ، باب جدیدی در افشاگری از فعالیت های این گروهک تروریستی در استان خوزستان را انجام داده است و خوشبختانه علاقه مندان بسیاری روزانه به این وبلاگ نوشت مراجعه کرده و ارتباطات بسیار خوبی را در بر داشته است . بسیاری از اخبار خارج از کشور ( حتی عکس ها و اخبار محرمانه جلسات برگزاری این گروهک های تروریستی ) توسط مخاطبان این وبلاگ ارسال می گردد و نیات خیرخواهانه و واقعیت طلبانه این وبلاگ بر همگان روشن و مبرهن گردیده است .
چنین رویکرد حقیقت جویانه بر مذاق تروریست های موسوم به الاحوازی خوش نیامده است و در صدد تخریب محبوبیت این وبلاگ و جلوگیری از روند اطلاع رسانی کنونی بر علیه آنان برآمده اند . لازم به ذکر است وبلاگ اهواز الاهوازیون نیز در سه ماه اخیر بیش از 10 سند از چهره ی واقعی گروهک تروریستی الجبهة الديمقراطية الشعبية الاحوازية به مدیریت صلاح مزرعه با نام مستعار ابوشريف الاحوازی را در جهت نمایش چهره ی واقعی وی منتشر ساخته است فلذا این حرکت بسیار مبتدیانه و غیر حرفه ای و غیر اخلاقی جز از همین قماش تروریست بر نخواهد آمد .
آماده انتشار اخبار ، عکس و فیلم های ارسالی شما هستم ...


برچسب‌ها: خوزستان, اهواز الاهوازیون, الاحوازی, وبلاگ, صلاح مزرعه
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

خود کرده را تدبیر نیست چهارشنبه سی ام مرداد ۱۳۹۲ 2:57
در پی افشاگری های صورت گرفته توسط مردم خوزستان بر علیه گروهک های تروریستی موسوم به الاحوازی که مسئول حرکات تروریستی در استان خوزستان می باشند ، خشم و کینه ی آنها مبنی بر عدم وجود تقاضای اجتماعی در خوزستان موجب بروز حقیقت هایی از سوی خود آنها می باشد .
سایت ها و وبلاگ های مختلف اقدام به ارایه مستندات بر علیه تروریست های الاحوازی می نمایند .
اخیرا سایت وابسته به گروهک تروریستی الجبهة الديمقراطية الشعبية الاحوازية وابسته به المنظمة الوطنية لتحرير الاحواز ((حزم)) به مدیریت صلاح مزرعه با نام مستعار ابوشريف الاحوازی در سرمقاله ای یا به نوعی بیانیه ای ضمن وابسته خواندن همه فعالان مردمی خوزستان به سازمان امنیتی انتظامی ایران ، برای تهدید این فعالان و گرفتن زهر چشم اقدام به ارایه سندی کرده است که یکی از عناصر گروهک تروریستی الاحوازی در شبکه اجتماعی فیس بوک ، از آن با نام " خودکرده را تدبیر نیست " نام برده است و این را برخلاف مصالح سازمانی خود ذکر کرده است . همچنین همواره این گروهک های تروریستی در فضای مجازی ، نویسندگان و شهروندان خوزستانی فعال در حوزه افشاگری بر علیه دشمنان این مرز و بوم را تهدید به قتل یا ربایش می نمایند .

در سایت گروهک تروریستی "حرکة النضال العربی لتحریر الأحواز" بدین گونه آورده است :
يذكر ان هذه ليست المرة الاولى التي يعترف بها العدو الفارسي بالعمليات البطولية التي تقوم بتنفيذها كتائب الشهيد محيي الدين ال ناصر، حيث في تصريح سابق لرئيس فرع الاينتربول في "ايران" اعترف العدو ب25 عملية قام بها الجناح العسكري لحركة النضال العربي لتحرير خلال 5 سنوات فقط.

این افراد حرکات تروریستی انجام شده در استان خوزستان که منجر به شهادت رسیدن 29 تن و بیش از 300 تن مجروح گردیده است را با نام عملیات های پیروزمندانه نام برده است و حسب گزارش رئیس سابق پلیس بین الملل ایران ، این گروهک تروریستی تا کنون بیش از 25 عملیات تروریستی انجام داده اند اما این گروهک تروریستی با افتخار آن را نشر می دهد .
سابقا نیز این سایت اقدام به نشر عکس ها و فیلم های عملیات تروریستی در استان خوزستان کرده بود که با واکنش های بسیار شدیدی از سوی مردم خوزستان و جهان عرب گردیده بود اما متاسفانه پیوند حلقه های گروهک های تروریستی الاحوازی ، سازمان های اطلاعاتی اروپا و آمریکا و کشورهای عربی مرتجع حوزه خلیج فارس سبب تقویت حرکات تروریستی در دو دهه اخیر در استان خوزستان گردیده است .
براساس گزارش های واصله از منبع معتبر ( براساس درخواست ایشان ، از ذکر نام وی معذورم ) در دو دهه ی اخیر بیش از 40 میلیون دلار کمک های نقدی ( غیر از کمک های لجستیکی ، تجهیزاتی ، اقامتی و... ) از سوی آمریکا ، انگلیس ، دانمارک ، هلند ، کویت ، عربستان سعودی ، قطر ، ترکیه و استرالیا به گروهک های تروریستی موسوم به الاحوازی پرداخت گردیده است .


برچسب‌ها: خوزستان, تروریست, الاحوازی, بمب, مردم
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

متجاوزین حقوق مردم ، مدافعین دیگر متجاوزین یکشنبه بیست و هفتم مرداد ۱۳۹۲ 16:22
در چند روز قبل گروهک تروریستی الاحوازی اقدام به دعوت برای حضور کلیه خوزستانی ها و عرب های ساکن کانادا برای حضور در مقابل مجلس کانادا نموده بود .
در این اقدام گروهک تروریستی الجبهة الديمقراطية الشعبية الاحوازية وابسته به المنظمة الوطنية لتحرير الاحواز ((حزم)) به مدیریت صلاح مزرعه با نام مستعار ابوشريف الاحوازی به عنوان ترتیب دهنده این حرکت بزرگ اعتراضی اقدام نموده بود .
همانند همیشه ، این حرکت نیز توسط مردم خوزستان و عرب ساکن کانادا مورد تحریم قرار گرفت و تنها خانواده ی صلاح مزرعه به همراه وی در این حرکت اعتراضی بزرگ حضور داشتند .
کلیه عکس های منتشر شده در فضای مجازی به صورت دید بسته و تنها به صورت 3 نفری گرفته شده است . همچنین در این حرکت ، عکاس و فیلمبردار حرفه ای نیز استخدام شده بودند که به چند عکس بسنده نمودند تا بیش از این آبروریزی نگردد .
این حرکت اعتراضی !!! در راستای اعتراض به اعدام متجاوزین به عنف در خوزستان بوده است که این افراد براساس حکم قضایی و سیر مراحل قانونی به این حکم محکوم گردیدند .
گروهک های تروریستی وابسته به الاحوازی که خود به عنوان متجاوزین به حقوق عمومی و انجام حرکات تروریستی معروف هستند نیز همیشه به عنوان مدافعین حقوق متجاوزین به حقوق مردم و دیگر خرابکاران اجتماعی تروریستی شناخته می شوند .


برچسب‌ها: خوزستان, الاحواز, اعدام, گروهک, کانادا
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

شخصی به نام "ریاض الاسعد" که پس از اعتراض‌های سوریه و سرازیر شدن پول قطر و عربستان و سلاح‌های امریکایی و غربی به این کشور، در لندن به عنوان فرمانده شورشیان مسلح معرفی شده است، دیروز در بیانیه‌ای که موجب ذوق‌زدگی تروریست‌های الاحوازی شده است و آن را در سایت‌های خود به صورت گسترده منتشر کردند، ضمن اعتراف به شکست نیروهایش در حمص، از ایران خواست به اشغال اهواز خاتمه دهد.

الاسعد که همانند سران برخی کشورهای عربی، از آشکار بودن نوکری برای امریکا و رژیم صهیونیستی احساس خوبی ندارد، در بیانیه خود به اعراب اطلاع داد که اختلافات ایران و امریکا کلامی و ساختگی است و حزب الله نیز همین رابطه را با اسرائیل دارد.
وی در این بیانیه که خطاب به سیدحسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان صادر شده، به اعراب قول داد که حمص، دمشق، یرموک و حتی قدس را نیز آزاد خواهد کرد و از ایران خواست از به اصطلاح اشغال استان خوزستان خاتمه دهد.
لازم به ذکر است که پیش از ریاض الاسعد، صدام حسین چنین نظری درباره خوزستان داشت که در آن زمان با استقبال کشورهای کویت و عربستان همراه شد و در نتیجه آن، این کشورها مبالغ کلانی را به صدام برای مقابله با جمهوری اسلامی کمک کردند ولی در جواب این خوش‌خدمتی‌ها چیزی جز اشغال کویت نصیب آنها شد و قسمتی از خاک عربستان توسط صدام در کم‌تر از 20 دقیقه نبود.


برچسب‌ها: تروریست, سوریه, الاحوازی, احوازی, عربستان
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

وقتی تروریست‌ها فعال فرهنگی می‌شوند دوشنبه هفتم مرداد ۱۳۹۲ 17:45
طی چند روز گذشته و پس از صدور و تأیید حکم اعدام چهار فرد تروریست به نام‌های «غازی عباسی، جاسم مقدم، عبدالرضا امیر‌خنافره و عبدالامیر مجدمی» و هم‌چنین صدور حکم به 3 سال حبس در تبعید برای سه تن دیگر از عناصر این هسته تروریستی به نام‌های سامی جدماوی‌نژاد، هادی آلبوخنفر و شهاب عباسی، توسط قوه قضاییه و دیوان عالی کشور، در اقدامی هماهنگ رسانه‌های وابسته به ضدانقلاب و سرویس‌های جاسوسی و اطلاعاتی کشورهای مدعی حقوق بشر عملیات روانی گسترده‌ای را علیه جمهوری اسلامی به راه انداختند.

به طور مثال سایت روزآنلاین وابسته به سازمان جاسوسی هلند در مطلبی با عنوان "فعالیت فرهنگی عمل تروریستی است؟" به قلم فرشته قاضی مدعی شده است که این 4 نفر "تنها به خاطر فعالیت‌های فرهنگی‌شان در راستای احیا و زنده نگاه داشتن سنت‌ها، آداب و رسومشان به محاربه با خدا و اعمال تروریستی متهم شده‌اند."

او در ادامه این گزارش خود که ادعا می‌کند به نقل از بستگان یکی از این 4 نفر بوده است، می‌افزاید: "جلسات شعرخوانی به زبان عربی برگزار می‌کردند و جشن‌هایی محلی ترتیب می‌دادند که در این جشن‌ها با لباس محلی حضور می‌یافتند. آنها خانواده‌ها را به پوشیدن لباس محلی‌شان ترغیب می‌کردند، خواهان این بودند که اسامی عربی از اماکن عمومی حذف نشود و به این مسأله اعتراض داشتند. خواهان این بودند که خانواده‌ها اجازه داشته باشند خودشان اسامی بچه‌هایشان را انتخاب کنند. یک سری اسامی عربی ممنوع شده و آنها به این قضیه اعتراض داشتند. آنها همچنین به فقر و بیکاری گسترده در منطقه هم معترض و خواهان حقوق انسانی و قانونی خود بودند."

در ادامه این جوسازی‌ها سایت دویچه‌وله وابسته به سرویس جاسوسی آلمان نیز در خبری مدعی شده است که این 4 نفر «در اداره اطلاعات اهواز زیر شدیدترین شکنجه‌های جسمی و روحی مجبور به قبول نکرده‌هایی کردند که از جانب مأموران مهندسی، و به زبان غیرمادری نوشته شده بود.»

هم‌چنین یوسف عزیزی بنی‌طرف از حامیان اصلی تروریست‌ها که این روزها ساکن لندن است طی مصاحبه‌ای با رادیو زمانه مدعی شده است که این 7 نفر صرفاً به جهت فعالیت فرهنگی و سیاسی دستگیر شده‌اند و هیچ‌گونه فعالیت قهرآمیزی از ایشان سر نزده است.


اما همه این جوسازی‌ها از زمانی شروع شد که گروه تروریستی "حرکة النضال العربی لتحریر الأحواز" به سرکردگی حبیب نبگان، پس انتشار حکم دادگاه و دفاعیه وکیل مدافع متهمین، سایت مزبور افراد دستگیر شده را فعال فرهنگی معرفی کرده و جرم آنها را شعرخوانی به زبان عربی و هم‌چنین برگزاری کلاس‌های آموزش زبان عربی را از دلایل دستگیری ایشان معرفی می‌کند و آن‌ها را بی‌گناه معرفی می‌داند. غافل از این‌که افراد دستگیر‌شده دارای حداقل سواد نوشتن و خواندن هستند. پس از آن بود که هم‌قطاران این گروه و مدافعان تروریست‌ها در اروپا و آمریکا شروع به انتشار این خبر به طور گسترده در سایت‌های اینترنتی و شبکه‌های مجازی کردند و فریاد دفاع از حقوق بشر سردادند که در بالا به بخشی از آنها اشاره‌ای شد.

 

*اما اصل ماجرا
حد فاصل سال‌های 84 تا 88 شهرستان شادگان واقع در استان خوزستان شاهد چند اقدام مسلحانه توسط افراد ناشناس بود که منجر به شهادت سرباز وظیفه "حبیب جدهانی" و هم‌چنین یکی از پرسنل نیروی انتظامی به نام محمد تقوی بود. در طول این مدت و پس اقدامات صورت گرفته ساکنین این شهر به لحاظ روحی و روانی آرامش خود را از دست داده بودند چرا که هر از چندگاهی خودروهای گشت نیروی انتظامی، کیوسک‌ها و مراکز نظامی و انتظامی مورد حمله مسلحانه قرار ‌می‌گرفتند.

بررسی‌های صورت‌گرفته توسط خبرنگار ما در همان زمان نشان می‌داد که اتفاقات مذکور در این شهر سازمان یافته بوده ولی پرس و جوی وی از مراکز امنیتی به جایی نرسید. ولی برخی خبرهای جسته و گریخته در سال 88 حکایت از دستگیری چند تروریست مسلح داشت. خبرهای موثق و غیرموثقی نیز گه‌گاهی در طول این مدت مبنی بر ارتباط فلان شیخ با این گروه مسلح و دستگیری او به گوش می‌رسید و می‌پیچید. در همان سال تلاش‌های خبرنگار ما بالأخره به ثمر نشست و در مصاحبه با یکی از مقامات امنیتی به برخی از ابعاد این پرونده دسترسی پیدا کرد. این مقام امنیتی گفته بود که یک گروه مسلح و تروریست متشکل از 7 نفر تحت عنوان گروهی موسوم به "کتائب الحرار" به همراه تعدادی اسلحه و مقداری مهمات دستگیر شده‌اند. وی در ادامه گفته بود که این افراد اقدام به ترور 2 نفر از پرسنل نیروی انتظامی و هم‌چنین حمله مسلحانه و ایجاد رعب و وحشت در سطح شهر نموده‌اند.

خبر مذکور مانند هزاران خبر دیگر در فضای مجازی رنگ باخت و به فراموشی سپرده شد. ولی حساسیت موضوع اقتضاء می‌کرد تا مراکز امنیتی و قضایی برای بررسی ابعاد پرونده گروه مزبور بیش از 4 سال بررسی‌ها و تحقیقات پلیسی و میدانی مفصلی را انجام دهند. همه منتظر بودند که مراجع قضایی چه حکمی درباره این گروه صادر خواهند کرد. گروه مسلحی که در یک شهر کاملاً عرب‌نشین، دست به اقدامات تروریستی زده بود که نتیجه آن قتل و هم‌چنین موجب ایجاد رعب و وحشت در بین اهالی این شهر شده بود. شهری که تنها در زمان جنگ اهالی آن برخی ناملایمات امنیتی را به چشم دیده بود. بالأخره انتظارها پایان یافت و برای اعضای این گروه 4 حکم اعدام و 3 حکم حبس در تبعید صادر شد که این احکام به دلیل سنگینی جرم این افراد امری اجتناب‌ناپذیر بود.

حال باید از برخی سازمان‌های مدعی حقوق بشر و برخی از نمایندگان سازمان ملل پرسید که چرا بدون هیچ تحقیقی و تنها بر اساس گزارش ارائه شده توسط تروریست‌های ساکن اروپا و آمریکا و حامیان آنها درباره حکم اعدام این افراد بیانیه صادر و از آنها حمایت می‌کنند؟ آیا کشته شدن افراد بی‌گناه توسط عناصر تروریست تنها در کشورهای اروپایی و آمریکا معنا پیدا می‌کند؟

شایان ذکر است طی سال‌های اخیر بر اثر اقدامات تروریستی گروه‌های موسوم به خلق عرب در استان خوزستان بیش از 350 نفر از هم‌وطنان کشته یا مجروح شده‌اند که 70 درصد از این افراد را هم‌وطنان عرب خوزستانی تشکیل می‌هند.


برچسب‌ها: خوزستان, فعال فرهنگی, تروریست, هلند, اعدام
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

در تارنمای اینترنتی حركة النضال العربي لتحرير الاحواز به ریاست حبیب نبگان ( تروریست معروف فراری خوزستان ) ، پرده از جنایت و حرکت تروریستی دیگری در استان خوزستان برداشت .

این خبر با عنوان "مقاومة الاحوازية" به صورت عکس ، خودروی کلانتری را نمایش می دهد که در حال آتش گرفتن می باشد . در این خبر با افتخار مسئولیت عملیات را گروهک تروریستی حركة النضال العربي لتحرير الاحواز معرفی می نماید و از عاملان تروریست آن به عنوان قهرمانان ملی دینی نام می برد .

همچنین در ضمیمه این خبر ، از عکس و فیلم استفاده نموده است . قبلا در پی افشاگری ها و ارایه اسناد معتبر از سوی اهواز الاهوازیون ، تارنماهای وابسته به این گروهک های تروریستی اقدام به پاک کردن اخبار و فیلم ها نموده اند اما مطمئنا جنایات و حرکات تروریستی آنها از اذهان مردم خوزستان پاک نخواهد شد .

قبلا نیز این گروهک تروریستی سلسله بمب گذاری هایی را در مناطق عمومی و مردمی انجام داده بودند که سبب به شهادت رسیدن 29 هموطن و بیش از 350 تن زخمی گردیده بوده است .

از جنایات این گروهک تروریستی نیز می توان به ترورهای افراد بی گناه ، بمب گذاری در تاسیسات شهری ، آدم ربایی و سرقت های مسلحانه نام برد .
حبیب نبگان تروریست فراری می باشد که توسط پلیس بین الملل (اینترپل) تحت تعقیب قرمز قرار دارد اما سران کشورهای اروپایی از تحویل دادن وی به پلیس بین الملل خودداری نموده و تحت حمایت مالی ، اطلاعاتی و لجستیکی قرار داده اند .
وی مسئولیت بمب گذاری های سال 1384 و ترورهای مردم بی گناه را بر عهده گرفته است و با حمایت سران مرتجع کشورهای عربی حوزه خلیج فارس و سران کشورهای اروپایی ارتباطی خاص با مزدوران داخلی دارد که کلیه نقشه های عملیات های تروریستی خوزستان را مدیریت و تحت تدبر خود دارد . اخبار معتبر واصله حکایت از آن دارد وی به صورت مخفیانه به کشورهای عربستان سعودی و قطر در رفت و آمدهای بسیار است .

برچسب‌ها: خوزستان, اهواز, بمب گذاری, آتش, حبیب نبگا
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

در روزهای اخیر به همت سازمان جاسوسی MI6 , جلسه ویژه ای با حضور گروهک های تروریستی جنوب و شمال غربی , و شرق کشور با مدیریت گروهک تروریستی الجبهة الديمقراطية الشعبية الأحوازية برگزار گردید .
این جلسه که با توجیه تقدیر از فعالیت این گروهک تروریستی برگزار شده بود در سلسله جلسات طرح ریزی شده ی اتاق فکر سازمان های اطلاعاتی MI6 و سیا برای برقراری ارتباط فی ما بین گروهک های تروریستی و معاند فعال در کشور می باشد .
در این جلسه از طراحان سلسله بمب گذاری های مناطق شیعه نشین عراق نیز دعوت گردیده بود . قبلا در چراغ سبز نشان دادن گروهک های تروریستی الاحوازی برای ارتباط با تروریست های شرق کشور ، در اقدامی جدید ، سعی برای ایجاد ارتباط با گروهک های تروریستی شمال غرب کشور داشته و از تروریست های فراری خارج دعوت ویژه به عمل آمده بود و به عنوان مهمانان ویژه معرفی گردیدند .
در پایان این جلسه ، عنصر سازمان اطلاعاتی جاسوسی MI6 از  صلاح مزرعه با نام مستعار ابوشريف الاحوازی که دست های وی در سلسله بمب گذاری های سال 1384 و آدم ربایی ها و ترور مردم خوزستان آلوده می باشد به صورت ویژه و با احساسات بسیار زیاد تشکر و قدردانی کرد .
بنا به اخبار واصله مقرر است در جلسه ای ویژه نیز با تدبیر دولت کانادا و سازمان سیا در کانادا از زحمات بی شائبه های صلاح مزرعه و مجموعه ی تروریستی تحت امرش تشکر و قدردانی گردد .
از دلسوزی های بسیار زیاد گروهک های تروریستی الاحوازی برای مردم خوزستان ، نسخه پیچی و تصمیم گیری های حقوق بشری ( بمب گذاری ، ترور ، آدم ربایی ) آنها در خارج با حضور دشمنان این مرز و بوم می باشد .
نکته مهم حضور افرادی اتباع خارجی از عراق ، ترکیه ، آذربایجان و مصر در این جلسه بوده است که براساس مستندات این جلسه 16 نفره ، 9 نفر از اتباع دیگر کشورها و 2 نفر از عناصر سازمان جاسوسی MI6 بوده است . گفتنی است از قبل فراخوان های گسترده ای برای برگزاری این جلسه برای گرامیداشت فعالیت این گروهک تروریستی در اروپا و خصوصا شهر لندن اعلام گردیده بود .


برچسب‌ها: صلاح مزرعه, تروریست, الاحوازی, لندن, کانادا
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

روزگاری در ماه رمضان در تاریخ 84/07/23 ، تروریست های خلق عرب در اقدامی ناجوانمردانه در حرکتی تروریستی مردم روزه دار اهواز را به خاک و خون کشیدند و مردم مومن خوزستان را عزادار کردند .
دو انفجار با فاصله زماني نزديك به هم و در خيابان نادري اهواز كه خيابان اصلي شهر است، روي داد .  انفجارها كه در حوالي افطار روي داد موجب وحشت مردم شهر شد.
انفجار در یک مرکز خرید حداقل ۶ نفر را شهید نمود و بیش از ۱۰۰ نفر را زخمی کرد. این انفجار در زمانی که بسیاری از هموطنان خوزستانی برای خرید نزدیک افطار به خیابان پر تردد اهواز آمده بودند رخ داد.

تاکنون مستندات، اطلاعات و همچنين اعترافات عوامل دستگير شده (اینجا مشاهده کنید) حاكي از سرسپردگي دستگيرشدگان به عوامل و گروهك هاي تجزيه طلب خلق موسوم به "الاحوازی" و معاند و نيز ارتباط اين افراد با سران معلوم الحال و جيره‌خوار سرويس‌هاي اطلاعاتي در خارج از كشور به ويژه انگليس بوده و تحريك مستقيم و غيرمستقيم آنان در بر هم زدن امنيت و آسايش شهروندان عزيز و ريختن خون افراد بي‌گناه محرز گرديده است.
نيروهاي اطلاعاتی و نظامي انگلستان و آمریکا علاوه بر آموزش تروريست هايي كه اقدام به بمب‌گذاري و ايجاد ناآرامي در استان خوزستان نموده بودند، مقادير قابل توجهي پول و سلاحهاي مختلف را نيز در اختيار آنان قرار داده بود .
عوامل اصلي پشت پرده بمب‌گذاري‌ها چند تن از سران گروهک های تروریستی خلق عرب بنام های " حبیب نبگان " ( گروهک تروریستی موسوم به حركة النضال العربي لتحرير الاحواز ) ، " محمود مشاوي " ( گروهک تروریستی موسوم به جبهة العربية لتحرير الاحواز ) بودند كه از طريق عوامل خارجي پشتيباني و در چند كشور از جمله انگليس و كانادا آموزش‌هايي ديده بودند و از طريق اينترنت و پست با اين كشورها در ارتباط بودند .

حبیب نبگان رهبری گروه تروریستی «حركة النضال العربي لتحرير الاحواز» را که یکی از زیرشاخه‌های گروه تروریستی الاحوازی است، بر عهده دارد. او مسئولیت 14 عملیات تروریستی را بر عهده گرفت و سپس از ایران گریخت و هم‌اکنون ساکن دانمارک است و به فعالیت‌هایش ادامه می‌دهد. نتیجه عملیات تروریستی تحت رهبری نبگان، بیش از 30 نفر شهید خوزستانی و 300 نفر زخمی است.
 محمود مشاوی (محمود حسین مشاوی ) سرکرده گروهک تروریستی موسوم به جبهة العربية لتحرير الاحواز است که بعد از اشغال عراق از ترس جانش به اروپا می گریزد. این گروهک تروریستی از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون دهها عملیات تروریستی وخرابکاری را هدایت کرده است که در این اقدامات دهها شهروند خوزستانی جان خود را از دست داده یا مصدوم شده اند .
این گروهک همچنین ستون پنجم ارتش عراق در جریان جنگ تحمیلی محسوب می شد و اعضای این گروه درعراق ضمن تأسیس تشکیل ارتش باصطلاح خوزستانیها چندین بار علیه نیرویهای ایران وارد جنگ شدند .
فرد یاد شده بعد از اشغال عراق به اروپا گریخت و در حال حاضر در پناه این کشورهای غربی فعالیت های حقوق بشری (شما بخوانید تروریستی) انجام میدهد ؟!


برچسب‌ها: رمضان, افطار, بمب, اهواز, خلق عرب
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

پس از افشاگری های ارتباط کشورهای مرتجع عربی حوزه خلیج فارس با تروریست های خلق عرب ( موسوم به الاحوازی ) ، در جهت خارج شدن از دید حقیقت جویان مردمی ، در اقدامی تامل برانگیز ، بسیاری از جلسات خود را از کشورهای حوزه خلیج فارس خارج کرده و به کشور ترکیه و خصوصا شهر استانبول منتقل نموده اند . در جدیدترین جلسه برگزار شده در چند روز قبل ، گروهک تروریستی موسوم به الجبهة الديمقراطية الشعبية للشعب العربي الأحوازي با حضور تنی بسیار از کارشناسان زبده !!! از کشورهای مصر ، الجزائر و لبنان برای مردم خوزستان تصمیم گیری نمودند .
گروهک های تروریستی خلق عرب در چند سال اخیر علاوه بر حفظ حرکات تروریستی و ایذائی خود ، اقدام به تشکیل گروهک های غیر نظامی در چارچوب طرح " لباس دموکراسی "با دستور مستقیم اتاق فکر مشترک سازمان MI6 و سیا نموده اند .
بدین جهت این حرکات دموکراسی خواهی !!! در قالب جلسات سیاسی در کشورهای مختلف برگزار می گردد . همانطور که مشاهده کرده اید این جلسات هیچ گونه استقبالی توسط هموطنان ایرانی و خصوصا خوزستانی انجام نپذیرفته است فلذا در جهت رفع رجوع و توجیه اقدامات خود ، از مزدوران دیگر کشورها همچون الجزایر ، مصر ، عراق ، یمن و... با پرداخت هزینه و دستمزد برگزار می نمایند .

در خصوص منابع مالی که دیگر بحثی نیست و همگان بر وابستگی مالی گروهک های خلق عرب به انگلیس ، آمریکا و کشورهای مرتجع خلیج فارس ( کویت ، قطر ، عربستان سعودی و بحرین ) اطلاع دارند . اما مبحث نسخه پیچی اتباع دیگر کشورها برای مردم خوزستان جای بسی حرف دارد .
استفاده به اصطلاح از کارشناسان دیگر کشورها برای تصمیم گیری برای مردم خوزستان چند مسئله را در بر دارد :
1- مردم خوزستان آنقدر فهم و درک بالایی دارند که خودشان برای سرزمین و فرزندان خود تصمیم بگیرند .
2- مردم خوزستان در 8 سال جنگ تحمیلی و 34 سال پس از انقلاب اسلامی این مسئله را به اثبات رسانده اند که حاضر نیستند ذره ای از حق خود کوتاه بیایند و دست اجنبی بر دامان خاک پاکشان باز گردد و برای این مسئله فرزندان خود را قربانی خودخواهی دیگران کردند .
3- اینگونه حرکات شما ، علاوه بر نمایان شدن هر چه بیشتر چهره خبیث و مزدوریت شما برای مردم خوزستان ، به این مسئله اشاره می کند که شما برای مردم خوزستان ذره ای احترام قائل نیستید و به آنها توهین می کنید .
4- با چه منطقی در مقابل مستندات و اعترافات خودتان در عملیات های تروریستی پس از انقلاب که در آن فرزندان استان خوزستان را شهید نمودید ، باز دم از آزادی برای مردم و ریاست بر مردم را دارید ؟؟؟
5- استان خوزستان نماد مقاومت ، دلیری و استقامت ملت و انقلاب است و این امر به سادگی به دست نیامده است که اکنون عده ای معلوم الحال از کشورهای دیگر بخواهند برای چنین مردمی تصمیم گیری بکنند .
6- مردم خوزستان جانشان را می دهند ولی ذلت نمی پذیرند ولی شما با این کارتان می خواهید مردم خوزستان را کوچک قلمداد کنید و انتقام مقابله آنها با خودتان را بگیرید .
7- و اما نکته ی آخر که باید دوباره به شما گوشزد نمایم و آن این است که شما هنوز و هنوز مردم خوزستان را نشناخته اید ، شما از عشق و علاقه مردم خوزستان به وطن و انقلابشان نمی دانید ؟ این انقلاب خود را از مردم خوزستان و مردم سراسر ایران می داند و مردم خوزستان و سراسر ایران خود را از انقلاب !!! حال با چه دلیلی باز سخن از تصمیم گیری برای مردم خوزستان ، آنهم در خارج این خاک و بدتر با حضور مزدوران خارجی می زنید ؟ شرم بر شما باد ...


برچسب‌ها: خوزستان, مردم, الاحوازی, خلق عرب, تروریست
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

تروریست ، از تروریست قدردانی می کند جمعه بیست و یکم تیر ۱۳۹۲ 17:47
همانطور که در اخبار روز مشاهده کردید ، فردی تروریست از اتباع کشور همجوار پاکستان در اقدامی تروریستی سعی در انفجار بمب در یکی از مراکز انتظامی استان سیستان و بلوچستان ایران کرده بود که به وسیله هوشیاری دژبان از انجام این حرکت جلوگیری نمودند .
همانطور که قبلا مفصلا در خصوص طرح ریزی های اتاق های فکر سازمان های اطلاعاتی انگلیس و آمریکا در خصوص "فدرالیسم قومیتی" در کشور ایران توضیح داده بودم ، در مرزهای شرقی ایران نیز سعی در ایجاد ناامنی می نمایند .
خوشبختانه نیز به هوشیاری مردم استان سیستان و بلوچستان و نیروهای امنیتی و انتظامی ، حرکت های تروریستی در مرزهای شرقی نیز تا کنون ناکام مانده و مسلما نیروهای جان بر کف ، از حرکت های تروریستی جلوگیری می نمایند .
اما نکته ای که باز سندی بر ارتباط این گروهک های تروریستی در کشور با سازمان های اطلاعاتی غربی نظیر MI6 و سیا می باشد و اتاق های فکر این سازمان ها در اقدامی جدید ، زمینه های ارتباطی را میان گروهک های تروریستی ایجاد شده را فراهم کرده است ، پالس هایی است که در حمایت های رسانه ای مشهود است .
پس از آخرین اقدام ایذائی در شرق کشور ، پایگاه های اینترنتی گروهک های تروریستی خلق عرب موسوم به الاحوازی ، در اقدامی به تبریک و حمایت از حرکت های اینچنینی نمودند و مدعی گردیدند برای آزادی مردم سیستان و بلوچستان باید چنین حرکت هایی تا تجزیه این خطه ادامه داشته باشد .
از این امر چند نکته قابل برداشت است که به اطلاع هموطنان عزیز می رسانم :
1. جرقه های ارتباط میان گروهک های تروریستی فعال داخل کشور به دلیل ناکامی حرکت های تکی آغاز گردیده است .
2. نا امن جلوه دادن کشور و مدعی این می باشند که قومیت های مختلف خواستار جدائی می باشند .
3. توجیه اقدامات ایذائی تروریستی خلق عرب مبنی بر اینکه قومیت های مختلف ، به چنین اقداماتی روی آورده اند .
4. ایجاد پل ارتباطی برای انجام حرکت های تروریستی همزمان در کشور ( خصوصا در زمان های مراسمات و تجمع های خاص مردمی سراسری )
--------- پی نوشت جدید :
کلیه پایگاههای اینترنتی مذکور پس از انتشار تحلیل و افشاگری فوق از حرکات برنامه ریزی شده ، کلیه خبرهای مرتبط را از خروجی های وب سایت های خود حذف نمودند .


برچسب‌ها: تروریست, بلوچستان, خوزستان, بمب گذاری, خلق عرب
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

در قبل به تفصیل به بررسی نقش عربستان سعودی در حمایت از تروریست های خلق عرب موسوم به "الاحوازی" پرداختم . در ادامه بررسی حمایت های خارجی ، دومین کشوری که حمایت بسیار گسترده و همه جانبه از این گروهک های تروریستی انجام می دهد ، کشورک قطر می باشد . کشوری که به علت نعمت های فراوان گاز تبدیل به یک مداخل و حامی تروریست های فعال منطقه گردیده است .

این کشور نقش بسیار گسترده ای در حمایت از تروریست های خاورمیانه از جمله طالبان ، القاعده ، خلق عرب و خصوصا گروهک های فعال در عراق و سوریه دارد .

کشور قطر علاوه بر حمایت های مالی گسترده و تزریق منابع مالی به گروهک های تروریستی خلق عرب ، به بزرگترین تریبون رسانه ای برای تعدیل چهره ی اعضای این گروهک ها فعال است . در برنامه سرویس اطلاعاتی قطر ، طرحی با نام " لباس دموکراسی " برنامه ریزی شده است که در بطن این موضوع ، تعدیل حالت عمومی نقش داشتن سران این گروهک در طراحی های عملیات های تروریستی در خوزستان به چهره ای رسانه ای و فعال رسانه ای سیاسی با استفاده از ابزار رسانه های بزرگی همچون العربیه می باشد .

با فشار و دستور مستقیم سرویس اطلاعاتی قطر کلیه شبکه های رسانه ای قطر ، در برهه های زمانی مختلف ، می بایست زمان هایی برای حضور تلفنی ، تصویری و حضوری سران گروهک های تروریستی خلق عرب اختصاص دهند . از جمله این افراد می توان به تروریست هایی همچون یوسف عزیزی بنی طرف ، حامد کنعانی ( محمد یباری ) ، کریم عبدیان نژاد و... اشاره نمود . 

در راس برنامه ریزی ها و حمایت های مادی و اطلاعاتی خلق عرب می توان به نقش بسیار گسترده احمد ناصر بن جاسم آل ثاني رئيس سازمان اطلاعات قطر اشاره نمود . برای پی بردن به این مسئله که حتی این سرویس نیز هیچ گونه کارایی از خود ندارد و برنامه های خود را از جایی دیگر دریافت می نماید ، می توان به جلسه بسیار محرمانه روسای امنيتي قطر ، عربستان ، اسرائيل و انگليس در لندن در هفته اول اردیبهشت اشاره نمود . البته این جلسات به صورت مداوم در هر 3 ماه به صورت منظم با رتبه های مختلف مدیران ارشد این سرویس ها برای بررسی و حمایت از خلق عرب برگزار می گردد که می توان به جلسات قبل از اردیبهشت که در شهرهای ریاض و دوحه برگزار شده بوده است ، اشاره نمود . 

تروریست های دیگری به نام حبیب نبگان ، عادل السویدی ، محمود مشاوی ، منصور سيلاوي ، سيدصباح موسوي ، صلاح مزرعه و محمود مزرعه به طور مداوم با عناصر اطلاعاتی قطر ، عربستان سعودی و انگلیس در اماکن مختلف ( دوحه ، لندن ، آنکارا ، آمستردام ، ملبرن ، مونترال ، ریاض ) دیدار دارند و برنامه ریزی حرکت های تروریستی در استان خوزستان را دنبال می نمایند .


برچسب‌ها: قطر, عربستان, سرویس اطلاعاتی, خلق عرب, تروریست
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

اخیرا یکی از گروهک های وابسته به جریان تروریستی خلق عرب موسوم به المقاومة الوطنية الأحوازيه از زیر مجموعه های حرکه النضال العربی لتحریر الاحواز در پایگاه اینترنتی خود در جهت شبه افکنی در دین اسلام و ایجاد حرکت های تروریستی در پوشش القائات دینی در مقاله ای با نام " الطريق إلى الجنة الطريق إلى الجنة"به تفصیل از لزوم انجام حرکت های مسلحانه در استان خوزستان نام برده است و متذکر شده است که قطعا جزای معنوی انجام چنین حرکت هایی ، بهشت می باشد .
در این حرکت دو مسئله متصور و مبرهن است . نخست آنکه در صدد هستند با استفاده از باورها و حقایق دینی مبنی بر پاداش جزای عمل خوب ، بهشت را بشارت دهند که در این امر بجای عمل خوب مترادف سازی مبنی بر انجام حرکات تروریستی نام برده شده است فلذا با استفاده ابزاری و دروغین از دین ، به دنبال خرابکاری در استان خوزستان می باشند . همچنین در این مقاله مستقیما اشاره شده است که تمامی اهداف موجود در استان ، از قبیل بازار ، محل های پر رفت و آمد مردمی ، تاسیسات عمومی شامل موارد مطروحه است .
دوم اینکه در جهان بنا به سیاست های آمریکا و اسرائیل مبنی بر تخریب اسلام و ایجاد جو تبلیغاتی مبنی بر اسلام هراسی و ارایه یک نسخه ی تروریستی ، این حرکت ناپسند و محکوم بر دوش گروهک های تروریستی الاحوازی گذاشته شده است که بالحق دم تکانی خوبی برای اربابان خود انجام می دهند .
اما شاید این امر متصور است که این گروهک تروریستی برای سرپوش گذاشتن در حرکت های تروریستی برنامه ریزی شده برای آینده ، این امر را پایه ریزی کرده اند که اگر حرکتی انجام شد ، این امر توسط مردم اجرا شده است و برای بهشت در آخرت این حرکت را انجام داده اند . فلذا بر ما واجب است تا نسبت به این حرکت های تبلیغاتی تروریستی برنامه ریزی شده اطلاع رسانی و افشاگری کنیم تا نیات و اهداف خبیثانه ی آنها بر همگان روشن و نمایان گردد .


برچسب‌ها: الاحوازی, تروریست, بهشت, گروهک, خلق عرب
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

حكم اعدام يكي از اشرار سابقه‌دار اهواز با نام "محمد طوگانيان" معروف به "حسين طوگان"، ساعت 8 صبح روز شنبه در چهار راه سلمان فارسي اهواز، در ملا عام به اجرا درآمد.

 نا‌مبرده به اتهام اجير كردن و مديريت و سازمان‌دهي افراد به منظور خريد و فروش و توزيع 17 كيلو و 826 گرم مواد روان‌گردان(شيشه) و فروش 700 گرم شيشه و همچنين ارتكاب جرايم متعدد به تعداد 38 فقره در طول ساليان متمادي، به اعدام در ملا عام محكوم شده بود.

وی از اشرار سابقه دار استان خوزستان بوده است که سوابق بسیاری در آزار و اذیت مردم ، توزیع مواد مخدر ، سرقت مسلحانه داشته است .

جای بسی تشکر از عوامل قضایی ، انتظامی و امنیتی استان دارد که در مبارزه با اشرار و متجاوزین حقوق مردم ذره ای کوتاه نمی آیند .

 

اما نکته ای که باز دوباره رو سیاهی آن به مدعیان حقوق بشری و یکسری تروریست فراری مانده است ، ادعای آنان در بی گناهی شرور معدوم شده می باشد . سایت های وابسته به گروهک تروریستی الاحوازی از روز جمعه مدعی اعدام نمودن یکی از هموطنان عرب بوده اند و گناه وی را عرب بودن قلمداد می نمودند و تقاضای فشار بین المللی برای جلوگیری از این اعدام می شدند .

البته دو نکته متصور و مبرهن می باشد : نخست اینکه آیا ترور ها و حلق آویز کردن مردم عادی توسط گروهک تروریستی وابسته به حبیب نبگان جزو قاموس بشری شما نمی باشد ؟ به شهادت رساندن مامور بی گناه کلانتری با رگبار بستن آن جزو حقوق بشر شما نیست ؟ به شهادت رساندن شهروند عرب زبان بی گناه در شب توسط گروهک منتسب به جبهه العربی لتحریر الاحواز بدست تروریست هاشم شعبانی نژاد که در اعترافات ( فیلم اعترافات را از اینجا مشاهده کنید ) خود به نقش عادل السویدی در شکل دهی حرکت های ترور مردم عادی اعتراف می نماید جزو حقوق بشر محسوب نمی شود ؟

نکته دوم فرد اعدام شده ، از اشرار سابقه دار و معروف می باشد که بسیاری از مردم وی را می شناسند و تقاضای رسیدگی زودتر مراجع قضایی به این پرونده را داشته اند . مردم دغدغه ی جوانان و نوجوانان خود را دارند که توسط چنین افرادی به کام اعتیاد و مرگ می کشانند ؟

البته کلیه افراد منتسب شما ، به دنبال افزایش اعتیاد مردم خوزستان هستید و مردم را جزو دشمنان قسم خورده خود می دانید زیرا همین مردم در 8 سال جنگ تحمیلی جلوی مزدوریت شما ایستادند ، 34 سال در جلوی کینه ها و دسیسه های شما ایستادگی کرده اند و هر روز نقشه های شوم شما را بر ملا ساختند . آری این مردم خیلی به شما ضربه زده اند ، خون بچه های خود را در راه مقاومت از سرزمین خود داده اند ، آری بمب گذاری ، ترور ، سرقت ، آدم ربایی شماها ذره ای از اتحاد و برادری شان نسبت به یکدیگر کم نشد ، برادری و همراهی عرب و فارس ، ترک و بلوچ ، لر و کرد کم که نشد بلکه هر روز فزونی یافت . در آخرین ضربه نیز ، مشارکت 80 درصدی مردم خوزستان چنان تیری به قلب شما زده است که دیگر فقط برای گربه رقصانی در نزد اربابانتان (آمریکا و اروپا) در جهت گرفتن دلارهای سبز آلوده به خون مردم خوزستان به اعدام یک شرور سابقه دار روی آورده اید .

بترسید از آن روزی که خشم ملت ایران بر علیه شما به حد برسد ، دیگر آن روز ، روز نابودی شماست ...


برچسب‌ها: عادل السویدی, هاشم شعبانی نژاد, خوزستان, اعدام, تروریست
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

در این میان  گروهی از عوامل وهابی تحت عنوان جبهه خلق عرب با بمب گذاری و ترور و اقدامات تروریستی تحت رهبری فردی به نام «شیخ شبیر خاقانی» در منطقه خرمشهر به کشتار مردم بی گناه دست زدند تا اینکه توسط نیروهای مردمی و انقلابی عرب سرکوب و گروهی یا مخفی و تعدادی از آنها نیز به عراق متواری شدند.

 بعد از حمله ارتش بعث به ایران این گروه به عوامل ستون پنجم عراق در مناطق مختلف خوزستان تبدیل شدند  و با وطن فروشی خائنانه  در نفوذ و کشتار مردم مقاومت کننده در برابر تجاوز ارتش بعث نقش بسیار استراتژیکی را برای ارتش بعث بازی کردند به حدی که این گروه تجزیه طلب وابسته به امریکا و انگلیس  بشدت مورد نفرت و کینه مردم انقلابی خوزستان و عربهای ایرانی واقع شدند. 

در طول 32 سال گذشته در همه بحرانهایی که در مناطق مختلف عرب نشین ایران بوقوع پیوست، ریشه های این گروه وجود داشته و نقش آفرینی کرده اند. حتی در انفجار و عملیاتهای تروریستی سالهای اخیر در اهواز، نقش «گروه الحوازیه»  که همان «جبهه خلق عرب» می باشد که نام خود را از جبهه خلق عرب به الحوازیه تغییر داده کاملا آشکار است.
بعد از حمله ناتو به عراق و حضور ارتش انگلیس در بصره نقش این گروه در جنوب ایران پررنگ تر شد و سازماندهی آنها توسط انگلیس کاملا مشهود است و مستندات زیادی در این رابطه وجود دارد .

تجزیه طلبان وهابی الحوازی که مقر اصلیشان در انگلستان و در شهر لندن است در تشکیلات رهبری کننده آنها انجمن دوستی ایران و انگلیس وجود دارد  و با سناریوی انگلستان درصدد هستند که بخشهایی از خوزستان را  تجزیه کنند و در همین رابطه،  تحرکاتی را در جنوب ایران آغاز و درگیری های مسلحانه ای را ایجاد کرده اند.
این تجزیه طلبان که خود را بنام "الاحوازی" معرفی کرده اند با تمسک به قوم گرایی عربی که امروزه توسط انگلستان و امریکا برای ایجاد تفرقه در کشورهای مخالف استکبار رواج داده شده است اعتقاد دارند که از سال 1925 میلادی، فارس ها منطقه الاحواز را اشغال کرده و اکنون فارسها بایستی به اشغال اهواز پایان دهند.
این گروه جدایی طلب که مرکزیت فعالیت خود را در شهر لندن قرار داده اند شهرهای خوزستان را به نام اختصاری جدایی طلبانه مانند شهر آبادن را "عبادان" و خرمشهر را "محمره" و شهر شادگان را "فلیحه" نامیده اند.

«خالد عبدیان» که از عناصر شناخته شده تشکیلات دوستی اهواز و انگلیس است در ادعایی دروغین می گوید، دولت ایران اقدام به جداسازی عرب های خوزستان از خاک و آشیانه شان می کند و زمینهای آنها را به زور تصاحب کرده و آنها را از شهر اهواز خارج می کند.

این گروه برای ایجاد شکاف میان مردم و جمهوری اسلامی و تحریک مردم با دروغ  ادعا می کند که جمهوری اسلامی ایران نیز مانند رژیم شاهنشاهی ایران قصد دارد که اقوام عرب را در منطقه خوزستان جدا نماید.
از عناصر این فرقه جدایی طلب می توان به «شیخ محمد الکاظم الخاقانی» اشاره کرد که در ماه مارس سال 2007 میلادی در جلسه ای که در مجلس اعیان انگلیس با همکاری انجمن "هنری جکسون" برگزار گردید شرکت کرد و در آن جلسه ادعا می کند که برای طرح توسعه نیشکر در خوزستان بیش از دویست هزار هکتار از اراضی متعلق به مردم خریداری شده است و در توسعه صنعت بکار رفته است.
او مدعی می شود این  از پروژه هایی است که برای نابودی زندگی مردم اهواز و نابودی برادران عرب زبان درنظر گرفته شده است.!


برچسب‌ها: الاحوازی, تروریست, خوزستان, عرب, بمب گذاری
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

تروریستهای تجزیه طلب و متواری به کشورهای غر بی که با ژست حقوق بشری ؟! دم از تضییع حقوق بشر در خوزستان می زنند ، اول از همه خودشان باید حقوق بشر را رعایت کنند . ظاهرآ این گروه ها و افراد با حضور در اروپا وآشنائی با فرهنگ این کشورها؟! جاهلیت را از سر بیرون کرده اند و در چرخشی 180 درجه ای گذشته خود را فراموش کرده اند ، فراموش کرده اند که تا دیروز مراکز عمومی ، بانک ها و خیابان های اهواز توسط این افراد به خاک خون کشیده می شد و زنان وکودکان و مردان بی گناه تکه تکه می شدند . شما اشتباه می کیند ؟! ذهن مردم ما پا ک شدنی نیست  . به یاد می آورد بمب گذاری خونین بانک سامان را ،  به یاد می آورد بمب گذاری در خیابان سلمان فارسی قبل از افطار را ، به یاد می آورد بمب گذاری در مقابل بیمارستان رازی را و...
شما اشتباه می کنید با در آوردن لباس تروریست و پوشیدن کت وشلوار چیزی را تغییر نمی دهید . آقایان وجدان عفراوی ، حبیب نبگان ، عادل سویدی ، صلاح مزرعه ، محمود مزرعه ، عادل نیسی ، حاتم نیسی ، احمد نیسی ، زمان سلیمانی و دهها خود فروخته و طرد شده قومیت عرب آیا شما جنایات وبمب گذاری  خود را فراموش کرده اید . اگر خود را به غفلت زده اید ویا تعمداً جنایات خود را پنهان می کنید ، ما مردم خوزستان خوب به یاد داریم .

برچسب‌ها: تروریست, مردم, عرب, خوزستان, بمب گذاری
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

آقای احمد شهید گزارشگر ویژه شورای حقوق بشر سازمان ملل در امور ایران شما می بایست دیدارهای خود را با افراد حامی حقوق بشر دنبال کنید نه اینکه با تروریست هایی که مردم این سرزمین آنها را دشمنان قسم خورده خود می دانند دیدار داشته باشید .

تروریست هایی همچون کریم عبدیان ، یاسین غبیشی ، علی ساعدی و دیگر دوستان تروریست آنها ، ذره ای انسانیت در وجود آنها نیست و بر اساس حق طبیعی هر فرد ، ارزشی برای حیات انسانی قائل نیستند و اقدام به تاسیس گروهک های تروریستی مسلح در ایران کرده اند و ادعای حقوق بشری می نمایند .

همین افراد به صورت مستند تا کنون دهها فقره بمب گذاری و ترور خونین در استان خوزستان ایران را انجام داده اند که می تواند به اعترافات همدستان و افراد دستگیر شده در همین راستا مراجعه کرد .

شما به افرادی اجازه دیدار داده اید که آنها توسط محاکم بین المللی و پلیس بین الملل تحت تعقیب می باشند .

آقای احمد شهید آیا دیدار شما با تروریست های خبیث نشان از کج روی و مخدوش بودن گزارشات شما ندارد ؟ این سوال مطمئن سوال 75 میلیون نفر از هموطنان من و بقیه حقیقت جویان جهانی است که از هم نوعان بنده  هستند که فطرت انسانی در آنها بیدار است .
در تاریخ 21 شهریور ماه 1390 شمسی ، سه نفر بنام های کریم عبدیان ، یاسین غبیشی ، علی ساعدی از هم قومیت های من ، با شما برای اولین بار ملاقات کرده اند . با توجه به اینکه سابقه این افراد برای من و دیگر ایرانی های عرب زبان روشن است این سوال برایم پیش آمد آیا احمد شهید بدنبال حقیقت است ؟ من به عنوان یک عرب ایرانی ، با نفس عمل شما مخالف می باشم و آن را غیر قابل درک می دانم .
آقای احمد شهید ، گزارشگر به اصطلاح !!! حقوق بشری آمریکایی !!! قبلا چندین مرتبه به حضرتعالی تذکراتی از روی دلسوزی و روزنه ای امید برای اصلاح ساختاری حقوق بشری سازمان ملل ، به شما و دفتر رسمی تان پشت پرده ی تروریست هایی همچون کریم عبدیان نژاد ، یوسف عزیزی بنی طرف ، علی ساعدی ، یاسین غبیشی ، حامد کنعانی را پس از دیدار اولتان در ژنو تذکر داده بودم . دیگر هموطنان بنده نیز به گونه های مختلف دیگری به دیدارهای شبه برانگیز شما تذکر داده بودند ولی افسوس که شما نیز برایمان دست پرورده ای از آمریکا نمایان شدید و به قولی یکی از هموطنان عرب زبان من ، عروسک خیمه شب بازی اروپا و آمریکا شده است . شما بر احتمالات ما یقین ایجاد کردید که همه ی گزارش های شما از سر کینه ، دشمنی و اطاعت بی چون و چرا از اربابتان آمریکا و انگلیس خبیث است . برای سازمان مللی که چنین گزارش می کند و منابعش از یکسری تروریست تامین می شود باید افسوس خورد و متاسف بود .
به راستی دیدارهای بعدی شما پس از اخطارها و رهنمودهای مردم خوزستان با تروریست های موسوم به الاحوازی چیست ؟ آیا دیدار با آنها این احتمال را ایجاد نمی کند که شاید شما هم در بمب گذاری ها و ترورهای انجام شده در استان خوزستان دست داشته اید ؟
دست های شما به خون مردم بی گناه خوزستان آلوده نیست ؟
آیا هموطنان عزیز بنده که در داخل ایران ، به خوبی و خوشی در کنار یکدیگر در حال زندگی کردن هستند ، جزو حقوق بشری شما محسوب نمی شوند ؟

برچسب‌ها: احمد شهید, خوزستان, ملت ایران, عرب, تروریست
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

شبکه تلویزیونی العربیه که به دلیل مواضع صهیونیستی اش در کشورهای عرب منطقه به "العبریه" مشهور است، برای تقویت جریان خلق عرب، با تعدادی از عناصر تجزیه‌طلب به عنوان خبرنگار و تحلیلگر سیاسی، قرارداد همکاری بسته است.

در نسخه پیچی های انگلیس و آمریکا در خصوص تجزیه ایران و فروپاشی جمهوری اسلامی که با طرح فدرالیسم قومیتی در اتاق های فکر سازمان های اطلاعاتی MI6 و سیا طرح ریزی گردیده است ، یکی از اولویت های آنها استان خوزستان می باشد .

حال چرا خوزستان :

1- این استان دارای منابع غنی نفت و گاز می باشد .

2- موقعیت استراتژیک جغرافیایی برای تسلط بر انتقال نفت کویت و عراق وجود دارد .

3- قومیت عرب ساکن این استان امکان ارتباط با دیگر عرب زبانان خلیج فارس وجود دارد و عدم تسلط و تجزیه آن خطر انتقال بیداری اسلامی از ساکنان این استان وجود دارد .

4- این استان نماد رشادت ، تقویت روحیه جهادی و ملی مردم ایران است .

5- این استان نماد مقاومت و پیروزی است .

رسانه های صهیونیستی ، آمریکایی فعال شده در کشورهای مرتجع عربی خلیج فارس همچون قطر ، عربستان سعودی و کویت یکی از ابزار های رسانه ای آمریکا در خصوص انعکاس اخبار کذایی برای عرب زبانان منطقه می باشد .

شبکه هایی همچون الوصال ، العربیه ، الجزیره ، الاخباریه یکسری سلسله مباحث طرح ریزی شده از قبل توسط اتاق های فکر سازمان های اطلاعاتی غربی را دنبال می نمایند و بنا به دستورالعمل های ابلاغی این روند را دنبال می نمایند . 

شبکه العربیه تا کنون صدها بار برنامه های ضد ایرانی را بر روی آنتن بین المللی خود برده است و دائما با مخالفین و معاندین نظام جمهوری اسلامی ایران مصاحبه نموده و حتی برنامه های 60 دقیقه ای را با آنها به صورت گفت و گوهای ویژه انجام داده است .

شبکه العربیه در چند سال اخیر با تروریست های فعال در استان خوزستان همچون یوسف عزیزی بنی طرف ، حامد کنعانی ( محمد یباری ) ، کریم عبدیان نژاد ، به عنوان کارشناسان سیاسی مصاحبه و برنامه های گفت و گوی ویژه داشته است . این شبکه بدون توجه به دردهای ایجاد شده توسط این جنایتکاران برای مردم استان خوزستان به پیشبرد برنامه های روسای خودشان دنبال می کنند .

به راستی این شبکه ها تا کنون به پایگاه بین المللی پلیس بین الملل ( اینترپل ) مراجعه ننموده اند که مشاهده کنند برای این افراد حکم تحت تعقیب قرمز صادر گردیده است ؟

به کشورهای اروپایی می گوییم آنها مبدا انتشار تروریسم بین المللی هستند و خود مبدع این کار می باشند ، حال چرا کشورهایی که مدعی برادری و هم زبانی هستند چرا به عرب زبانان خوزستانی رحم نمی کنند ؟ آیا این خیانت نیست ؟


برچسب‌ها: العربیه, خوزستان, بنی طرف, عبدیان, تروریست
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

گروهک های تروریستی  و احزاب ضد انقلاب از چند ماه پیش با تبلیغاتی گسترده در رسانه ها و فضای مجازی بدنبال تحریم انتخابات بودند و سران این فرقه های تروریستی هر روز با انتشار بیانیه هایی با سیاه‌نمایی و ایجاد فضای یأس و ناامیدی از ملت ایران درخواست می‌کردند که در پای صندوق های رای حضور پیدا نکنند. گروهک ‌های عرب ستیز الاحوازی ، تضامن ، جبهه الدیمقراطی نیز از این قاعده مستثنی نبوند و عزم خود را جزم کرده بودند که به هر طریق  مانع از مشارکت هموطنان عرب زبان در این انتخابات شوند. ولی حضور حداکثری هموطنان عرب زبان  مشتی محکم بر یاوه گویی این گروهک‌های تروریستی شد و یک بار دیگر بی‌اعتباری و عدم جایگاه این گروهک‌ها در میان هم‌وطنان عرب را آشکار ساخت .


هم‌وطنان فهیم خوزستانی با مشارکتی ۸۰ درصدی حماسه‌ای بی‌نظیر را در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری رقم زدند و نشان دادند که به هیچ عنوان در برابر تهدیدات و خواسته‌ای گروهک‌های تروریستی تسلیم نخواهند شد.
از همین رو بر خود دانستم این پیروزی را به ایرانیان فهیم و خصوصا خوزستانی های عزیز تبریک و تهنیت عرض نموده و از آنها تشکر و قدردانی نمایم .


برچسب‌ها: خوزستان, انتخابات, مردم, عرب, تروریست
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

چند هفته ای بود سایت های گروهک تروریستی الاحوازی اقدام به فراخوان برای حضور در گردهمایی و نشستی سیاسی در مورد استان خوزستان ایران و مسایل مرتبط با آن نموده بودند . شنیده ها حاکی از آن بود حتی برای برخی نیز بلیط های هواپیما رایگان تهیه نموده بودند و تمامی مخارج حضور آنها را متقبل گردیده بودند .

اما به یکباره پس از برگزاری از این جلسه و استقبال بی نظیر ( مجموعا 15 نفر ) از این گردهمایی بزرگ تمامی سایت ها از پوشش خبری آن خودداری نمودند و صرفا یک سایت آنهم به طور خلاصه و به صورت نوشتار به تحلیل این نشست پرداخت .

خوشبختانه یکی از هم وطنان خوزستانی مقیم استرالیا یکی از عکس های این نشست را برای بنده ارسال نمود . وی متذکر شده بود که در پایان جلسه خواستار عدم نشر این عکس ها و مدعی محرمانه بودن این جلسه بودند اما به راستی اگر این جلسه محرمانه بوده است چرا هفته ها بر روی خروجی سایت های خود فراخوان حضور در این جلسه را داده بودید ؟؟!! 


وی اطلاع داد که از همین جمعیت 15 نفری ، 3 نفر کویتی ، 4 نفر سعودی ، 2 نفر مصری و 2 نفر قطری حضور داشتند . به راستی اگر قرار است آنها برای استان خوزستان چاره جویی کنند !!! حضور تبعه دیگر کشورها در این نشست ها چیست ؟ عنصر اطلاعاتی سازمان MI6 انگلیس بنام دنیل برت به چه علت می بایست با گرداننده این جلسه ارتباط بسیار نزدیک داشته باشد ؟
به راستی هزینه سالن ، پذیرایی ، اقامت ، هواپیما و بلاخره اجیر کردن تبعه دیگر کشورها از کجا و برای چه تامین می گردد ؟
گردهمایی بزرگ 15 نفره !!! شما در جهت سرنگونی جمهوری اسلامی و تجزیه طلبی استان خوزستان از ایران در مقابل  مشارکت ۸۰ درصدی مردم خوزستان در انتخابات 1392 حاکی از چیست ؟
من جواب نمی دهم ، شما جواب دهید ...


برچسب‌ها: استرالیا, کویت, الاحوازی, تروریست, عربستان سعودی
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

پس از وقوع انقلاب اسلامي ايران بسياري از استراتژيست هاي فرهنگي غرب خود را با يك سامانه ايدئولوژيك نو روبرو ديدند كه هرگز قدرت و نفوذ آن را تصور نمي كردند راههاي مختلفي براي اين تهاجم آزموده شد .
عملکرد دولت انگلیس و رسانه دروغ پرداز بی بی سی فارسی در طول سالیان گذشته موید این مهم می باشد که این دستگاه و رسانه در تقابل آشکار با نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و در طول این مدت از هیچ تلاشی برای فروپاشی نظام دریغ نکرده اند. در این میان برخی از عناصر ضدانقلاب و معاند در مسیر اهداف بی بی سی فارسی و سایر رسانه های ضدانقلاب گام می نهند و آنها را در دستیابی به اهداف مشخص یاری می رسانند.

بی شک فروپاشی جمهوری اسلامی به باور بسیاری از تحلیگران محال است زیرا ساختار این نظام با مردم گره خورده است و نگهدار و تصمیم گیرنده در این نظام مردم می باشند و حتی ممکن است در این بین دنیا را درگیر مسائل نظامی کند، از این رو دولت های غربی در صدد طرح های مسالمت آمیز تر نسبت به جنگ نظامی هستند که از آن جمله می توان به «کودتای نرم و شبه نظامی» با عنوان دموکراسی خواهی قومیتی اشاره کرد. کودتای نرم که پروژه آن از سال ها قبل کلید خورده است . اکنون دستگاه اطلاعاتی انگلیس و آمریکا طرح دیگری را درصدد راه اندازی هستند که از آن با عنوان «فدرالیسم قومیتی» یاد می نمایند .
یکی از مهمترین اهداف دشمنان ایران اسلامی تسلط بر منابع نفتی جنوب کشور می باشد . در همین طرح فدرالیسم قومیتی آنها با سازماندهی حرکت های تروریستی و شبه تروریستی در صدد ایجاد نارضایتی های امنیتی و افزایش تنش میان حکومت و مردم می باشند .
ادامه دارد ...

برچسب‌ها: بی بی سی, ایران, BBC, قومیت, فدرالیسم قومیتی
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

از دستگیری عوامل تروریستی تا برگزاری جلسات قرآنی سه شنبه بیست و هشتم خرداد ۱۳۹۲ 0:34
جمهوری اسلامی ایران را می توان به عنوان پیشگام ترین کشور در جهت توسعه اسلامی و قرآنی در صحنه ی بین المللی دانست . این کشور توانسته است با ارایه اسلام ناب محمدی (ص) و ارایه یک مدل واقعی و به دور از افراط و تفریط ، از یک اسلام واقعی و بشر دوستانه در اختیار مردم جهان قرار دهد .
در داخل کشور ، دولت و سازمان های مردم نهاد ، حوزه های علمیه ، موسسات فرهنگی و مذهبی تلاش های بسیاری برای ترویج قرآن و تلاوت قرآنی انجام می دهند . بهترین دلیل و مدرک برای این مسئله ، کانون ها ، مساجد ، دارالقرآن های محلی ، نمازخانه ها و... می باشد .
استان خوزستان الحمدلله نیز در این مسئله یکی از استان های پیشتاز در عرصه تعلیم و تربیت علوم قرآنی بوده است و مردم عرب زبان نیز به دلیل قرابت زبانی با کلام الله ، از این برنامه های مذهبی و قرآنی استقبال چشمگیری دارند .
سایت ها و پایگاه های اینترنتی معاندین و دشمنان ایران اسلامی به دلیل اینکه گزینه ای برای مطرح کردن و ایراد گرفتن ندارند ، اقدام به ایجاد شایعات ، خبرهای دروغ و نفاق گونه می نمایند . در جدیدترین افتضاحات آنها ، اعلام خبر دستگیری مردم عرب خوزستان بدلیل برگزاری جلسات قرآنی و تلاوت قرآن در منازل بوده است .
حال در خصوص این امر پس از تحقیقات میدانی در شهر اهواز و پرس و جو چنین امری تا کنون وجود نداشته و هنگام صحبت با یکی از دوستان قضایی اعلام نمود ، از همین جا اعلام می کنیم ما حاضریم از جیب شخصی نیز برای برگزاری چنین جلساتی هزینه کنیم و حمایت نماییم .
اما باید به یاد داشته باشیم گروهک های تروریستی در استان خوزستان در دهه ی گذشته حضور داشته اند و اقدام به حرکت های ایذائی بر علیه مردم کرده اند فلذا بعید نیست این مسئله در جهت سرپوش گذاشتن در کشف حرکت های تروریستی توسط نیروهای امنیتی کشور از گروهک های تروریستی موسوم به "الاحوازی" اقدام به شایعه پراکنی برای جلوگیری از افتضاحات خود می باشند .


برچسب‌ها: خوزستان, قرآن, تروریست, اهواز, بازداشت
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

دخالت در امور داخلی کشورها امری مذموم و غیر قابل قبول است . براساس قوانین و کنوانسیون های بین المللی هر گونه دخالت در امور داخلی دیگر کشورها و بکارگیری امور تروریستی ممنوع و ضد حقوق بشری می باشد .
در مسئله ایران بدلیل ماهیت ضد استکباری و ضد هژمونی طلبی نظام و مردم ، توسط قدرت ها و کشورهای غربی و اتمی مورد نظر هرگونه حرکت های براندازی و تجزیه طلبی قرار دارد . این کشورها از هر ترفندی برای دخالت در امور داخلی و حمله ساختارهای حکومتی استفاده می نمایند . در 34 سال اخیر این امر پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به دلیل جدایی و خارج شدن از سلطه مستکبران فزونی یافته است . کشورهای مختلف از جمله آمریکا ، انگلیس ، فرانسه و ... بر طبل تجزیه ایران کوبیدند و تمامی حرکت های اطلاعاتی ، نظامی ، سیاسی خود را بر این مبنا استوار ساختند . این کشورها برای اجرای عملیات های تجزیه طلبانه خود در ایران نیاز به یک نوکر بی چون و چرا در منطقه و نزدیکی ایران احتیاج داشتند . در این بین بهترین گزینه کشورهای مرتجع عربی خلیج فارس نظیر عربستان سعودی ، کویت ، امارات ، قطر و بحرین بودند .
این کشورها به دلیل دارا بودن منابع مالی قوی ، نزدیکی به ایران ، موقعیت استراتژیک ، هم زبانی با برخی از شهروندان مرزی ایران و تابع بی چون و چرا بودن ، بهترین گزینه برای اقدامات ایذائی در مناطق جنوبی ایران بوده اند .


برچسب‌ها: خوزستان, تروریست, ایران, آمریکا, عرب
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

شبکه معاند BBC سالهای متمادی است با تروریست های تجزیه طلب ایران به صورت گسترده و در برنامه های مختلف و در اشکال و برنامه های متفاوت مصاحبه ، گفتگو ، مناظره و حتی گفتگوی تک صدایی فرد تروریست انجام می دهد .

چند پرسش در اینجا مطرح می گردد که قصد دارم در ادامه به این پرسش ها پاسخ دهم :

- شبکه BBC چه استفاده و فوایدی از تجزیه طلبی در ایران می برد ؟

- تقویت رسانه ای تروریست های تجزیه طلب خصوصا الاحوازی چه فایده ای برای انگلیس دارد ؟

- دلیل چرخش 180 درجه ای در نحوه ی پوششی تروریست های الاحوازی چیست ؟

- به غیر از حمایت مالی ، اطلاعاتی و لجستیکی از تروریست های الاحوازی ، دلیل حمایت رسانه ای چیست ؟

- و دهها پرسش دیگر که برای هموطنان بی گناه و ستم دیده استان خوزستان از این تروریست های الاحوازی باقی است ...


برچسب‌ها: الاحوازی, تروریست, خوزستان, BBC, بی بی سی
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

یوسف عزیزی بنی‌طرف،کریم دحیمی، علی مزرعه، عبدالحسین نیسی، حیفا اسدی، ابراهیم العربی، علی ساعدی، الهام اسدی و وجدان عفراوی برخی از اعضای گروه های تروریستی حزب تضامن الدیمقراطی الاحواز و جبهه دمکراتیک مردمی احواز که در لندن علیه جمهوری اسلامی ایران فعالیت دارند اخیرا با اعضای حزب محافظه‌کار پارلمان انگلیس در خصوص راه‌کارهای مقابله با ایران از منظر مسائل به اصطلاح حقوق بشری ملاقات کرده اند.
نکته‌ای که باید بدان اشاره کرده این است که این گروه‌های تروریستی را شادی صدر وکیل مدافع تروریست‌ها و از طرفداران تجزیه ایران و شبکه‌های خبری وابسته به کشورهای مرتجع عربی همراهی می‌کردند که این نشست را به صورت گسترده‌ای پوشش داده‌اند.
این ملاقات را دانیل برد انگلیسی ( مسئول انجمن دوستی عرب‌های ایران و انگلیس) و همسر هندی تبارش همانگ کرده‌اند.
نکته دیگر این که بر اساس اسناد منتشر شده توسط ویکی‌لیکس اعضای حزب تضامن الدیمقراطی احواز و برخی دیگر از گروه‌های تروریستی خلق عرب، به غیر از ارتباطات گسترده با انگلیس، با سفارت آمریکا در دبی و کویت نیز ملاقات داشته‌اند و روش‌های مبارزه با ایران را بررسی نموده‌اند. اسناد ویکی‌لیکس هم‌چنین از عمق وابستگی این گروه‌های تروریستی به کشورهای غربی و مسائل پشت پرده آنها با آمریکا پرده برداشته است.
لازم به ذکر است گروه‌های تروریستی خلق عرب با پشتیبانی مالی و تبلیغاتی کشورهای اروپایی و برخی از کشورهای عربی منطقه در سال‌های اخیر 29 نفر از هم‌وطنان مظلوم و بی‌گناه خوزستانی را به شهادت و 350 دیگر را مجروح کرده‌اند. جالب است که از میان این شهداء و مجروحین بیش از 70 درصد ایشان را هم‌‌وطنان عرب خوزستانی تشکیل می‌دهد است این در حالیست که این گروه‌های تروریستی به بهانه دفاع از ملت عرب استان خوزستان دست به این جنایات و فجایع ضد بشری می‌زنند.
نکته آخر این که این گروه‌های تروریستی در کشورهای مدعی دفاع از حقوق بشر مستقر هستند و از پایتخت‌های این کشورها اقدامات خرابکارانه خود در خوزستان را مدیریت می‌کنند.


برچسب‌ها: پارلمان انگلیس, خلق عرب, الاحوازی, خوزستان, تروریست
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

آل سعود، از صعود تا سقوط یکشنبه دوازدهم خرداد ۱۳۹۲ 23:1
مروری اجمالی بر مسائل اخلاقی خاندان آل سعود

عربستان سعودي تنها از سال 1932 ميلادي زماني كه عبدالعزيز بن سعود بخش اعظم شبه جزيره عربي را تحت كنترل خود در آورد به عنوان يك دولت رسمي پا به صحنه بين الملل گذاشت. وي نام قبيله خود را بر اين سرزمين گذاشت و خود را پادشاه آنجا معرفي كرد. اما خاندان سعود قبل از آن، در قرن هجدهم بخش‌هايي از شبه جزيره را تحت كنترل خود داشتند، و آن زماني بود كه محمد بن عبدالوهاب روحاني تندرو و بنيان گذار فرقه وهابيت وارد «درعيه» – نزديك رياض كنوني- شد و با حاكم وقت اين منطقه يعني محمد بن سعود به توافق رسيد. قرار شد خاندان سعودي فرماندهان و وهابي‌ها سرباز تأمين نمايند و اين ائتلاف تا كنون تداوم يافته است گويي كه عقد اين دو در آسمان‌ها بسته شده است .
برای مشاهده ادامه مطلب اینجا کلیک کنید ...


برچسب‌ها: آل سعود, عربستان سعودی, شبه جزیره, وهابی, وهابیت
ادامه مطلب
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

قسمت چهارم :
حال با نگاهی اجمالی از نوع وضعیت داخلی کشورهای مرتجع عرب خلیج فارس آگاهی یافتیم . هم اکنون نیاز است تاریخچه ی گروهک های تروریستی موسوم به "الاحوازی" که بدست آمریکا و انگلیس و با همکاری مستقیم کشورهای مرتجع عرب خلیج فارس "عربستان سعودی ، کویت ، قطر ، بحرین" تغذیه و حمایت می شوند را مورد بازبینی قرار داده تا به نوع حمایت های بی دریغ از حرکات تروریستی در استان خوزستان توسط معاندین و دشمنان دست پیدا نماییم .

بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دولتهای استکباری همچون امریکا و انگلیس که دستهایشان از دزدی منابع ایران قطع و نفوذشان در کشور ایران از بین رفته بود و عامل اصلیشان  یعنی رژیم پهلوی را از دست داده بودند ،برای سرنگونی حکومت نوپای جمهوری اسلامی در نقاط  مختلف ایران توسط عواملشان علم تجزیه طلبی بلند کردند و در این میان یکی از مناطق حساس و استراتژیک ایران که عمده منافع نفتی ایران در آن منطقه وجود داشت دستخوش خیانت و آشوب گروههای قدرت طلب وابسته به کشورهای وهابی حوزه خلیج فارس گردید.

در این میان  گروهی از عوامل وهابی تحت عنوان جبهه خلق عرب با بمب گذاری و ترور و اقدامات تروریستی تحت رهبری فردی به نام «شیخ شبیر خاقانی» در منطقه خرمشهر به کشتار مردم بی گناه دست زدند تا اینکه توسط نیروهای مردمی و انقلابی عرب سرکوب و گروهی یا مخفی و تعدادی از آنها نیز به عراق متواری شدند.
 بعد از حمله ارتش بعث به ایران این گروه به عوامل ستون پنجم عراق در مناطق مختلف خوزستان تبدیل شدند  و با وطن فروشی خائنانه  در نفوذ و کشتار مردم مقاومت کننده در برابر تجاوز ارتش بعث نقش بسیار استراتژیکی را برای ارتش بعث بازی کردند به حدی که این گروه تجزیه طلب وابسته به امریکا و انگلیس  بشدت مورد نفرت و کینه مردم انقلابی خوزستان و عربهای ایرانی واقع شدند. 
در طول 32 سال گذشته در همه بحرانهایی که در مناطق مختلف عرب نشین ایران بوقوع پیوست، ریشه های این گروه وجود داشته و نقش آفرینی کرده اند.
حتی در انفجار و عملیاتهای تروریستی سالهای اخیر در اهواز، نقش «گروه الحوازیه»  که همان «جبهه خلق عرب» می باشد که نام خود را از جبهه خلق عرب به الحوازیه تغییر داده کاملا آشکار است.
بعد از حمله ناتو به عراق و حضور ارتش انگلیس در بصره نقش این گروه در جنوب ایران پررنگ تر شد و سازماندهی آنها توسط انگلیس کاملا مشهود است و مستندات زیادی در این رابطه وجود دارد .
تجزیه طلبان وهابی الحوازی که مقر اصلیشان در انگلستان و در شهر لندن است در تشکیلات رهبری کننده آنها انجمن دوستی ایران و انگلیس وجود دارد  و با سناریوی انگلستان درصدد هستند که بخشهایی از خوزستان را  تجزیه کنند و در همین رابطه،  تحرکاتی را در جنوب ایران آغاز و درگیری های مسلحانه ای را ایجاد کرده اند.
این تجزیه طلبان که خود را بنام "الاحوازی" معرفی کرده اند با تمسک به قوم گرایی عربی که امروزه توسط انگلستان و امریکا برای ایجاد تفرقه در کشورهای مخالف استکبار رواج داده شده است اعتقاد دارند که از سال 1925 میلادی، فارس ها منطقه الاحواز را اشغال کرده و اکنون فارسها بایستی به اشغال اهواز پایان دهند.
این گروه جدایی طلب که مرکزیت فعالیت خود را در شهر لندن قرار داده اند شهرهای خوزستان را به نام اختصاری جدایی طلبانه مانند شهر آبادن را "عبادان" و خرمشهر را "محمره" و شهر شادگان را "فلیحه" نامیده اند.


برچسب‌ها: سلفیت, وهابیت, عربستان سعودی, خوزستان, ایران
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

قسمت سوم :
با توجه به نوع تفکر و گرایش های سیاسی و فکری سران مرتجع کشورهای عربی حوزه خلیج فارس نباید نقش امرای عربستان سعودی را در شکل دهی اوضاع داخلی این کشورها خصوصا بحرین ، کویت و قطر را نادیده گرفت .

با این حال و با نگاهی به آنچه که گذشته درمی یابیم جریان خاندان آل سعود در عربستان سعودی این روزها در شرایط نابسامان سیاسی خود به سر می برد و حضور مقتدرانه مردم آزادی خواه در این کشور ، آنها را به شدت خشمگین ساخته است . مهمترین و اصلی ترین عامل شکل دهی اعتراضات و مخالفت های مردمی در این کشور ، ایجاد بسترهای اجتماعی و سیاسی آزادی خواهی و تبری از هر گونه وابستگی است که روزگاری ملت ایران در 34 سال پیش این امر را درک کرده و به رهبری خمینی کبیر (ره) حماسه 1357 را رقم زدند . مردم عربستان و دیگر کشورهای عربی که بیداری اسلامی در موج مردمی تبلور پیدا کرده است با الهام از انقلاب اسلامی در ایران و نظام مردمی اسلامی در ایران در صدد تغییر حکومت های فاسد خود هستند .  از این رو سلفی ها که وابستگی آنها بر همگان معلوم است از هیچ تلاشی برای بحران آفرینی و تنش در میان توده های مردمی مخالف حکومت فرو گذار نیستند و در این کشور برای نابودی خواسته های مردمی دست برنمی دارند تا شیعیان و معترضین را زمین زده و بار دیگر خود به همراه سران مرتجع حکومت داری این کشور را در اختیار بگیرند.

سلفی ها مشتی از نمونه خروار هستند که این روزها شاهد رشد قارچ گونه آنها در منطقه و کشورهای شمال آفریقا هستیم ، جریان تندرویی که اهداف سازنده ای برای خدمت واقعی به اسلام ندارد بلکه به دنبال تسویه حساب های مذهبی و طائفی است و هیچ فایده و خیری را عاید امت اسلامی نمی کند.

قسمت چهارم در تاریخ 5 خرداد 1392 منتشر می شود ...


برچسب‌ها: سلفیت, وهابیت, عربستان سعودی, خوزستان, ایران
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

قسمت دوم :

خداوند متعال با نگاهی ویژه در آفرینش هستی ، خصوصا در منطقه آسیای غربی که امروزه کشورهای اسلامی در این نقطه قرار گرفته اند ، نعمت های فراوانی خصوصا منابع نفت و گاز را قرار داده است .

در این موقعیت استراتژیک ، به فضل خداوند ، منابع مالی و مادی بسیاری قرار گرفته است و این نعمت های خدادادی سبب افزایش توان مالی کشورهای حوزه خلیج فارس گردیده است .

انتظار می رود این منابع مالی و نفتی در راستای فقر زدایی ، توسعه شهری ، تبلیغات اسلامی هزینه گردد و سبب اقتدار اسلام در جهان گردد . کشورهای اسلامی به توسعه سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی نایل آیند . این وجه آرزو و انتظاری است که براساس عقلانیت علمی انتظار می رود اما متاسفانه حقیقت به گونه ی دیگری است .

کشورهای عربی حوزه خلیج فارس به فضل پول های بادآورده نفتی که از سوی نعمت های خدواند متعال است بجای ایجاد پتانسیل های اقتصادی ، فرهنگی ، دینی و سیاسی در سطح کشورهای خود ، جهان و منطقه و تبدیل این سرمایه ها به امنیت جهانی ، باعث نا امنی ، کشتار جمعی و ارایه اسلام افراطی و حمایت از تروریست های بالفطره می باشد .

در میان کشورهای مرتجع عربی حوزه خلیج فارس ، کشورهای عربستان سعودی ، قطر ، بحرین و کویت به مهمترین حامیان تروریست جهانی تبدیل شده اند . این سران مرتجع بجای حمایت از مسلمانان جهان ، به کشتار مسلمانان و غیر مسلمانان جهان تبدیل شده اند . در قضیه ی سوریه این امر مشهود است .

عربستان سعودی و هم پیمان سپر جزیره اقدام به حمایت از گروه های تروریستی همچون القاعده ، طالبان ، الاحوازی اقدام می نمایند که هر کدام سیاست منطقه ای داخل مسلمانان در جهت تجزیه ، ترور و کشتار جمعی را خصوصا در کشورهای جهان اسلام دنبال می نمایند که این امر بر خلاف رویه و شرع اسلامی است .

قسمت سوم در تاریخ 2 خرداد 1392 منتشر می شود ...


برچسب‌ها: نفت و گاز, خاورمیانه, عربی, خلیج فارس
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

قسمت اول :
در ماههای اخیر شاهد تحولات سیاسی اجتماعی گسترده ای در حوزه کشورهای اسلامی منطقه می باشیم به نحوی که تعدادی از این کشورها توانسته اند با الهام گیری از انقلاب اسلامی 1357 ایران ، ستمگران و جباران روزگار و سرزمین خود را به پایین کشیده و در صدد ایجاد کشورهای اسلامی اصیل در کشورهای خود می باشند .
مطمئنا امروزه مردم دنیا و خصوصا مردم کشورهای اسلامی همچون عربستان سعودی ، امارات ، قطر ، بحرین ، کویت به این رشد فکری رسیده اند که زمان تغییرات حکومتی سران مرتجع کشورهای خود می باشند و باید به این خودکامگی و دیکتاتوری حکومت های فاسد پایان دهند .
متاسفانه خواسته های بر حق ملت بحرین که براساس گفتمان اسلامی و حرکات انسانی شکل گرفته است توسط آل خلیفه به همراهی آل سعود به بدترین شکل نظامی و امنیتی مورد سرکوب قرار گرفته و بدون توجه به برادری و برابری که مورد تاکید اسلام است ، به سمت تروریسم دولتی سوق یافته است .
مساله ای که درک شرایط اجرایی خصوصا در بحرین را حادتر می کند ، مدعی بودن آل سعود و دیگر سران مرتجع نظیر آل صباح در کویت ، آل خلیفه در بحرین در حمایت از عربیت و ایجاد بسترهای ناسیونالیستی افراطی است که با سرمایه گذاری های کلان در صدد ایجاد نقشه های از پیش تعیین شده اتاق های فکر سازمان های اطلاعاتی غربی MI6 و سیا می باشند به نحوی که با تزریق پول توسط کشورهای عربی مرتجع حوزه خلیج فارس و نقشه ریزی و ارایه سرویس های ویژه اطلاعاتی توسط ایادی آنها ، سعی در ایجاد جو روانی در استان استراتژیک خوزستان ایران می باشند .
قسمت دوم در تاریخ 29 اردیبهشت 1392 منتشر می شود ...


برچسب‌ها: خوزستان, تروریست, ایران, کشور, آل سعود
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

ديدار شیرین عبادی با تروریست‌های جدايي‌طلب پنجشنبه بیست و ششم اردیبهشت ۱۳۹۲ 19:15
یکی از حربه‌هایی که در این سال‌ها از طرف غرب برای اعمال فشار بر جمهوری اسلامی مورد استفاده قرار می‌گیرد به مباحث حقوق بشری است. در این بین شیرین عبادی در ارائه گزارش‌های دروغ و غیرمستند در مورد وضعیت حقوق بشر در ایران و چگونگی برخورد جمهوری اسلامی با مباحث حقوق بشری به نهاد‌های به اصطلاح مدافع حقوق بشری ید طولایی دارد.

این وکیل‌مدافع بهائیان که به محض خروج از ايران، کشف حجاب کرد و ماهيت واقعي خود را آشکار، برای انجام مأموریت‌هاي دشمنان مردم ايران، با هر شخص و گروهی که به نوعی با ملت، سر دشمنی و مخالفت دارد دیدار می‌کند. در یکی از آخرین این جلسات، شیرین عبادی در حاشیه بیست و دومین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد، در ژنو با تعدادی از تروریست‌های موسوم به "خلق عرب" که این روزها لباس تروریستی خود را از تن به در‌ آورده‌ و لباس حقوق بشر به تن کرده‌اند ملاقات کرده است.

در این جلسه سه تن از تروریست‌های موسوم به "الأحوازي" به نام‌های "امیر الساعدي" و "صالح حمید" از اعضای گروهک تروریستی "حزب التضامن الدیمقراطي الأحوازي" و "علي الساعدي" عضو گروهک تروریستی موسوم به جبهه دموکراتیک خلق عرب اهواز" که هر سه ساکن لندن هستند و دست‌شان به خون ده‌ها هموطن ايراني آغشته است، حضور داشتند و در اثنای این دیدار تروریست‌ها آمارهای دروغ از میزان سطح سواد هم‌ميهنان خوزستانی‌مان در اختیار شیرین عبادی قرار می‌دهند.
سؤالی که در اینجا باید از شیرین عبادی و امثال او پرسید این است که شما که خود را مدافع حقوق انسانی و بشری در ایران معرفی می‌کنید، افرادی که توسط این تروریست‌هایی که شما با ایشان جلسه و ملاقات داشته‌اید در اصولِ حقوقِ بشری که شما به آن پایبند هستید و بدان اعتقاد دارید چه نامیده‌ می‌شوند؟

همچنین طی چند روز گذشته خبر دیگری مبنی بر ملاقات شیرین عبادی با یکی دیگر از سرکرده‌های گروهک تروریستی خلق عرب نیز بر روی خروجی خبرگزاری‌ها قرار گرفت.
این ملاقات‌ها خود نشان می‌دهد که دست این خانم که آلوده به جایزه صهيونيستي صلح نوبل نیز هست با تروریست‌ها در یک کاسه است و همه توسط کشورهای مدعی حقوق بشر مدیریت می‌شوند و با این همه هنوز عده‌ای این مسائل را نمی‌بینند یا بنا به هر مصلحتی نمی‌خواهند ببینند.
آیا صرف اینکه این تروریست امروز کت و شلوار می‌پوشند و کروات می‌زنند و ژست حقوق بشری به خود می‌گیرند به آنها مشروعیت می‌دهد؟
عبادی کسی است که در اظهارات خود بارها ایران را به خاطر دارا بودن انرژی خورشیدی بی‌نیاز از فعالیت‌های هسته‌ای دانسته‌ و همچنین تعطیل‌شدن شاخه برون‌مرزی صدا و سيماي جمهوري اسلامي ایران را به خاطر رعایت نکردن حقوق بهائیان و صهیونیست‌ها امری قابل دفاع دانسته است.


برچسب‌ها: شیرین عبادی, بهائیت, الاحوازی, تروریست, خوزستان
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

ترور و تروریسم دو مفهوم می باشد که توسط کلیه اقشار ، قومیت ها ، ملیت ها و حکومت های مردمی مورد تنفر و دوری است .
امروزه واژه ی توسعه با مسئله ی امنیت در رابطه ی مستقیم است بطوری که این دو هر یک را مکمل می سازد . در صورتی که امنیت مختل و مورد تهدید قرار بگیرد ، روند توسعه دچار اختلال می گردد ، توسعه امکاناتی و زیرساختی امکان پذیر نخواهد بود .
امروزه خبر اختصاص دو درصد درآمدهای نفتی کشور به استان خوزستان نشان از رویکرد دایمی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر توسعه استان خوزستان می باشد به نحوی که قبلا این امر توسط تروریست های موسوم به گروهک های الاحوازی با اختلال امنیتی مورد تردید واقع می گردید اما امروزه با تدبیر و مدیریت این امر تحقق یافته است .
در این بین وظیفه ی ما مردم برای ارتقای وضعیت امنیتی استان خوزستان و دفع حداقل تهدیدهای موجود دو چندان گردیده است و می بایست از تمامی ظرفیت های کنونی نهایت استفاده را ببریم .
گروهک های تروریستی الاحوازی وابسته به سرویس های اطلاعاتی بیگانه سیا و MI6 که تا کنون دستان خبیثشان به خون بیش از 30 تن از هموطنان خوزستانی و مجروح سازی بیش از 300 نفر آلوده می باشد ، دیگر نفس های آخر خود را می زنند .
به راستی سران این گروهک های تروریستی با اسناد واضح موجود ، چگونه می توانند این مسایل را انکار کرده و با پوشیدن کت و شلوار در مجامع بین المللی ( احمد شهید ) حضور پیدا کنند و مورد حمایت آنها قرار بگیرند ؟! تنها مسئله ای که می توان بدان پاسخ داد ، احتمال دست داشتن همان مجامع بین المللی ( احمد شهید ) با تروریست های دیروزی ، کت شلواری های امروزی می باشد ...!!! قضاوت با شما ، الله اعلم ...

برچسب‌ها: الاحوازی, امنیت, تروریست, توسعه, احمد شهید
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

فعالیت وهابیت تندرو و تجزیه طلب در خورستان پنجشنبه نوزدهم اردیبهشت ۱۳۹۲ 17:14

شاید بتوان گفت که موضوع خودمختاری و استقلال‌طلبی خوزستان به‌طور مشخص و قابل طرح برای اولین‌بار توسط شیخ‌خزعل و با تحریک انگلیسی‌ها مطرح شد که این موضوع زمینه‌ساز برای شاهان مخلوع وقت، رضاشاه و محمدرضاشاه با هدف از بین بردن به اصطلاح عربیت در این منطقه بوده است.

خوزستان همواره برای حکومت وقت عراق از این مزیت برخوردار بوده است که درصد بالایی از اقوام عرب‌زبان را در خود جای داده و بیشتر تأسیسات نفتی مهم ایران در این منطقه قرار گرفته است. بیست ماه پس از پیروزی انقلاب اسلامی، با تحریک و حمایت همه‌جانبه آمریکا و متحدانش، عراق به‌طور گسترده و همه‌جانبه به ایران حمله کرد. در این میان وجود همسایگان عرب‌زبان در امتداد کناره‌های جنوبی خلیج فارس که از صدور انقلاب به کشورهای خود هراسان بودند و انقلاب را خطری برای منافع خود می‌دیدند، موجب شد که آنان نیز به حمایت از عراق و تشویق گروه‌های قومی معاند علیه نظام بپردازند.

گروه‌هایی همچون «اتحادیه عرب خوزستان»، «جنبش ناسیونالیست عرب»، «جبهه‌التحریر خوزستان»، از جمله سازمان‌ها و تشکیلاتی بودند که اوایل سال 1358، فعالیت‌های خود را در خوزستان متمرکز ساخته و آشکارا به ترویج و گسترش اهداف و عقاید تجزیه‌طلبانه خود پرداختند.

در فروردین ماه سال 1384 به دنبال توطئه هدفمند ضدانقلاب و گروهک‌های خلق عرب و انتشار وسیع نامه جعلی منصوب به دفتر رئیس‌جمهوری وقت، در برخی از شبکه‌های ماهواره‌ای و سایت‌های اینترنتی تجزیه‌طلب، تحرکات وسیع و گسترده‌ای با سوءِاستفاده از فضای باز سیاسی آن زمان و بسترسازی ضدامنیتی که عوامل قوم‌گرای داخلی هم‌چون لجنه‌الوفاق فراهم کرده بودند، در بسیاری از مناطق شهر اهواز و سایر شهرستان‌های عرب‌نشین استان صورت گرفت.

ایجاد ناامنی، اغتشاش، تخریب اماکن دولتی و خصوصی، بمب‌گذاری و ترور، بخشی از اقداماتی است که توسط عناصر تجزیه‌طلب و ضدانقلاب عرب خوزستانی در آغاز فروردین ماه 1384 و طی اردیبهشت ماه همان سال دنبال گردید.

ترویج وهابی‌گری با هدف ایجاد شکاف و گسست مذهبی بین قومیت‌های استان، در دهه هفتاد در ادامه سایر فعالیت‌های قوم‌گرایانه و تجزیه‌طلبانه گروهک‌های عرب معاند شکل گرفته است که مشخصاً با پشتیبانی برخی از سرویس‌های اطلاعاتی، به‌ویژه سرویس‌های اطلاعاتی کشورهای عربی در حوزه خلیج‌فارس صورت می‌گیرد و اوج آن در سال‌های اخیر نمود و ظهور جدی و قابل تأملی یافته است.

تا اواخر دهه 60، اهل سنت در استان خوزستان تنها شامل اجتماعات محدود خانوادگی در مناطقی مانند اروندکنار در آبادان، هندیجان، مسجد بلوچ‌های آبادان و نیز افراد متفرقه‌ای از کردها و افاغنه‌ای بود که به‌عنوان کارگر فصلی و به‌صورت موقت به خوزستان تردد داشتند. این گروه عمدتاً و اصالتاً سُنّی مذهب بودند و هیچ‌گونه تشکیلات سازمان یافته‌ای در این خصوص نداشتند.

آنچه که امروزه به‌عنوان جریان سلفیت جهادی یا وهابیت در این استان مطرح است، در حقیقت محصول فعالیت اولین گروه‌های سلفی در استان است که در اواخر دهه 1360 و اوایل دهه 1370 آغاز گردید؛ پس از آن هسته‌های فکری و فرهنگی متعددی، متأثر از این جریان شکل گرفته و بدین ترتیب جریان جدیدی به نام حرکه السُنّی به‌عنوان هسته مهمی از جریان تبلیغی سلفیت در مناطق عرب‌نشین شکل گرفت.

به دنبال وقوع حوادث و ناآرامی‌های فروردین 1384 حقایق و مستندات روشن و شفافی به دست آمد که حاکی از فعالیت‌های گسترده اطلاعاتی برخی از کشورهای عربی و حمایت آنان از تجزیه‌طلبان، با هدف تغییر مذهب تشیع در استان خوزستان در طی سال‌های قبل از شکل‌گیری این بحران بوده است.

وجه اشتراک اساسی و عمیق عرب‌های خوزستان با جمهوری اسلامی ایران علاوه بر ایرانی بودن‌شان، شیعه بودن آن‌ها و اشتراک در مذهب است و از طرفی این مذهب وجه افتراق با حکومت‌های کشورهای عربی منطقه است و کشورهای عربی نیز حاضر به تشکیل یک دولت مستقل شیعی عربی در کنار خود نیستند، لذا راهکار تغییر مذهب را به گروه‌های تجزیه‌طلب ارائه دادند.

حقایق به دست آمده مبین آن بود که قوم‌گرایان افراطی برای کسب حمایت مالی و معنوی کشورهای عربی منطقه و روی کار آوردن یک حکومت سُنّی مذهب متمایل به آنان در استان خوزستان، تحرکات خود را پس از پایان جنگ تحمیلی آغاز نمودند. در سال‌های اخیر به‌منظور ترویج وهابیت در خوزستان، شبکه‌های ماهواره‌ای متعددی از جمله شبکه‌های صفا، نور، وصال عربی، وصال فارسی، مکه، المجد، الفجر، المستقله و البدر و تعدادی ایستگاه رادیویی و بیش از یکصد سایت اینترنتی در فضای مجازی به تبلیغ وهابیت و جذب مخاطب مشغول هستند.

تهیه و توزیع کتاب، نشریه، اطلاعیه، لوح‌های فشرده و ده‌ها اقدام دیگر از جمله فعالیت‌هایی است که از ادامه فعالیت‌های تبلیغی وهابیت در حوزه نرم از سوی متعصبان کج‌فهم و ضدشیعی در ابعاد وسیعی در این استان صورت می‌گیرد. ضمن آنکه تاکنون از سوی عناصر سست بنیاد مذهبی، برخی از اقدامات عملیاتی چون تهدید انجام ترور و بمب‌گذاری در استان صورت گرفته است

فرقه ضاله وهابیت و فتاوای آن، توجیه مناسبی برای اقدامات تروریستی و ضدشیعی گروه‌های تجزیه‌طلب بوده، لذا علاوه بر کنار گذاشتن مذهب تشیع، گرویدن به وهابیت با هدف توجیه اعمال ترویستی نیز راهکار اصلی آن‌ها قرار گرفته است.

حضور جریان وهابیت در استان خوزستان در مقایسه با سایر مناطق مرزی کشور، از رابطه معنادار و متفاوتی برخوردار بوده که اذعان آن بسی جای تأمل دارد. این استان تنها محدوده مرزی کشور است که بی‌تردید اهالی آن مفتخر به ولایت امام علی(ع) و شیعه آن حضرت می‌باشند و بدون شک تا ظهور قطب عالم امکان و ناجی مستضعفین حضرت حجت(عج) این خطه مقدس تحت لوای پرچم الله‌اکبر و با اعتقاد راسخ‌تر به مذهب تشیع، تحویل آن حضرتش داده خواهد شد و هم‌چنان افتخار این را حفظ خواهد کرد که به گفته رهبر فرزانه انقلاب: «خوزستان دروازه ورود تشیع به ایران است.»


برچسب‌ها: خوزستان, وهابیت, الاحوازی, گروهک تروریستی, سلفی
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

ایجاد رقابت جدی در بین حلقه های شبکه تروریستی الاحوازی، برای دسترسی بیشتر به دلارهای سبز سازمان های اطلاعاتی امریکا، آنان را به طرز دیدنی به جان هم انداخته است.

سازمان سیا و سازمان MI6 که مهمترین نهاد اطلاعاتی و جاسوسی تحت مدیریت آمریکا و انگلیس است ، مهمترین نقاط اتاق فکر گروهک های تروریستی موسوم به الاحوازی می باشد که محصولات فکری الاحوازی در آنجا پرورش می یابند .

اقدامات یکجانبه غرب در طول سی و اندی سال از گذشت انقلاب اسلامی نشان از دشمنی و کینه توزی غرب بر علیه جمهوری اسلامی ایران است و به هیچ عنوان از هیچ عملی فروگذار نخواهند بود تا بتوانند ضربه به این مملکت بزنند . اقتصادی ، نظامی ، امنیتی ، فرهنگی ، علمی و... همه و همه برنامه های مدونی است که غرب برای رسیدن به هدف نابودی جمهوری اسلامی ایران دنبال می نماید . هر پروژه ای را بر عهده ی گروهک ها و کشورهای مختلفی گذاشته است . 

دول غربی و در راس هرم فعالیتی آنها در ایران ، گروهک تروریستی الاحوازی را به خاطر از دست رفتن انسانیت و خوی برادری و برابری و داشتن حس جنون مورد حمایت قرار داده اند . در امر ترور همین چند مورد کافی است تا بتوان حس مزدوریت و عامل خارجی بودن این افراد را در اقدامات سابق این گروهک مورد بررسی و نقد قرار داد . حقارت اینگونه افراد به گونه ای است که فعالیت های تروریستی خود را در جهت رسیدن به پناهندگی ، اقامت ، دلار و زندگی در غرب و رسیدن به نقاطی تا بتوانند مفسده های درونی خود را آشکار سازند ، تعریف می نمایند و برای آنها تلاش می نمایند . در جدیدترین موضوع کشف حجاب و پوشیدن لباس های نیمه عریان یکی از همسران این افراد که ادعای اسلام ، خوزستان آزاد ( جدائی طلبی ) را داشت و مدعی بود که خوزستان جدا ، دایه دار اسلام خواهد بود ، گواه روشنی بود بر تمامی ادعاهای پوچ این افراد .

خود فروختگی دختران خود به سران دیگر گروهک های تروریستی برای رسیدن به اهداف جاه طلبانه و تروریستی خود نیز سندی است قابل تامل مبنی بر حقارت انسانی و غیر اخلاقی این افراد که در مطالب بعدی با عکس و صفحات مستند ، روشنگری بهتری از این افراد خواهم داشت .

آری این افراد می خواهند برای ما مردم خوزستان ، غیرت و عزت و شرافت بیاورند . آنهایی که با دلار ، اسلام خود را می بازند و عریان گردی و عیاشی خود را با اسلام معاوضه می نمایند ، می خواهند ناموس ما را حفظ نمایند . آنهایی که فرزندان ما ، جگر گوشه های مادران این سرزمین را قربانی اهداف تروریستی خود می نمایند ، می خواهند از سرزمین ما دفاع نمایند .

خدا را هزاران مرتبه شکر ، که مردم این سرزمین شما را شناخته اند و این را بدانید که لعن و نفرین این مردم دامن شما را خواهد گرفت و همان دلارهای آمریکایی اسباب آتش سوزان جهنم برای شما خواهد بود . ننگتان باد ...برچسب‌ها: دلار, مزدوران, آمریکا, الاحوازی, تروریست
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

در چند وقت اخیر تروریست های الاحوازی سعی در ایجاد بسترهای ارتباطی بسیار زیاد در میان توده ی مردم دارند . گفتنی است تلاش های بی وقفانه عده ی قلیلی برای تاثیر گذاری بر افکار عمومی در جهت منافع استکباری و تروریستی با نیات شوم خود که برگرفته از خروجی های اتاف فکر جنگ نرم و سخت سرویس های اطلاعاتی نظیر موساد ، سیا و MI6 می باشد . در گذشته به اثبات وابستگی این تروریست ها به سرویس های اطلاعاتی غربی پرداختیم ولی نکته حائز اهمیت این است که چند صباحی است این افراد اقدام به استفاده ابزاری در جهت منافع تروریستی از خدمات دنیای مجازی هستند .

آنها اقدام به راه اندازی وبلاگ ها ، سایت ها و دیگر امکانات می کنند ولی در بررسی کامل در می یابید که این سایت ها و وبلاگ ها توسط چند نفر فقط اداره می شوند و تغذیه خوراک اطلاعاتی از یک منبع تامین می شود و این است که آنها سعی دارند با ازدیاد قارچ گونه سایت ها و وبلاگ ها حرکت های خود را موجه نشان دهند تا روزی ادعای بزرگ بودن حرکت خود را داشته باشند و از همین جا بنده به عنوان یک خوزستانی این هشدار را می دهم که نقشه شوم آنها این است که بزرگ نمایی کنند تا بتوانند بر افکار عمومی مردم خوزستان تاثیر بگذارند . افکار عمومی داخلی را اعلام می کنم بخاطر این است که خارجی ها به فکر من و شما نیستند و بدنبال نیات دشمنانه خود می باشند 

آنها سعی دارند با استفاده از دنیای مجازی که البته ایرادات اساسی به آن وارد است ، اقدام به مظلوم نمایی کنند ولی خدا را شکر مردم فهیم خوزستان باز دوباره مثل همیشه دست رد بر سینه ی این مزدوران زده اند و طرح تاثیرگذاری در حیطه فضای مجازی آنها شکست خورده است . 

حال سوال بنده و مطمئنا بسیاری از شما عزیزان این است که این مزدوران ، این همه شکست را در کجای خود می خواهند جای بدهند ؟؟؟!!! شاید همین روزها باشد که آمار سکته های قلبی ، مغزی این تروریست ها به علت فشارهای حاصله از شکست طرح های واهی بالا برود و با به ذلت افتادن این افراد ، دل خون مردم خوزستان آرام بگیرد ...


برچسب‌ها: الاهوازی, خوزستان, دنیای مجازی, افکار عمومی, تروریست
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

توهین به هموطنان عرب خوزستانی در بی‌بی‌سی + فیلم یکشنبه پانزدهم اردیبهشت ۱۳۹۲ 9:39

روز سه شنبه 26 فروردین 92، شبکه بی‌بی‌سی فارسی از شخصی به نام غلام‌رضا حمیدی به بهانه دفاع از حقوق پایمال شده هم‌وطنان عرب خوزستان برای شرکت در برنامه «صفحه دو» دعوت کرده بود. این فرد که به نظر می‌رسد از نظر روحی و روانی دچار اضطراب و عصبانیت شدیدی است در پاسخ به سؤال مجری برنامه، شروع به تعریف داستان کوتاهی می‌کند که در این داستان به صورت شرم‌آوری هم‌وطنان عرب خوزستانی را مورد توهین و تحقیر قرار می‌دهد و آنان را با "موش" مقایسه می‌کند.
نکته جالبی که باید بدان اشاره کرد این است که فرد دیگری که به عنوان مهمان در این برنامه حضور داشت "یوسف عزیزی بنی‌طرف" بود ـ که خود از حامیان تروریست‌های موسوم به خلق عرب است ـ هیچ عکس‌العملی نسبت توهین‌های این فرد نسبت به هم‌وطنان عرب از خود نشان نمی‌دهد بلکه در تأیید صحبت‌های او شروع به بیان استدلال‌ها و ادعاهای کذب و واهی می‌کند. در زیر فیلم مربوط به این اقدام زشت و زننده را می‌توانید مشاهده کنید:

برچسب‌ها: توهین, خوزستان, عرب, BBC, بی بی سی
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

ادعای وطن‌پرستی شیرین عبادی و شادی صدر و همکاری صمیمانه با گروهک‌های تروریست تجزیه طلب آبروی نداشته آن‌ها را حتی در بین سایر ضد انقلاب بر باد داد.
به گزارش خبرنگار وبگردی باشگاه خبرنگاران، حضور صمیمانه عارف کعبی(سرکرده یک گروهک تروریستی تجزیه طلب) در کنار شیرین عبادی که با استقبال گرم معاون پارلمان اروپا روبرو شد بار دیگر چهره ضد ایرانی کشورهای غربی را برملا کرد.

عبادی که در سال ۱۳۸۱جایزه به اصطلاح صلح نوبل را دریافت کرده (جایزه‌ای که شیمون پرز و باراک اوباما هم به دلیل کشتارها و جنگ افروزی‌هایشان موفق به دریافت آن شده‌اند) و قدمی‌بر خلاف میل غربی‌ها بر نمی‌دارد به همراه شادی صدر و سایر مجامع مدعی حقوق بشر در قبال زندانی و گردن زده شدن ۱۸ ایرانی در زندان‌های عربستان سعودی و کشتار مردم بی دفاع بحرین و غزه و افغانستان و مسلمانان میانمار و… سکوت می‌کنند اما در مقابل برای محکومیت تروریست‌های بمب‌گذار و قاتلان و جانیان سینه چاک می‌کنند با دستگیری تعدادی از بمب‌گذاران یکی از گروهک‌های تجزیه طلب خلق عرب که با انفجار بمبی در سال ۸۴ در خوزستان ده‌ها نفر از مردم بی‌گناه را مجروح و به شهادت رساندند داد حقوق بشرشان به آسمان بلند شده است.
یکی از راهکارهای قدیمی‌کشورهای استعمارگر در گسترش نفوذ خود برانگیختن اختلافات قومی‌و مذهبی در کشورهای هدف است بر همین اساس شبکه‌های ماهواره‌ای غربی به خصوص BBC در آستانه انتخابات ریاست جمهوری تلاش می‌کند با تحریک قومیت‌ها اهداف خود را در تجزیه ایران پیش ببرد به طور نمونه چندی قبل شبکه بی بی سی با تریبون دادن به برخی از گروهک‌های تجزیه طلب به عنوان کارشناس به تبلیغ تجزیه طلبی بر ضد تمامیت ارضی ایران پرداخت.

989550 572 حضور سرکرده گروهك تروريستي تجزيه طلب در کنار شیرین عبادی با استقبال گرم معاون پارلمان اروپا + تصاوير کروبی کاوی کاوش پرس کاوش پرس هاشمی موسوی مقاله مردم مجلس فتنه گران فتنه 88 فتنه شیرین عبادی سران فتنه سایبری رهبر انقلاب رفسنجانی دولت داده کاوی داده خبر خاتمی حقوق بشر جستجو جبهه سایبری انقلاب اسلامی جبهه تحریم بی بی سی بی بی سوتی بصیرت ایران انگلیس انقلاب انتخابات آزاد انتخابات 88 انتخابات امریکا اصلاح طلبان اصلاح طلب احمدی نژاد آمریکا

989549 453 حضور سرکرده گروهك تروريستي تجزيه طلب در کنار شیرین عبادی با استقبال گرم معاون پارلمان اروپا + تصاوير کروبی کاوی کاوش پرس کاوش پرس هاشمی موسوی مقاله مردم مجلس فتنه گران فتنه 88 فتنه شیرین عبادی سران فتنه سایبری رهبر انقلاب رفسنجانی دولت داده کاوی داده خبر خاتمی حقوق بشر جستجو جبهه سایبری انقلاب اسلامی جبهه تحریم بی بی سی بی بی سوتی بصیرت ایران انگلیس انقلاب انتخابات آزاد انتخابات 88 انتخابات امریکا اصلاح طلبان اصلاح طلب احمدی نژاد آمریکا

995780 574 حضور سرکرده گروهك تروريستي تجزيه طلب در کنار شیرین عبادی با استقبال گرم معاون پارلمان اروپا + تصاوير کروبی کاوی کاوش پرس کاوش پرس هاشمی موسوی مقاله مردم مجلس فتنه گران فتنه 88 فتنه شیرین عبادی سران فتنه سایبری رهبر انقلاب رفسنجانی دولت داده کاوی داده خبر خاتمی حقوق بشر جستجو جبهه سایبری انقلاب اسلامی جبهه تحریم بی بی سی بی بی سوتی بصیرت ایران انگلیس انقلاب انتخابات آزاد انتخابات 88 انتخابات امریکا اصلاح طلبان اصلاح طلب احمدی نژاد آمریکا


برچسب‌ها: الاحوازی, تروریست, خوزستان, عارف کعبی, شیرین عبادی
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

تبلیغ وهابیت سلاح جدید تجزیه‌ طلبان یکشنبه هشتم اردیبهشت ۱۳۹۲ 2:21
برای کسانی که با این وجه از وقایع و رویدادها در استان سرفراز و غیرتمند خوزستان آشنایی ندارند، ابعاد حیرت‌آور توطئه‌های خارجی علیه کشورمان و جنایات وحشیانه علیه هموطنانمان در خوزستان، صفحه جدیدی را از آنچه که در میهن عزیزمان می‌گذرد، باز خواهد کرد که بستن و نادیده انگاشتن آن به آسانی میسر نیست.

توطئه‌ها در خوزستان قهرمان و سرفراز، سابقه دیرینه‌ای دارد، به‌ویژه تحرکات انگلیس و عراق پس از جنگ جهانی دوم به این سو، ابعاد حیرت‌انگیز این توطئه‌ها را نشان می‌دهد. حمله سبوعانه رژیم صدام به ایران که با پشتیبانی بسیاری از قدرت‌ها صورت گرفت، اوج این توطئه‌ها پس از انقلاب شکوهمند اسلامی مردم ایران بود که با خدمت گرفتن برخی مزدوران وطن‌فروش، تلاش شد تا خوزستان از پیکره ایران جدا شود؛ اما با غیرت و ایستادگی مردم غیور این خطه و به‌خصوص فداکاری و رشادت عشایر عرب که با تقدیم 12هزار شهید در طول جنگ تحمیلی همراه بود، این توطئه دشمنان ایران نقش برآب شد.

حضرت امام خمینی(ره) در جمع خانواده‏های شهدا و معلولان جنگ تحمیلی خوزستان درباره این رشادت‌ها فرمودند: «خوزستان برای اسلام و برای ارزش‌های انسانی و برای شرافت خود و کشور خود کوشش کرد و کوشش می‏کند و مردانه ایستاده است و شهدای بزرگوار خود را نزد خدای تبارک و تعالی فرستاد. خوزستان در این عرصه تهاجم باطل به حق و دفاع حق و در برابر باطل پیش‌قدم است و اسوه است از برای سایر اهالی کشور... مبارک باد بر اهالی خوزستان و بر اهالی جنوب و غرب این خدمتگزاری و این جان‏نثاری و این پایداری. کسانی که در آنجا رفت‌وآمد دارند و برای این طرفی‌ها صحبت می‏کنند از روحیه عظیم بزرگ شما اهالی خوزستان و اهالی جنوب و غرب صحبت‌های زیاد می‏کنند و شما را به این روحیه بزرگ ستایش می‏کنند و من امیدوارم که ملت ایران با این روحیه بزرگی که دارد به تمام قدرت‌های فاسد غلبه کند.»

مردم دلیر و قهرمان خوزستان علاوه بر آنکه در مقابل متجاوز ایستادند، مزدوران داخلی صدام را نیز ناامید و مأیوس ساختند. خوزستانی‌ها همان‌گونه که پس از جنگ جهانی دوم توطئه‌های استعماری انگلیس برای تجزیه خوزستان را شناختند و به آن مجال تحقق ندادند، پس از آن نیز هرگونه توطئه ضدایرانی را شناخته و آن را با عشق به میهن در نطفه خفه کرده‌اند.

به همین دلیل است که گروه‌های تجزیه‌طلب فاقد پایگاه اجتماعی‌اند و از به راه انداختن امواج اجتماعی به نفع تفکر تجزیه‌طلبانه ناتوانند و همان‌گونه که در لابه‌لای اسناد ارائه شده در این شماره خواهید خواند، تلاش می‌کنند تا با توطئه‌ها و دسایس رسوا، افکارعمومی و احساسات هموطنان عرب‌زبانمان را در جهت اهداف خود تحریک کنند.

گروه‌های تجزیه‌طلب نه دلشان برای مردم و منافع قوم عرب خوزستان سوخته است و نه سودای تحقق عدالت و دست‌یابی به حقوق عقب‌مانده و رفع محرومیت‌ها را دارند، بلکه مزدورانی هستند که منویات اربابانشان را در کشورهای عربی و غربی اجرا می‌کنند و تجربه سال‌های اخیر نشان داد که در این مسیر از دست زدن به هیچ جنایتی فروگذار نخواهند کرد.

متأسفانه این گروه‌ها و جنایتکاران، اکنون در کشورهای اروپایی پناه گرفته‌اند و با حمایت‌های مادی و حقوقیِ کشورهای مدعی حقوق‌بشر و قانون‌مداری! اقدامات خود را دنبال می‌کنند و هر روز با ترفند جدیدی وحدت و منافع ملی ایرانیان را نشانه می‌روند.

اگرچه جنگ خارجی و اشغال خوزستان آن‌ها را به اهدافشان نرساند و شعارهای ابلهانه‌ آنان مانند اشغال خوزستان توسط فارسیان کسی را فریب نداد، اکنون با یک طراحی استعماری و با حمایت برخی کشورهای عربی با سلاح وهابیت به جنگ با اعتقادات مذهبی مردم خوزستان آمده‌اند.

البته اجرای چنین توطئه‌ای قبل از هر چیز بیانگر آن است که دشمن تشخیص داده که مهم‌ترین مانع در برابر تحقق اهداف شوم آنان، پای‌بندی مردم این خطه به مکتب اهل‌بیت علیهم‌السلام می‌باشد که بدون شک همین عامل پیوند بین تمام ایرانیان نیز هست. لذا زرسالاران وهابی، تمام کنزهایشان را به میدان آوردند تا با پرداخت سکه‌های قلب و با استفاده از محرومیت و بی‌کاری برای خود سربازگیری کنند.
ماهنامه راه‌ نما


برچسب‌ها: خوزستان, وهابیت, عربستان سعودی, تجزیه طلب, تروریست
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

از تهدید به ترور تا فحاشی های مداوم ... پنجشنبه بیست و نهم فروردین ۱۳۹۲ 2:54
امروزه ترور و عملیات تروریستی یکی از بدترین و محکوم ترین حرکت غیرانسانی می باشد که مطمئنا نزد کلیه مردم جهان مردود و مورد تنفر می باشد .

در افشاگری ها ، دلنوشته ها و انعکاسات اخبار بنده سعی در ایجاد بسترهای حقیقت یاب برای کلیه افراد داشته ام تا همه ی مردم ایران ، خصوصا مردم استان خوزستان و دیگر مردمان جهان از حرکت های تروریستی در این استان که به سرپرستی کشورهای استکباری نظیر آمریکا ، انگلیس و به کمک های مالی و حمایتی کشورهای مرتجع شیخ نشین عربی حوزه خلیج فارس و متاسفانه مزدوران داخلی انجام می پذیرد اطلاع یابند .

اینجا خوزستان ، سرزمین مقاومت ، سرزمین خوبی ها و پایداری هایست که در مقابل هرگونه اختلاف ، حمله و فتنه به مقابله پرداخته و در آینده نیز خواهد پرداخت . مردمان این دیار فارغ از هرگونه قومیت گرایی در کنار یکدیگر زندگی می کنند و با دستان خود و با کمک یکدیگر دیار و کاشانه ی خود را خواهند ساخت .

اینجانب نیز به عنوان یک شهروند که تنها کاری که می توانم برای روشنگری انجام دهم ، انتشار مستندات و اخبار بدست آمده که مطمئنا اکثر آن برای خود مردم خوزستان روشن است را در فضای مجازی و خصوصا وبلاگ مشارالیه به روز رسانی نمایم .

حال آیا سخنان من چه داشته است >؟ چه کاری انجام داده است که مشتی افراد نالایق ، معلوم الحال و تروریست بنده را تهدید به مرگ به انواع مختلف ( ترور در خیابان ، ترور در تختخواب ، زیرگرفتن با خودرو ، بمب گذاری ) می کنند ؟ غیر از حقیقت چه گفته ام ؟

این همه پیام وبلاگ ، SMS ، تلفن ها ، ایمیل ها و... برای چه ارسال می کنید ؟ فکر می کنید ذره ای از اراده بنده را کم می کنید ؟ ولی افسوس که این کارهای شما اراده ی من برای ادامه کار محکم تر از قبل می کند زیرا به این مسئله میرسم که راهی که در پیش گرفته ام حقانیت است و بس .

مطمئنا حرف های بنده برای یکسری افراد درد آور است زیرا هویت پنهانی آنها را آشکار خواهد ساخت و نقشه های شومناک آنها برای این ملت را بر باد خواهد داد . ما مردم 8 سال بر علیه رژیم بعث که نا حق به ما حمله کرد و امثال شما گروهک های تروریستی الاحوازی در آن زمان نیز کمک های اطلاعاتی و بمب گذاری می کردید ، به مقابله پرداختیم . ما در 34 سال از این عمر با عزت نظام اسلامی مان ، تحریم های نا به حق کل جهان ، سنگ اندازی ها و... را به خود دیده است اما ذره ای خم به ابرو نیاورده ایم . ما با توکل بر خداوند متعال به امید ظهور مهدی موعودمان (عج) هستیم تا عدل و داد جهانی را بسط دهیم و در همه جا عدل برقرار شود .

ما را از چه می ترسانید ؟؟؟


برچسب‌ها: خوزستان, تروریست, افشاگری, ترور, تهدید
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

به گزارش موسسه راهبردی دیده‌بان؛ "رضا وشاحی" از اعضای سابق »حزب تضامن (همبستگی)»، یکی از گروه‌های وابسته به گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب «خلق عرب» ـ که خود برای گرفتن پناهندگی در کشور انگلیس دین خود را از اسلام به مسیحیت تغییر داد ـ در مطلبی تحت عنوان "لوبی کردن، چرا و چگونه و خاطراتی از حزب التضامن" از وجود ارتباط اعضای این گروه تروریستی با آمریکا و اسرائیل پرده برداشت.
او ادعا می‌کند که این مطلب را در پاسخ به بسیاری از پیام‌های دوستان در فیس‌بوک و ایمیل‌هایی که برای او ارسال شده است، منتشر می‌کند و این خود نشان از وجود اختلاف شدید در بین تروریست‌های خلق عرب می‌دهد:

«من این مطلب کوتاه را در پاسخ بسیاری پیام‌های دوستان در فیسبوک و ایمیل‌ها می‌نویسم»

او مطلب خود را این طور شروع می‌کند: «نکته اول اینکه لوبی کردن اهمیت دارد چرا که لوبی کردن یعنی گفتگو کردن و آشنا کردن غربی‌ها به مسائل عربستان (اهواز) است. لوبی یک کار دیپلماتیک است. من یادم هست که در کمیته روابط خارجی حزب تضامن در جواب من که آیا با آمریکا رابطه داریم یا نه؟ آقای کریم عبدیان گفتند که نه ما رابطه نداریم و نیازی هم نیست! بسیار تعجب کردم. من البته نفهمیدم که چگونه یک حزب احوازی در غرب می‌تواند به رابطه با بزرگ‌ترین قدرت سیاسی، اقتصادی و نظامی جهان اهمیت ندهد. که البته کریم عبدیان دروغ می‌گفت. بعدها خود کریم عبدیان البته در مصاحبه‌ای با یک روزنامه عربی فاش ساخت که "مرتب با معاون وزیر خارجه آمریکا ملاقات کرده است" و بعدها اسناد ویکی‌لیکس هم البته نشان داد که منصور اهوازی وعده دیگری از اعضای حزب تضامن بدون خبر کمیته مرکزی و بدون خبر کمیته روابط خارجی حزب با دفتر ویژه سفارت آمریکا در دبی دیدار می‌کرده‌اند! حالا داستان روابط سرّی عده‌ای خاص در حزب تضامن را با کشور اسرائیل را نمی‌گویم که اعضای کمیته مرکزی این حزب تا کنون هم از آن بی‌خبر است. نه اینکه رابطه بد باشد نه، رابطه را از اعضای خود مخفی کردن زشت و بد است.»

reza washahi

رضا وشاحی


او در ادامه مطلب خود به شفاف نبودن مسائل مالی این گروهک اشاره دارد و به نحوی به وجود فساد مالی در آن اعتراف می‌کند:

«این خاطره را گفتم که نکته دوم یعنی شفافیت را بگویم. لابی کردن برای تأثیر‌گذاری نیاز به شفافیت و اطلاع‌رسانی دارد. این مسائل شفافیت متأسفانه در بسیاری از احزاب احوازی حلقه مفقوده است. مسایل مالی شفاف نیست و معلوم نیست چقدر پول وارد شده و چگونه خرج می‌شود. بسیاری از کادرها از احزاب مختلف این مطلب را به شکل خصوصی به من گفته‌اند. خب برای تحکیم احزاب احوازی می‌بایست که شفافیت را یک اصل قرار بدهیم. روز اول من وارد حزب تضامن نشده منصور و ابوخالد به من گفتند ما یک نفر در حزب تضامن داریم که پول از بحرین می‌گیرد و به ما نمی‌گوید. من بعدها تحقیق کردم و دیدم درست می‌گویند. افتضاح بود.»


او در قسمت پایانی مطلب خود از بی‌خبری اعضای موسس حزب تضامن از وجود ارتباط این گروهک با اسرائیل خبر می‌دهد:


«من نمی‌دانم چرا اعضای حزب همبستگی محرم نبودند. از فلانی در کمیته مرکزی می‌پرسیدم که شما از رابطه حزب با اسرائیل خبر داری؟ حالا من تازه وارد حزب نشده بودم و می‌دانستم. این آقا از موسسین حزب بود و نمی‌دانست! عجب حزبی! چگونه حزبی می‌تواند به اعضای خود در مورد رابطه با امریکا دروغ بگوید؟ به کمیته مرکزی نگوید و همه را دور بزند؟ که به کجا برسد؟ برای همین من وقتی از حزب غیر دموکراتیک تضامن استعفا کردم و گویی نفس تازه‌ای کشیدم، سیاست شفافیت را پیش گرفتم و خبر دیدارها و محتوای کلی را تا جایی که ممکن بوده است منتشر کرده‌ام. بعد هم از طرف جبهه و دیگران از دوستان داخل حزب مثل ابوطارق مرتب خبر می‌رسید که آقایان ابوخالد و منصور و وجدان عفراوی و غیره در بین اهوازی‌ها در غرب و کشورهایی مثل سوید شایعه کردند که ما رضا وشاحی را از حزب اخراج کردیم چون جاسوس بود! وقاحت هم حدی دارد! نه برای این جماعت ندارد! این هم فرهنگ سیاسی ما. که من مجبور شدم استعفا و دلایل استعفای خود را منتشر کنم. بلکه وظیفه است که کسانی که عهد نگاه نمی‌دارند و به چنین خباثت‌ها و تاکتیک‌های غیر انسانی متوسل می‌شوند دیگر عهدی هم از طرف ما نیست. که اگر می‌خواهی سر پیوند نگاه دارد، نگه دار تا نگاه دارد. کسی که خانه‌اش از شیشه است سنگ نمی‌زند. من هنوز هم بیست درصد این ماجراها را نگفته‌ام.»


نکته‌ آخر این است که تشتت و اختلاف و فساد اخلاقی در بین این گروه‌های فامیلی و چند نفره موسوم به "الأحوازی" آنقدر زیاد است که به هیچ عنوان نمی‌توان برای آنها جایگاهی متصور شد.


برچسب‌ها: تضامن, رضا وشاحی, تروریست, گروهک, خوزستان
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

مروری بر گذشته :
از طريق سايت‌ها با گروه‌هاي تجزيه‌طلب و تروريست‌هاي خارج از كشور آشنا شدم و چون تفكر قومي داشتم با القائات آنها اين تفكر به تفكر تجزيه طلبي منجر شد بعد از آن بود كه با آنها ارتباط برقرار كردم. وي از ارتباط با سيدطاهر آل‌نعمه كه در كشور كانادا و در حركت تحريرالوطني عضويت دارد سخن گفت. عفراوي از ارتباط با سيد صباح موسوي كه او هم در كانادا و در حزب النهضة استز سخن گفت و افزود: بعد از آن با ابوبشار كه همان محمود احمد است و رئيس جبهه دمكراتيك مردمي خلق عرب اهواز است در كشور انگليس مرتبط شدم. وي افزود: بيشتراز همه سيدطاهر آل نعمه روي او اثر گذاشته است. علي عفراوي افزود: سيدطاهر احساسات قومي من را تحريك كرد و روي من اثر گذاشت و گفت بايد با ايجاد ناامني هر طور كه مي‌توانيم به جمهوري اسلامي ايران ضربه بزنيم. به گزارش خبرگزاري فارس در بخشي از اعترافات عاملان بمب گذاري اهواز كه از سيماي خوزستان پخش شد آمده است:مهدي نواصري و علي عفراوي عوامل اصلي تهيه بمب و كارگذاشتن آن در خيابان سلمان فارسي اهواز هستند. اين دو با دو بمب رمضان خونين امسال اهواز را رقم زدند در اعترافات اين دو كه صبح 5 شنبه 11/12/84 در خيابان سلمان فارسي محل جنايتي كه مرتكب شده‌اند اعدام مي‌شوند آمده است. علي از مهدي براي بمب‌‌گذاري طلب بمب مي‌كند مهدي نواصري به او مي‌گويد توانايي اين كار را دارم و از او مي‌خواهد يك هفته ديگر سر قرار و در محل موردنظر بمب‌ها را بگيرد يك روز قبل از انفجار اهواز (در خيابان سلمان فارسي) علي بار ديگر با مهدي تماس مي گيرد و اطمينان مي‌دهد بمب‌ها را تهيه كرده ساعت 15 و سي‌دقيقه فرداي آن روز همديگر را در محل مقرر ديده و كارهاي را مرور مي‌كنند علي عفراوي مي‌گويد ترسيده بودم نواصري دو كيسه مشكي دستش بود. يكي از آنها را به من داد و سپس به محل مورد نظر كنار مغازه‌ها و پاساژ خيابان سلمان فارسي (نادري سابق) رفتيم. عفرواي مي‌افزايد: بمب اول را مهدي كار گذاشت و در سطل دوم زباله بمب دوم را خودم كار گذاشتم ، در ساعت 17 و بيست دقيقه بمب اول يك ساعت قبل از افطار منفجر و روزه‌داران را به خاك و خون ‌كشيد ،بمب دوم نيز جمعيتي را كه ازدحام كرده و قصد كمك و امدادرساني داشتند را به خاك و خون كشيد.


برچسب‌ها: اهواز, خوزستان, تروریست, بمب, عفراوی
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

ده، دوازده گلوله به او شلیک کردیم دوشنبه دوازدهم فروردین ۱۳۹۲ 1:20
ما قرار بود که «کاظم آدوس» را ترور کنیم. یکی از رفقایمان آمد و گفت کاظم دارد به مزرعه‌اش می‌رود تا گندم‌هایش را درو کند. یک ساعت نشستیم و منتظرش ماندیم که از زمین کشاورزی‌اش به طرف خانه‌اش بیاید. وانت قرمز رنگی آمد. کاظم آدوس به همراهش مادرش بود؛ از جلو ما رد شد. ما هم سوار موتور شدیم و دنبالش کردیم و جلویش را گرفتیم و... به او گفتیم بیا پایین؛ او از ماشین پیاده شد و فرار کرد. ما هم دنبالش رفتیم و نزدیک به ده، دوازده گلوله به او شلیک کردیم و سپس با موتور فرار کردیم.


برچسب‌ها: ترور, بسیجی, حمیدیه, خوزستان, الاحوازی
ادامه مطلب
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

مهدی نواصری، عضو تیم بمب‌گذار: «ما وارد گروهی شدیم که عوده عفراوی از نظر فکری و عملی فرماندهی این گروه را بر عهده داشت. این گروه با افکار پلیدش می‌خواست منطقه را ناامن و مشوش و مکان‌های مختلف و لوله‌های نفت را منفجر کند و قصد سوءِ‌استفاده از ما را داشت.»

عوده عفراوی، عضو تیم بمب‌گذار: «مسلم الحائی، پیش من آمد و پیشنهاد کرد که ما یک نفر مثل زرقاوی می‌خواهیم. ابومصعب زرقاوی، یکی از نماینده‌های سازمان القاعده در عراق بود که اقدامات تروریستی در عراق را به وسیله ماشین‌های انتحاری انجام می‌داد.»

علی عفراوی، عضو تیم بمب‌گذار: «چند بار با سیدطاهر آل‌نعمه در کشور کانادا که مسئول گروه تجزیه‌طلب «حرکه التحریر الوطنی» است ارتباط برقرار کردم. بعد از آن با سیدصباح موسوی مسئول گروه تجزیه‌‌طلب «حزب النهضه» که باز هم در کشور کاناداست و ابوبشار یا همان محموداحمد[مزرعه] که در کشور انگلیس و رئیس گروه تجزیه‌طلب «جبهه دموکراتیک مردمی خلق عرب اهواز» است، ارتباط برقرار کردم. این ارتباطات خیلی روی من تأثیر گذاشتند. به‌خصوص ارتباطاتی که با سیدطاهر آل‌نعمه داشتم. او با حرف‌هایی که به من گفت، خیلی تحت تأثیر قرارم داد و احساسات قومی من را تحریک کرد. او خیلی من را تشویق و ترغیب کرد به اینکه باید در استان ناامنی ایجاد کنیم و هر طوری که می‌توانیم باید به نظام جمهوری اسلامی ضربه بزنیم. یک روز قبل از انفجار با مهدی نواصری تماس گرفتم و گفتم پیش من بیا و سؤال کردم که بمب‌ها را تهیه کردی؟ گفت آره. گفتم فردا می‌آیی؟ گفت بله. فردا ساعت سه‌ونیم به محل رفتم که مهدی ایستاده بود و دو پلاستیک مشکی هم دستش بود، یکی از پلاستیک‌ها را به من داد. پرسیدم چه شد که آمدی؟! گفت آمدم دیگر! من هم دیگر از ترس به او نگفتم که بمب‌ها را ساعت چند گذاشتی و چطور بود. من گفتم بمب را در سطل دوم می‌گذارم، یعنی جلوتر از تو راه می‌روم، تو بمب را پشت سر من بگذار در سطل اول. بعد از اینکه حرکت کردیم. من پلاستیکم را گذاشتم و مهدی هم پلاستیکش را بعد از من گذاشت و رد شدیم. من رفتم در دستشویی‌های پارکینگ کانون و بعد هم به سرکار رفتم. ساعت پنج‌وبیست دقیقه، یک ساعت قبل از افطار بمب اول که مهدی نواصری گذاشته بود منفجر شد. چون احتمال دستگیری بالا بود قرار بود من و پدرم به خارج از کشور برویم و کشور سوئیس را هم به دلیل چندزبانه بودنش انتخاب کردیم.»

عوده عفراوی: «مسأله خروج از کشور را خیلی جدی گرفته بودم و به هیچ‌کس نگفته بودم و فقط همسرم و علی[عفراوی] می‌دانست.»

علی عفراوی: «توصیه‌ای به جوان‌ها دارم که گول افراد خارج از کشور و فریب گروه‌های تروریستی خارج یا داخل را نخورند. این افراد به غیر از وعده و وعید و تحریک احساسات، هیچ‌چیز دیگری به انسان نمی‌دهند. به آن‌ها توصیه می‌کنم در دام این افراد گرفتار نشوند و از جوانی‌شان درست استفاده کنند و بازیچه و آلت دست این افراد قرار نگیرند.»


برچسب‌ها: عفراوی, نواصری, بمب گذار, خوزستان, تروریست
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

علی‌رضا عساکره(ابوحسن)، عضو شناسایی و بمب‌گذار بانک سامان: «متولد سال 1357، ساکن ماهشهر هستم و تا دوم راهنمایی درس خواندم. به جرم بمب‌گذاری در بانک سامان دستگیر شدم.»
مطیری‌نژاد: «یکی از افراد عملیات‌کننده در بانک سامان کیان‌پارس، علی‌رضا عساکره بود که رهبر تشکیلات، حبیب نبگان با او آشنایی و جلسه داشت و بعد به ابویاسر، یکی از اعضا، او را معرفی می‌کند.»


برچسب‌ها: بانک, سامان, عساکره, چعب پور, بمب
ادامه مطلب
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

تجزیه‌طلبی و وهابیت جمعه نهم فروردین ۱۳۹۲ 5:20
استان خوزستان در گذر از مراحل گوناگون تاریخی در حوزه‌های دینی، سیاسی، اقتصادی و سایر حوزه‌ها، با فراز و نشیب‌های متعددی روبه‌رو بوده است.
شاید بتوان گفت که موضوع خودمختاری و استقلال‌طلبی خوزستان به‌طور مشخص و قابل طرح برای اولین‌بار توسط شیخ‌خزعل و با تحریک انگلیسی‌ها مطرح شد که این موضوع زمینه‌ساز برای شاهان مخلوع وقت، رضاشاه و محمدرضاشاه با هدف از بین بردن به اصطلاح عربیت در این منطقه بوده است.

برچسب‌ها: وهابیت, خوزستان, تجزیه طلبی, عربستان, تروریست
ادامه مطلب
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

کشورهای عربی منطقه درحمایت از جریانات تجزیه‌طلب و وهابیت كشورهاي عربستان سعودي و كويت در حوزه امنيتي استان خوزستان خصوصاً در زمينه مسائل فرهنگي، طي چند سال اخير فعالیت ماهواره‌ای مضاعفي  داشته‌اند. در طی یک‌سال گذشته فعاليت‌هاي خود را آشكارا و بدون هيچ توجهي به ضوابط ديپلماسي حاكم بر كشورها   تشديد نموده‌اند. از جمله موارد مطرح و قابل ذكر مي‌توان به نكات ذيل اشاره كرد:

1. پخش ويژه‌برنامه نافذهٌ علي ايران يعني پنجره اي بسوي ايران؛
2. پخش ويژه برنامه الاحواز ارض المنسيه يعني سرزمين فراموش شده (در اين برنامه از اهواز به‌عنوان سرزمين اشغال شده يا فلسطين اشغالي قلمداد مي كنند که ایران با اسرائيل غاصب هيچ فرقي نمي‌كند)؛
3. دعوت جوانان و عناصر تحصيل‌كرده استان براي  ادامه تحصيل و اقامت در كويت يا عربستان توسط سركرده وهابي در كويت به نام شيخ‌عثمان خميس؛
4. راه‌اندازي شبكه‌هاي صفا، وصال، صفا 2، البرهان، نور، وصال حق و کلمه با استراتژي ضدشيعي و پرداختن شبكه‌هاي مذكور به موضوع اهواز  با حساسيت خاص؛
5. حمايت و پشتيباني عربستان براي راه‌اندازي شبكه ماهواره‌اي الاحواز در شبكه اجتماعي فيس‌بوك؛
6. دعوت از سركردگان قومگرا و تجزيه‌طلب عرب مانند سيدصباح موسوي، حبيب جبر و... به شبکه‌های ماهواره‌ای خود؛
7. انتقاد و تخريب شخصيت‌هاي برجسته و مطرح شيعه و نظام جمهوری اسلامی مانند حضرت امام خميني(ره)، مقام معظم رهبري(دام ظله‌العالي)، مرحوم شيخ‌كافي، مرحوم شيخ‌مفيد و علامه امینی؛
8. جريان‌سازي و پوشش خبري 26 فروردين ماه، سالگرد اغتشاشات تجزیه‌طلبانه سال 1384 در خوزستان، با حساسيت ويژه توسط شبكه‌هاي مذكور؛
9. اعلام  مقاصد خويش از طريق جنبش‌هاي قومي، الحركه القوميه لتحرير الحواز، براي تجمع و تظاهرات مردم عليه نظام جمهوری اسلامی.


برچسب‌ها: تروریست, کویت, عربستان, وصال, شبکه
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

اختلافات درون‌گروهی و فساد اخلاقی و عقیدتی در گروهک تضامن الدیمقراطی الاهواز، به جایی می‌رسد که برخی اعضای گروه برای اینکه پناهندگی‌شان در انگلیس به سرانجام برسد، علناً از تغییر دین خود به مسیحیت می‌گویند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) به نقل از خبرگزاری فارس، حزب «تضامن الدیمقراطی الاهواز» نسخه‌ای انگلیسی برای برخی افراد تروریست موسوم به «خلق عرب مقیم اروپا» است که در سال ۲۰۰۳ در این کشور اعلام موجودیت کرده و علم مبارزه با جمهوری اسلامی ایران را بلند کرد.


برچسب‌ها: تروریست, الاحوازی, تضامن, کریم عبدیان نژاد, خلق عرب
ادامه مطلب
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

در گفت‌وگو با هاشم شعبانی‌نژاد یکی از اعضای گروه تجزیه‌طلب «المقاومه‌الشعبیه» مطرح شد:
هاشم شعبانی، متولد 1360 هستم. تحصیلات دوران دبیرستان را در رامشیر و دانشگاه را در اهواز، دانشگاه شهید چمران، گذراندم. در مقطع کارشناسی، زبان و ادبیات عرب خواندم و در سال 1389 در مقطع کارشناسی ارشد علوم سیاسی قبول شدم.


برچسب‌ها: هاشم شعبانی, خوزستان, حرکه الشعبیه, الاحوازی, تروریست
ادامه مطلب
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

نوع تبلیغات تجزیه‌طلبی فاشیستی است دوشنبه پنجم فروردین ۱۳۹۲ 3:55
سعید ساکی که یکی از دبیران دبیرستان‌های مناطق روستایی اهواز بود، سال‌ها پیش به گروه تجزیه‌طلب «الاحوازی» ملحق شد. او پس از ارتکاب چندین عملیات تروریستی از کشور گریخت و سپس در سوریه دستگیر شد. او هم‌چنین از بنیانگذاران زیرشاخه سلفی بود و با ترویج تفکرات ضدشیعی به تقبیح و تکفیر شیعیان می‌پرداخت. این گفت‌وگو در زندان دزفول انجام پذیرفته است، از نظرتان می‌گذرد.

برچسب‌ها: سعید ساکی, خوزستان, معلم, تروریست, الاحوازی
ادامه مطلب
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

محل استقرار: دانمارک، سوئد و هلند.

نام مسئول: حبیب نبگان، ساکن دانمارک.

اهداف: براندازی جمهوری اسلامی و جدایی خوزستان از طریق قیام مسلحانه.

امکانات: مجهز به اسلحه و مهمات سنگین و نیمه‌سنگین و حضور در اینترنت و راه‌اندازی سایت احوازنا.

اقدامات: انجام سیزده مورد بمب‌گذاری در استان خوزستان در سال ۱۳۸۴.

از جمله معروف‌ترین و خشن‌ترین گروه‌های تروریستی خشونت‌طلب خلق عرب گروه تندرو «حرکه النضال العربی لتحریر الاحواز»، جنبش عربی آزادی‌بخش اهواز، می‌باشد.

تشکیلات نظامی و تروریستی حرکه النضال‌العربی لتحریرالاحواز و شاخه نظامی آن موسوم به محی‌الدین آل‌ناصر، از اواسط سال۱۳۷۶ با هدف مقابله با جمهوری اسلامی و تجزیه خوزستان فعالیت خود را آغاز نمود. این گروه که بازوی نظامی جبهه التحریر، جنبشی نظامی که در عراق مستقر بود، است آشکارا شیوه مسلحانه و تروریستی را برگزید. افراد این گروهِ نژادپرست اعتقاد دارند که باید مبارزه مسلحانه تا نابودی فارس‌ها (غیرعرب‌ها) و آزادی عربستان (استان‌های خوزستان،  بوشهر و هرمزگان و جزایر خلیج‌فارس!) بی‌رحمانه ادامه داشته باشد. جزایر سه‌گانه ابوموسی و تنب را نیز بخشی از خاک اعراب می‌دانند و علاوه بر آن در نقشه‌های خود عنوان خلیج عربی را به جای خلیج‌فارس برگزیده‌اند.

این گروه به مشی مسلحانه اعتقاد دارند. به شدت ضدایران و ضدغیرعرب هستند در حالیکه دیگران را نژادپرست و فاشیست می‌دانند، خود نژادپرست بوده و به شدت روشی فاشیستی دارند. برای نمونه با افتخار ویدیویی از درگیری یک عرب و فارس، به گفته خودشان اشغالگر، را در تارنمای خود گذاشته‌اند. بمب‌گذاری‌های سال ۱۳۸۴ در اهواز نیز از اقدامات خشن این گروه است. این گروه با بی‌رحمی تمام، از این جنایات از جمله بمب‌گذاری در فرمانداری اهواز که به شهادت بیش از ۱۱ تن و زخمی‌شدن بیش از ۸۷ تن از هم‌میهنانمان انجامید و بمب‌گذاری در ساختمان منابع طبیعی اهواز فیلم‌برداری کرده و در اینترنت منتشر کردند.

این تشکیلات از بدو تأسیس تا خرداد ۱۳۸۴ اقدام به جذب و آموزش بیش از سی نفر از عناصر دارای تفکرات تجزیه‌طلبانه و مساعد انجام اقدامات عملیاتی برای وارد شدن به فاز نظامی و... نمود.

تشکیلات تروریستی مذکور اقدام به بمب‌گذاری در فرمانداری اهواز، سازمان مدیریت‌وبرنامه‌ریزی، سازمان مسکن‌وشهرسازی، شرکت طرح توسعه نیشکر خوزستان، چاه شماره ۱۷۹ نفت، دو محل از خطوط لوله ورودی و خروجی منتهی به چاه ۱۷۹، خطوط لوله نفت آبادان را به ترتیب در تاریخ ۱۰شهریور۱۳۸۴ و ۷آبان۱۳۸۴، اداره‌کل منابع طبیعی استان خوزستان، بانک سامان منطقه کیان‌پارس، شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی استان، فرمانداری‌های آبادان و دزفول نمودند. در اثر این عملیات‌ها تعداد ۱۴ نفر از هموطنان مظلوم و بی‌گناه شهید و بیش از ۱۵۰ نفر نیز زخمی شدند و خسارات مالی بسیار هنگفتی نیز به اماکن دولتی و خصوصی وارد شد.

از دیگر جنایات این گروه بمب‌گذاری ۲۳ مهر در خیابان نادری در ماه رمضان و در شلوغ‌ترین زمان ممکن، ساعتی پیش از اذان مغرب بود که به کشته‌شدن ۶ نفر و مجروح شدن بیش از ۱۰۰ تن انجامید. اوج بی‌شرمی و بی‌رحمی این گروه آنجا بود که ابتدا یک بمب صوتی و هنگامی که مردم در محل جمع شدند بمب اصلی منفجر شد. در بین کشته‌شدگان و زخمی‌ها تعداد زیادی عرب نیز وجود داشت! علی عفراوی متهم اصلی این بمب‌گذاری‌ها در اعترافاتش که از تلویزیون خوزستان پخش شد، ارتباط با طاهر آل‌نعمه در کانادا، موسوی در حزب النهضه و ابوبشار، محمود احمد، رئیس جبهه دموکراتیک خلق عرب در انگلیس را عامل تحریک به انجام این جنایات تروریستی دانسته بود.

پس از انجام این عملیات‌های تروریستی با اقدامات نیروهای امنیتی تعدادی از اعضای این گروه بازداشت شدند و ۷ نفر از اعضای اصلی آن به نام‌های حبیب نبگان، احمد نیسی، هانی نیسی، حاتم نیسی، یعقوب نیسی، عادل نیسی، حبیب فرج‌الله چعب به خارج از کشور متواری و در کشورهای هلند، دانمارک و سوئد مستقر شدند. در حال حاضر این افراد در برخی از تجمع‌های تجزیه‌طلبانه در خارج از کشور شرکت دارند و هنوز دست از اقدامات کور و مسلحانه خود برنداشته است.


برچسب‌ها: تروریست, نضال, حبیب نبگان, دانمارک, خلق عرب
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

با پایان یافتن جنگ جهانی دوم و آزادی نسبی که در سال‌های بعد از آن به‌وجود آمد، احزاب زیادی با گرایشات مختلف در منطقه خاورمیانه شکل گرفتند. در ایران که این آزادی همچنین متأثر از خروج رضاشاه از کشور بود، باعث ایجاد فضای باز سیاسی و شکل‌گیری احزاب و گروه‌های مختلف بود. دهه ۱۳۲۰ در ایران همچنین متأثر از چند عامل دیگر نیز بود: ۱. رشد و گسترش افکار چپ‌گرایانه و کمونیستی؛ ۲. تمایلات ناسیونالیستی در منطقه عربی به ویژه با روی کار آمدن جمال عبدالناصر در مصر؛ ۳. اقدامات انگلیس به‌منظور حفظ نفوذ و قدرت خود در منطقه نفت‌خیز خوزستان به‌ویژه پس از شکل‌گیری اندیشه ملی کردن صنعت نفت و قدرت گرفتن دکتر مصدق. در کنار این مسائل به‌خصوص در مورد گسترش تمایلات قومی و تجزیه‌طلبانه، تشکیل حکومت نوپای عراق بعد از جنگ جهانی دوم و ادعاهای ارضی این کشور در قبال خوزستان، نکته قابل توجه می‌باشد. تشکیل حزب بعث در عراق البته به این ادعاهای قومیتی دامن می‌زد و برای آن نوعی ارزش‌گذاری می‌نمود که ناگزیر از سوی بسیاری از رهبران کشورهای عربی دنبال می‌شد.

برچسب‌ها: تاریخ, تروریست, جدایی طلب, تجزیه طلب, خوزستان
ادامه مطلب
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

برای عادی‌سازی با تو ازدواج کردم!

علی مطیری‌نژاد، شوهر فهیمه اسماعیلی، عضو یکی از خشن‌ترین زیرشاخه‌های گروه الاحوازی بوده که به صورت مخفیانه فعالیت می‌کرده است. مطیری‌نژاد فرمانده نظامی شاخه محی‌الدین، بوده است و یکی از افرادی است که از مذهب تشیع به سوی فرقه سلفی منحرف شد. با توصیه حبیب نبگان، فرمانده گروه، علی مطیری‌نژاد با فهیمه اسماعیلی ازدواج کرد تا تحت پوشش یک مرد متأهل و خانواده‌دار، اقدامات تروریستی خود را با شک کمتری ادامه دهد. پس از ازدواج، خانه فهیمه به مقر فرماندهی این گروه تروریستی تبدیل شد. روایت خواندنی فهیمه اسماعیلی از این ازدواج و جریان‌های بعد از آن پیش روی شماست.

یک روز بعدازظهر که در خانه نشسته بودم، زنگ تلفن خانه‌مان به صدا درآمد. خودم گوشی را برداشتم. آقایی خودش را به اسم علی معرفی کرد و گفت که با فهیمه کار دارم. گفتم من فهیمه هستم، بفرمایید. مشخصات جزئی درباره من می‌دانست. کنجکاوی، من را به دیدن این آقا کشاند. در طی آن قرار ملاقات صحبت خاصی نشد. الان که فکر می‌کنم به این نتیجه می‌رسم که نخواستند از بدو قرار ملاقات، ذهنیت خاصی داشته باشم. ناگفته نماند که صحبت‌های علی، حالت آمرانه و تحکیم‌آمیز داشت. زمانی که از من برای علی خواستگاری کردند بدون اینکه خودم بخواهم، وارد حزب محی‌الدین آل‌ناصر شده بودم. بعد که دستگیر شدم، حس کردم که آن قرار ملاقات‌ها، آن صحبت‌های مکرر [برای جذب من بوده است] والّا نمی‌دانستم تشکیلاتی به اسم محی‌الدین آل‌ناصر هست. آن‌ها فهمیده بودند من زنی بسیار‌احساساتی‌ام. شاید واقعاً دست روی احساسات و عواطف من گذاشته بودند و واقعاً با احساس من بازی کردند.

آن موقعی که متوجه شدم علی عضو حزب محی‌الدین آل‌ناصر است از او پرسیدم هدف تو از ازدواج با من چه بود؟ گفت که من مردی تنها بودم و خیلی سریع همه نظرها متوجه من می‌شد و حضور مرد مجرد در یک خانه برای همسایه‌ها سؤال برانگیز بود و برای اینکه زندگی عادی داشته باشم و بخواهم هیچ نظری متوجه من نشود، شما را بهانه و ازدواج کردم. در واقع او از من به‌عنوان یک پوشش استفاده کرد، نه تنها برای خودش، برای بقیه کارهایشان هم من یک پوشش بودم.

علی مطیری‌نژاد

حتی بعد از اینکه اقدام تروریستی انجام می‌دادند بیانیه‌شان را من می‌خواندم. البته اول قبول نمی‌کردم. به من خیلی سربسته گفتند می‌خواهیم فیلم بگیریم. من قبول نکردم. یعنی علی را کشاندم داخل حال و گفتم که من نمی‌خواهم شرکت کنم. زمانی هم که شاید لباس نظامی و چریکی تنم می‌کردند با اکراه این کار را انجام می‌دادم بعد توضیح دادند که چه کار بکن و چه کار نکن. قدّم را بلندتر نشان دادند و... .

حبیب نبگان، رهبر گروه، واقعاً از احساسات و عواطف من و بقیه افرادی که در این راه بودند، برای پیش‌برد اهداف خودش سوءِاستفاده کرد. او خیلی از مادرها را داغ‌دیده کرد، خیلی از زن‌های جوان را بیوه و خیلی از بچه‌ها را یتیم کرد. حتی معتقدم علی را هم بازیچه قرار داده و برای اهدافش پرورش و تربیت کرده بود. این را می‌توانم بگویم، حبیب نبگان که مثلاً از من در سازمان‌های حقوق بشر دفاع می‌کند و می‌گوید این خانم زندانی و در ایران است، خودش عامل اصلی این بلا بوده و این بلا را سر من آورده است.

برای مشاهده فیلم اعترافات وی اینجا کلیک کنید .


برچسب‌ها: خوزستان, خانواده, علی مطیری, تروریست, زنان
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

به گزارش مؤسسه راهبردی دیده بان، برگزاری این تجمع از طرف این تروریست‌ها و تجریه‌طلبان در بین سایر گروه‌های ضد انقلاب خارج‌نشین و اپوزیسیون فراری، بازتاب‌های جالبی داشته که در زیر به برخی از آنها اشاره می‌شود؛
در یکی از این واکنش‌ها نسبت به اعلام این فراخوان و برگزاری این تجمع در بروکسل یک سایت‌ ضد انقلاب که سرپرستی آن را یکی از اعضای سازمان چریک‌های فدایی خلق (شاخه اکثریت) بر عهده دارد در مطلبی با عنوان «منظره‌ی دیگری از تظاهرات بروکسل» دلیل برگزاری این تجمع و هم چنین افرادی که در این تجمع حضور داشتند را مورد حمله قرار داده و به باد انتقاد گرفته است.

60392 120511641469981 210808672811 n

این سایت حامی اصلی برگزاری این تجمع را گروهک تروریستی «حرکة النضال العربي لتحریر الأحواز» معرفی می‌کند. این سایت در ادامه مطلب خود درباره این تجمع به گزارشی از طرف سایت وابسته به «حرکة النضال» اشاره و آن را گزارشی نژادپرستانه و نفرت‌پراکن معرفی می‌کند. در پایان نیز این سایت ضمن انتقاد از حضور برخی از افراد در این تجمع این طور می‌نویسد:


«آقای عبدالحکیم الشمری عضو پارلمان بحرین و هوادار پادشاه این کشور است. وی که برای عرب‌های ایران دل می‌سوزاند و سخنرانی می‌کند، در بحرین طرفدار سرکوب (عرب‌های) معترض است و از اقدامات پادشاه بحرین علیه ناراضیان دفاع می‌کند. عبدالحکیم الشمری مناسبات حسنه‌ای نیز با سازمان مجاهدین خلق ایران ]گروهک تروریستی منافقین[ دارد. او در کمپین‌های مجاهدین ]منافقین[ هم شرکت می‌کند. خوب است برگزار‌کنندگان این مراسم اطلاعات جامعی در مورد همه‌ی سخنرانان این مراسم منتشر کنند، تا بتوان آشنایی بیشتری با آنها به دست آورد.»

a222


انتقاد دیگر در مورد تجمع برگزارشده توسط گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب «خلق عرب» مربوط می‌شود به سایت «ایران گلوبال». در ذیل این مطلب که با عنوان «جناب نـوری حـمــزة آخه دروغ هم حدی دارد!» در این سایت قرار گرفته، کاربران این سایت ضمن دروغ خواندن گزارشی از این تجمع توسط نوری حمزه ـ که خود را روزنامه‌نگار مستقل و فعال حقوق بشر معرفی می‌کند (بخوانید تروریست و تجزیه‌طلب) ـ این طور او را به باد انتقاد می‌گیرند که:


«والله بنده هم در آن تظاهرات حضور داشتم. در آن تظاهرات جمعیت در حدود ۴۰۰ نفر بود و از میان ۴۰۰ نفر بسیاری نه تنها اهوازی نبودند بلکه از مردم عرب دیگر کشورها(بحرینی، عراقی، الجزایری و... و نیز از کردهای پژاک، حزب دمکرات کردستان ایران، کومله طرفدار جناح ایلخانی، پ.کاکا، از کردهای سوریه که در کمیته کردها در بلژیک متشکل هستند.»


یکی دیگر از کاربران این سایت نیز این طور اظهارنظر می‌کند:


«شما نوشته‌ای «هزاران اهوازی» اولاً از پرچم شرکت‌کنندگان نشان می‌دهد که کرد‌ها، ترک‌ها و عرب‌های کشورهای دیگر در این تظاهرات شرکت کردند بنابراین شما با عنوان کردن هزاران نفر اهوازی شرکت  دیگران را منکر شده‌اید، دروغ دوم شما این است که هزاران نفر می‌شود چیزی نزدیک به ده‌هزار نفر ... در حالی که تعداد آنان حداکثر چیزی در حدود سی صد و یا چهار صد نفر باشد.»


کاربری دیگر که خود را فرهاد ایرانی معرفی می‌کند اینگونه می‌نویسد:


«جدا از اینکه چه تعداد از این افراد براستی ایرانی‌ هستند و چه تعداد با حقّه رو شده موسوم به صد دلاری (شیوه‌ای که سازمان مجاهدین مخترع آن است) گرد آورده شده‌اند اما نکته جالب فراخوان سایت‌های عربی‌ و رسانه‌‌های آنها برای شرکت اعراب ساکن اروپا در این میتینگ بود. یکی از این سایت‌ها متعلق است به جمعیت اخوان المسلمين سوریه که نسبت به نوع مشابه آن در مصر دارای تفکرات رادیکال‌تر و سلفی‌گرایانه بیشتری است. در این فراخوان صراحتاً از تمامی‌ اعراب ساکن اروپا درخواست شده برای هم‌دردی با برادران در اهواز اشغالی(اصطلاحی که در مورد فلسطین هم با این عبارت «فلسطین المحتلة» بکار می‌ره) در آن شرکت کنند که هزینه آن شامل حمل و نقل از سرتاسر اروپا و ... هم کاملاً واضح است که از چه منبعی تأمین میشه. اما نکته جالب بلند کردن پرچم‌های خیالی آذربایجان ج ن و ب‌ ی و دیگر پرچم‌های سرویس‌های بیگانه ساخته است که دقیقاً نشانگر ارتباط و یکی‌ بودن سرچشمه این گند‌زار و توطئه بر ضد کشورمانه‌.»

habib

حبیب نبگان، سرکرده گروهک حرکه النضال


اگر بخواهیم به سایر انتقادها و موضع‌گیری‌های ضد انقلاب و اپوزیسیون خارج‌نشین در این مورد اشاره کنیم مثنوی هفتاد من کاغد می‌شود و از حوصله این مطلب خارج است.

نکته دیگری که باید به حضور اعضا و هوادران سایر گروهک‌های تروریستی از قبیل پژاک، حزب دمکرات کردستان ایران، کومله طرفدار جناح ایلخانی و حتی گروهک تروریستی پ.ک.ک در این تجمع اشاره کرد.


در انتها باید به  این نکته توجه کرد که  این تجمع در تاریخ و روزی برگزار شده است که اتحادیه اروپا در حال بررسی نام 9 نفر از شخصیت‌های سیاسی و قضایی کشورمان برای قرار دادن نام آنها در لیست تحریم‌های اتحادیه اروپا بوده است و این خود نکته‌ای قابل تأمل است.


برچسب‌ها: بروکسل, خوزستان, تروریست, الاحوازی, کومله
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

از رد بمب گذاری تا ادعای قهرمانی در بمب گذاری پنجشنبه بیست و چهارم اسفند ۱۳۹۱ 2:3

تروریست های الاحوازی ( شاخه در حال انحلال حرکه النضال ) در اقدامی تامل بر انگیز در سایت های خود مدعی شدند که بمب گذاری های سال 1384 توسط دولت صورت پذیرفته است و همچنین دولت مجددا در نظر دارد اقدام به بمب گذاری در شهرهای مختلف خوزستان نماید . وقتی این موضوع را خواندم واقعا می خواستم سرم را به سقف بزنم . یعنی اینها اینقدر بی وجدان و دروغگو و دغل باز می باشند ؟ چه شده است تا دیروز اینها بر بمب گذاری های اهواز افتخار می کردند حالا در گردشی 180 درجه ای مدعی تبری از هر گونه بمب گذاری و خشونت هستند . مسئله ای که باید بدان اذعان داشت ، عکس العمل مردم نسبت به اینها بوده است که در چند وقت اخیر خصوصا به طور وحشتناکی توسط مردم و حتی بعضا از هم فکران خودشان طرد شده اند و چهره ی عامل بودن آنها برای سرویس های اطلاعاتی غربی نظیر MI6 بوده است که بنده نیز مستنداتی را از ارتباطات این افراد منتشر نمودم . رانده شدن آنها از سوی مردم و نداشتن ذره ای آبرو نزد اقشار مختلف عربی و غیر عربی ، افسران اطلاعاتی غربی در اتاق های تصمیم گیری الاحوازی را بدان واداشته است که برای احیای حتی ذره ای آبرو ، اقدامات گذشته را به گونه ای تکذیب کنند یا از ذهن ها پاک نمایند ولی خوشبختانه مردم خوزستان حافظه های بسیار خوبی دارند و همین وبلاگ و دیگر پایگاههای بیدار دیگر نیز وظیفه روشنگری را به نحو احسنت در حال انجام دادن می باشند .  نکته تامل بر انگیز دیگر این است که این افراد در متن خود مدعی شده اند در جهت مراقبت از هم فکران الاحواز ، از حضور در اماکن پر تردد ، مقابل ادارات ، ساختمان های اداری و دولتی در روزهای آینده جدا خودداری نمایند . چندین نکته در این امر نهفته است که جهت تنویر افکار عمومی خارج نشینان بسیار خوب است زیرا مردم خوزستان دیگر اینها را در این سالها شناخته اند و مردم دیگر برای این افراد پشیزی قائل نیستند ولی خارج نشینان متاسفانه به علت قرار گرفتن در بستر تبلیغات روانی و تبلیغی رسانه های استکباری از جریانات داخلی باید و شاید خبر دار نیستند و اگر هم خبر دارند قضیه توسط رسانه هایی نظیر العربیه ، الوصال ، بی بی سی ، صدای آمریکا چنان تحریف شده است که اصل ماجرا به گونه ای دیگر رقم می خورد .
نکته ای که بسیار مورد توجه بنده و مسلما دیگر مراجعه کنندگان قرار گرفته است این است که سایت مذکور در بخش ویدیوهای خود ، صحنه هایی از بمب گذاری های اهواز را منتشر کرده است و در بالای این ویدیو عبارت : حرکات الابطال الاحوازی را نوشته است که به حرکات قهرمان های الاحوازی معنا می دهد و در همان سایت در بخش اخبار فوری ، خبر مذکور الیه را منتشر کرده است . مثلی فارسی همیشه یادم می باشد معروف به دم خروس ...


برچسب‌ها: بمب, خوزستان, اهواز, الاحوازی, تضامن
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

دنیل برت عامل MI6 را بهتر بشناسیم ... سه شنبه بیست و دوم اسفند ۱۳۹۱ 10:47

در چندساله گذشته، هر زمانی که نامی از گروهک های تروریستی عرب تجزیه طلب یا هوادران آنان بمیان می آید، بگونه ای مستقیم یا غیرمستقیم بنام "دنیل برت"  (همچنین:‌ دنیال برت و دانیال برت -   Daniel Brett) ، که یک انگلسیی میباشد، برمیخوریم. ولی این شخص کیست، با چه کسانی یا سازمانهایی همکاری دارد، از چه کسانی دستور میگیرد و انگیزه و هدف نهایی وی چیست نکته ای است که بسیاری از حقیقت جویان را با ابهام مواجه کرده است ؟

به راستی جدایی خوزستان برای این فرد چه نفعی دارد که هر روز از این کشور به آن کشور ، از این دیدار به دیدار دیگر می رود و با افرادی همچون کریم عبدیان نژاد ، صلاح مزرعه ، حبیب نبگان ، یوسف عزیزی بنی طرف ، حبیب فرج اله چعب ، یاسین غبیشی ، عادل سویدی و چند تن مزدور دیگر دیدارهای بسیار صمیمانه و همراه با عیش و نوش برگزار می کند ؟

دانیل برت. مردی انگلیسی با سوابقی مرموز و ناشناخته است . این شخص مسئول و راهنمای رسانه ای و مشاور تبلیغاتی گروهک های تروریستی الاحوازی است. دربارهء این فرد هر چه بیشتر تحقیق کرده ام، کمتر به نتیجه ای رسیده ام . دانیل برت کیست؟ از چه کسی دستور می گیرد؟ به چه سازمانی وصل است؟ گزارش کارش را به چه مرکزی می دهد؟ هدفش از دشمنی با ایران و تقویت تجزیه طلب های ضد ایرانی چیست؟

اما با چندی کاوش های متمادی و وقت گذاشتن برای درآوردن نوع عملکرد و تحرکات این فرد ، توانستم به نکات قابل توجهی دست یابم ولی مطمئنا یک کارشناس اطلاعاتی بیش از اینها سوابق و فعالیت دارد که متاسفانه از بنده کاری بیش از این میسر نیست و توان درآوردن اطلاعات بیشتری را ندارم و این مورد باید توسط سازمان های خبره اطلاعاتی انجام بگیرد که از توان من شهروند حقیقت جو خارج است .

برت  از اعضای فعال اندیشگاه (اتاق فکر) "انجمن هِنری جَکسن" است، وشواهد گویا آنستکه او از سوی آنان هدایت شده، و آنانند که نیرو و مغز اصلی پشت برنامه جدا سازی سرزمینهای نفت خیز از ایران در زیر پوشش دفاع از حقوق ملت خیالی الاحواز فعالیت دارند .

دنیل برت خود را، روزنامه نگار، کارشناس و مشاور در امور نفت و انرژی، پتروشیمی، سیاست خارجی، بازار جهانی معرفی میکند.  'برت' در راًس "انجمن دوستی اهوازیهای بریتانیا" (BAFS) و "شبکه همبستگی احوازی عرب" (AASN) قرار دارد .

وی در سال ۱۳۸۷ در گفتگو با "مجله نیسان" که بزبان عربی در اینمورد میگوید: "ملت الاحواز [اهواز] باید به اندازه فلسطینی ها مورد توجه و پشتیبانی قرار بگیرند. در واقع من بر این باورم که توانای تاثیر گذاری بر زندگی احوازیان هستم . . . احوازی ها مانند دیگر ملت ها قادر به مقابله با ایرانی ها و نابود ساختن کاخ پوشالی آنها در سرزمین عربی احواز هستند . 

مطمئنا مطرح ساختن فلسطین و مقایسه نمودن آن با عرب زبانان ایرانی ، دنباله روی سرویس اطلاعاتی روباه پیر برای ایجاد توازن رقابتی در عرصه سیاست خارجی است ولی افسوس که اینجا نه فلسطین است و در مقابل ما رژیم جعلی صهیونیستی . اینجا سرزمین ایران است . پهنه ی خاکی بنام استان خوزستان است . طرف مقابل ما مردم نیستند ( خوزستانی ها فارغ از هر نوع قومیتی ) بلکه در مقابل ما ، امثال شماها ، دشمنان قسم خورده و سران مرتجع کشورهای حاشیه خلیج فارس هستند .

ادامه دارد ...

پایان قسمت اول ...


برچسب‌ها: دنیل برت, الاحواز, خوزستان, ایران, اطلاعاتی
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

نیمه پنهان «کریم عبدیان» یکشنبه بیستم اسفند ۱۳۹۱ 6:9
یکی از مسائلی که اوضاع اهواز را تشدید کرد، انتشار نامه‌ای جعلی منتسب به دفتر ریاست‌جمهوری بود که در آن ادعاهای بی‌اساسی درباره قومیت‌های عرب ایرانی شده بود. این نامه در وب‌سایت «الاحواز» منتشر شد. سایتی که به «حزب تضامن» وابسته است و عضو برجسته آن کریم عبدیان می‌باشد.

جمال عبیداوی: «یک روز غروب شخصی با من تماس گرفت و خودش را کریم عبدیان معرفی کرد. ایشان بالاخره آمدند و او را دیدم. از ایشان پرسیدم این برگه جعلی چگونه به‌دست اهوازی‌ها رسید؟ او چیزی برای گفتن نداشت و صالح از او سؤال کرد که اگر این برگه واقعاً جعلی نیست و این‌قدر مهم و سری است چگونه از بایگانی دفتر ریاست‌جمهوری اسلامی بیرون آمده است؟ این مسائل واقعاً برای ما سؤال بود.»

کریم عبدیان سی سال پیش ایران را ترک کرد و از آن موقع در ایالت ویرجینیای آمریکا زندگی می‌کند. او تحت پوشش سازمان به‌اصطلاح حقوق بشر اهواز فعالیت می‌کند و معمولاً خود را به‌عنوان یکی از اعضای پنتاگون معرفی می‌کند. عبدیان با تمام زیرشاخه‌های جدایی‌طلب الاحوازی‌ها ارتباط نزدیک دارد.

جمال عبیداوی: «کریم عبدیان گفت که واقعا آمریکا در حال کمک کردن است و این فرصتی است که باید استفاده شود و صحبت از کمک‌های آمریکا شد و اینکه چیزی حدود 75 میلیون دلار به قومیت‌های ایران و احزاب آنان داده شده است و اگر اشتباه نکنم چیزی حدود 5 میلیون را ذکر کرد که برای خوزستانی‌ها در نظر گرفته شده است. او تأمین‌کننده مالی حزب تضامن است.»

کریم عبدیان اولین نفری بود که نامه جعلی را در سایت خود منتشر کرد و سایر اعضای گروه‌های الاحوازی نیز از او تبعیت کرده و در خوزستان شروع به انجام چندین عملیات تروریستی نمودند. چند نمونه کوچک از عملیات تروریستی صورت گرفته توسط گروه‌های الاحوازی عبارتند از: انفجار خط لوله‌های نفت و گاز، سرقت مسلحانه از بانک و حمله به چندین مؤسسه مالی عمومی و خصوصی دیگر و... . انتشار این نامه فصل جدیدی را در عملیات تروریستی گروه‌های الاحوازی آغاز نمود.


برچسب‌ها: کریم عبدیان نژاد, تروریست, الاحواز, تضامن, گروهک
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

چند صباحی است سایت های تروریستی وابسته به گروهک های تروریستی الاحوازی در چرخشی 180 درجه ای ، از بمب گذاری های خوزستان در سال 2005 نام می برند و آن ها را تصاویر آرشیوی خوانده و به دولت منتسب می نمایند . جالب است تا قبل از این ، تمامی این سایت ها عکس ها و فیلم های بمب گذاری ها را در بخش ویدیوی خود گذاشته و مدعی رشادت های غیورمردانه اعضای گروهک خود شده اند و نهادهای امنیتی ، انتظامی جمهوری اسلامی را ایران مورد تمسخر قرار می دادید و مدعی بودید آنها را شکست داده اید . همانطور در قبل گفته ام ، این افراد در این چرخش ضمن عوض کردن لباس های عربی خود و پوشیدن کت و شلوارهای انگلیسی ، آمریکایی ژست حقوق بشری و دموکراسی به خود گرفته اند و مدعی دموکراسی و حق طلبی شده اند . حبیب نبگان بارها بر این عمل صحه گذاشته و آن را پیروزی خود می دانست و مدعی فرماندهی این عملیات بود . چند سخنی بنده با شما دارم ، شمایی که هم تباران عرب خود را به قتل رساندید و هم وطنان غیر عرب خود را ترور ، شمایی که نمی خواهید این سرزمین رنگ امنیت ، ثبات و توسعه را ببیند .

هر دفعه دولت جمهوری اسلامی ایران در سال های گذشته و هم اکنون سرمایه گذاران را ترغیب به حضور در خوزستان می نموده است و حتی خود قصد سرمایه گذاری های کلان برای آبادی این منطقه را کرده بوده است ، شماها با اقدامات تروریستی نظیر بمب گذاری ، ترور ، سرقت مسلحانه ، ایجاد رعب و وحشت و اغتشاش مانع آن شده اید . طرف سخن بنده خصوصا با تروریست معروف کریم عدیان نژاد است ، شخصی که با درآوردن لباس تروریستی ، مدعی روشن فکری و حقوق بشری به خود گرفته است و در عینیتی واضح و با وارونه جلوه دادن اصل ماجرا ، سعی دارد بمب گذاری های سال 1384 یا به عبارتی 2005 میلادی را بر گردن دولت قرار دهد ، سخنی دارم با جنابعالی آقای کریم عبدیان نژاد ...

آیا شما فراموش کرده اید که یکی از مدیران بمب گذاری های خود شما بوده اید؟ اگر این را انکار می کنید دچار آلزایمر و فراموشی شده اید ؟! برای یک دفعه از هم تباران خودتان "احمد نیسی" ، "عادل نیسی" ، "حاتم نیسی"،"یعقوب نیسی" ،"هانی نیسی"، "حبیب نبگان" و برادارش ، "عادل سویدی" و "صلاح مزرعه" و "محمود مزرعه" ، "حبیب فرج اله چعب" و همسرش سوال کنید ؟ از "یاسین غبشی" دوست دیرینه تان سوال کنید که بمب گذاری ها و قتل عام زن و بچه مردم عرب و فارس در خیابان های اهواز کار کیست ؟ از "زمان سلیمانی" که در فیلم قبلی " پرس تی وی PRESS TV " ، به آن اشاره شده است سوال کنید که نگهبان پمپ های آب شهید "کعبی" چطور کشته شد؟ این که یک کارگر ساده بود . "سید طاهر موسوی" به چه جرمی در اتاق خواب خصوصی اش توسط هم تباران خارجی شما کشته شده است ؟ مگر این ها عرب نبودند و مگر این اتفاقات در سال های اخیر اتفاق نیافتاد ؟ البته وصل بودن "حبیب نبگان" و دارو دسته اش به سرویس های اطلاعاتی نباید چیزی جز سرقت پول مردم از بانک ها و قتل و عام زنان و کودکان مردم داشته باشد ؟!

آیا فراموش کرده اید به "جمال عبیداوی" چه گفته اید ؟ اگر فیلم اعترافات وی را ندیده اید و قبلا آن را قبول نداشته و شانتاژ می کردی که به زور از وی اعتراف گرفته اند ، الان که "جمال" نزد شماست از ایشان سوال کنید . البته این نیز جای سوال دارد که چه شد "جمال عبیداوی" یک دفعه از کشور خارج و الان در اروپا مستقر است . من به جای شما بودم شک می کردم.

آیا شما ارتباط تنگاتنگ را با "یاسین غبیشی" کتمان می کنید ؟ این که اظهر من الشمس است . مگر اعتراف "عبدالمالک ریگی" را از همان شبکه " پرس تی وی PRESS TV " که شما ادعا می کنید از لندن پخش می شود را ندیده اید ؟ به نظر می رسد فراموش کرده اید که شما در ریز همه مسائل بوده اید و "یاسین" با مدیریت شما از طرف سرویس سیا (CIA) این ماموریت را دنبال نمود.


برچسب‌ها: خوزستان, تروریست, الاحوازی, کریم عبدیان نژاد, حبیب نبگان
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

«احمد شهید» از امریکا پول گرفته است شنبه نوزدهم اسفند ۱۳۹۱ 6:11
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه با اشاره به چهارمین گزارش احمد شهید در موضوع حقوق بشر در ایران گفت که حقوق بشر بهانه است، آنها قوانین اسلام را هدف گرفته‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، اهم اظهارات مطرح شده از سوی «محمدجواد لاریجانی» در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دوی سیما به شرح ذیل است:
- حقوق بشر امروز به یک فضاحتی کشانده شده است و دلیل آن سوء استفاده کشورهای غربی از مکانیزم های سازمان ملل علیه کشورهای مستقل مانند ایران است.
-بعد از یازده سپتامبر آمریکا قوانینی وضع کرد که افراد را به روش های غیر متعارف دستگیر کرده، شکنجه کرده و در حریم خصوصی شهروندان مداخله کنند و همه این ها را به بهانه حفظ امنیت کردند.
- ایران درباره حفظ امنیت خود با هیچکس تعارف ندارد و اجازه نمی دهد اینجا بهشت تروریست‌ها شود. ایران جای تروریست ها نیست.
- مشکل غرب این است که ما بازی آنها را می فهمیم و محکم هم در برابرشان می‌ایستیم.
- در کشوری مثل ایران که مکانیزم یوپی آر شورای حقوق بشر را قبول دارد و بهترین گزارش را ارائه کرده، هفت - هشت گزارشگر موضوعی را پذیرفته است، چندین هزار سند در پاسخ به شبهه های حقوق بشری ارائه کرده است دیگر تعیین گزارشگر ویژه چه معنی دارد؟

- هیچ کشوری رکورد پاسخگویی‌اش به مسائل مطرح شده درباره حقوق بشر مثل ایران نیست. هیچ سوالی مطرح نکرده‌اند که ما پاسخ دقیقی به آن نداده باشیم.
- ایران به همین دلایل از همان ابتدا تعیین گزارشگر ویژه حقوق بشر را تخلف اعلام کرد.
- ایران نسبت به شخص گزارشگر ویژه نیز اعتراض دارد.
- گزارشگر ویژه در چارچوب و ساختارهای تعریف شده سازمان ملل عمل نمی‌کند. درباره این آقا کلی اسناد فرستادیم به سازمان ملل که خودش تخلفات وسیع دارد.
- گزارشگر ویژه نباید علیه کشوری که قرار است درباره‌اش گزارش تهیه می‌کند موضع گیری کند اما او از روز اول مانند هنر پیشه تلویزیونی از این شبکه به آن شبکه می‌رود. او همان حرف‌های امریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها را می‌زند و زیر حرف هایش هم مهر ضد انقلاب است.

- گزارشگر ویژه علیه ایران پرونده سازی می کند. می‌گوید هرکس نسبت به حقوق بشر ایران مشکل دارد بیاید اروپا من با او مصاحبه کنم. خب شما به هرکسی بلیط مجانی بدهید و دعوتش کنید می آید و هرچه دلش می خواهد می گوید بعد هم قابل راست آزمایی نیست .- گزارشگر ویژه به طور کامل توسط گروه های تروریستی تغذیه می شود. عمده کسانی که او از آنها دفاع کرده افرادی هستند که در پوشش مدافعان حقوق بشر رفتار و اقدامات ترویستی داشته‌اند.
- عملکرد گزارشگر ویژه از لحاظ متدولوژی هم مشکل دارد. وقتی دو هزار اتهام به یک کشور می‌زند باید یک متدولوژی دقیق داشته باشد که بتواند آنها را ثابت کند.
- درباره اسلام جسارت های بزرگی کرده است. رسما اعلام کرده است که سب‌النبی و مطالب کفر آمیز نباید تخلف باشد.
- هیچ گزارشگری حق ندارد قوانین کشوری را مسخره کند اما گزارشگر ویژه این کار را کرده است.
- گزارش او به طور معنی داری به انتخابات و اصحاب فتنه پرداخته و نشان داده است که هدفش چیست. می گوید ما نگران انتخابات هستیم. آنها از انتخابات 88 سیلی خوردند این انتخابات هم به کوری چشم دشمنان به خوبی برگزارخواهد شد و یک رئیس جمهور مومن و موفق روی کار خواهد آمد.
- در متن و نتیجه گیری گزارش به صراحت گفته است که شورای نگهبان خلاف رویه های جهانی است. یک بار نگفته که این سیستم دموکراسی و انتخاباتی که در کشور ما هست در هیچ کجای خاورمیانه وجود ندارد.

- پولی که گزارشگر ویژه از وزارت خارجه آمریکا گرفته سبب شده نتواند چیزی خلاف خواسته آنها درباره ایران بنویسد.
- ایران یک دموکراسی سرپا براساس نظام اسلامی است و همین ناراحتی غربی ها را به همراه دارد.
- حقوق بشر بهانه است پشت پرده این مباحث دشمنی با اسلام است دشمنی با دموکراسی است که در ایران حاکم است.
- نتیجه‌گیری این است که باید تمام مواردی که احکام شرع با نرم ها و استانداردهای بین‌المللی مغایر است تعطیل کنیم. نرم بین المللی یعنی چه؟ یعنی به نظر این آقا یک غربی حق دارد مطابق روش خودش زندگی کند اما ما مسلمانان حق نداریم بر اساس قوانین اسلامی و دیانت خود زندگی کند. این ها با این مخالف هستند.

- گزارشگر در بحث زنان نتوانسته پیشرفت های به عمل آمده در این زمینه را انکار کند اما می‌گوید قوانین اسلامی مساوات بین زن و مرد را قائل نیست. بعد به قانون ارث قانون قصاص حمله کرده است.

- در نظام ما از نظر اجتماعی همجنس‌گرایی یک مرض و بیماری است. تبلیغ برای همجنس گرایی خلاف است. قوانین محکمی هم در این زمینه داریم. اما از لحاظ فردی آن را یک بیماری می‌دانیم که راهش معالجه فرد بیمار است. ما کتک زدن و آزار و اذیت همجنس‌گرایان را درست نمی‌دانیم. اما غربی ها آن را یک نرم معرفی کرده‌اند و به اجبار می گویند که ما هم آن را بپذیریم. ما کاملا با آن مخالف هستیم.
- حقوق اقلیت های مذهبی را به فرقه ها تعمیم داده است.
- گزارشگر با اشاره غربی ها دو تا مسیر شیطنت را درباره قومیت ها و مذاهب پیش گرفته است. در حالی که در کشور ما نه اقلیت های مذهبی مشکلی دارند و نه قومیت ها با یکدیگر. همه قومیت ها خود را ایرانی می دانند و به ایرانی بودن خود افتخار می کنند.
- اقلیت های مذهبی در کشور ما تعریف قانونی دارند و حق و حقوق خود را می دانند نها نماینده دارند و فعالیت آنها ازاد است.
- از نظر ما بهائیت اقلیت مذهبی نیست. بهائیت یک فرقه است. فرقه گرایی در همه کشورهای دنیا ممنوع است. در آمریکا و فرانسه قانون مبارزه با فرقه گرایی دارند. تشکیل فرقه جرم است.
- چرا دائما موضوع اقلیت ها و قومیت ها را مطرح می‌کنند برای اینکه این یک توطئه است. وقتی می خواهند کار تروریستی کنند پوشش لازم دارند.


برچسب‌ها: حقوق بشر, ایران, تروریست, قومیت, احمد شهید
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

بررسی و معرفی تروریست : امیر ساعدی پنجشنبه هفدهم اسفند ۱۳۹۱ 6:14

امیر ساعدی عضو گروهک تروریستی موسوم به تضامن الدیمقراطی الاهواز است . این حزب نسخه ای انگلیسی است که در سال 2003 اعلام موجودیت نمود و برای اینکه دولت انگلیس از نزدیک فعالیتهای حزب را رصد نماید، نماینده تام الاختیار خود به نام دانیل برت ( کارشناس اطلاعات سرویس جاسوسی انگلیس ) را به عنوان مسئول انجمن دوستی عربهای ایران و انگلیس و بعنوان حزب سایه در کنار وی قرار می دهد.  برادر وی بنام رمضان ساعدی از نویسندگان شبکه العربیه است . این گروه که مدعی دیدگاه فدرالی و حقوق بشری است دهها اقدام تروریستی را در خوزستان مدیریت نمود.

امیر ساعدی تا کنون دو بار با احمد شهید ، گزارشگر حقوق بشر !!؟ دیدار و گفتگو کرده است . سوالی که مطرح است این است که احمد شهید منابع گزارش های خود را از طریق افرادی همچون امیر ساعدی و دیگر ترویست های معلوم الحال الاحوازی تهیه و تغذیه می کند که ظواهر امر نیز این را نشان می دهد ، عاقبت گزارش ها و نتایج آن را همیشه از پیش بر همگان روشن است .برچسب‌ها: تروریست, خوزستان, انگلیس, الاحوازی, سرویس اطلاعاتی
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

احمد شهید و گروهک های الاحوازی تروریست ... چهارشنبه شانزدهم اسفند ۱۳۹۱ 14:0
احمد شهید، گزارشگر ویژه حقوق بشر برای ایران است که اوایل تیرماه 1390 انتخاب شد. این انتخاب متعاقب تصویب طرحی در شورای حقوق بشر بود که پیشنهاد‌دهندگان آن نمایندگان کانادا و آمریکا بودند و هدف از آن ایجاد فشار دیپلماتیک با بهانه حقوق بشری برای تکمیل فشار هسته‌ای بر جمهوری اسلامی ایران بود. احمد شهید تا کنون سه گزارش را تهیه کرده و گزارش اخیر او که در 77 صفحه اخیراً منتشر شد گزارش چهارم او بود. این گزارش در شورای حقوق بشر در نشست جاری خوانده خواهد شد.محتواهای گزارش های احمد شهید به حدی سخیف و به دور از اصول حقوقی نوشته شده است که قابل جواب دادن از لحاظ حقوقی نبوده و نیست. این گزارش‌ها چیزی نیست مگر بیان مجدد سری اتهامات سیاسی که دائماً از رسانه‌های معارض انقلاب اسلامی و دشمنان قسم خورده ی این مرز و بوم شنیده می‌شود.
علت اعلام رضایت از گزارش احمد شهید توسط معارضین انقلاب اسلامی و نظام سلطه را نیز می‌توان در کمکی دانست که همین افراد و هم‌فکران آنها در نوشتن این گزارش به احمد شهید نموده‌اند. گروهک های تروریستی الاحوازی که همیشه تلاش کرده اند تا از فرصت‌های مختلف استفاده کرده و اقدامات تروریستی و ضد امنیتی خود را پیش ببرد، امسال نیز در رسانه‌های استکباری خود که توسط سرویس های اطلاعاتی غربی نظیر موساد ، سیا و MI6 تامین شده است به تبلیغ و تحریک افراد برای اغتشاش و ناآرامی پرداخته‌اند که این امر نیز مثل همیشه با شکست مواجه گردیده است .
به راستی احمد شهید جنایت های گروهک های تروریستی الاحوازی در دهه 80 شمسی را فراموش کرده اند ؟ اقدامات خرابکارانه نظیر بمب گذاری ، خرابکاری در تاسیسات ، ترور افراد بی گناه ، آدم ربایی و... در استان خوزستان را تا کنون دیده است ؟ مطمئنا می داند ولی به دستور اربابان خود نباید سخنی به میان بیاورد ...


برچسب‌ها: خوزستان, احمد شهید, تروریست, الاحوازی, گروهک
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

پاسخ مهمانپرست به گزارش احمد شهید یکشنبه سیزدهم اسفند ۱۳۹۱ 14:35
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان گزارش اخیر احمد شهید گزارشگر وی‍ژه سازمان ملل در مورد وضعیت حقوق بشر در جمهوری اسلامی ایران را جانبدارانه، غیر مستند و تکرار ادعاهای کشورهای غربی علیه کشورمان خواند.
به گزارش واحد مرکزی خبر رامین مهمانپرست از رسانه های معاند با منافع ملت ایران و گروههای تروریستی شناخته شده بعنوان منابع غیر معتبر طرح اتهامات احمد شهید علیه جمهوری اسلامی ایران یاد کرد و با اظهار تأسف از انتشار چنین گزارشی که اعتبار ساز و کار حقوق بشر سازمان ملل را به طور کامل به مخاطره انداخته است آن را فاقد وجاهت قانونی دانست.
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان احترام به کرامت انسانی و حقوق اساسی افراد بر پایه قانون اساسی و آموزه های دینی را تعهد ماندگار و همیشگی جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و اظهار داشت جمهوری اسلامی ایران بدون توجه به فضا سازیهای منفی و گزارشهای غیرسازنده، در عمل به تعهدات بین المللی خود تلاش خواهد کرد.


برچسب‌ها: مهمان پرست, وزارت امور خارجه, احمد شهید, حقوق بشر, ایران
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

چند روز پیش عده ای معلوم الحال اقدام به برگزاری همایشی در لندن ( پدرخوانده الاحوازی ) کردند که در این جلسه عده ای از وهابیون سلفی کشورهایی نظیر کویت ، بحرین و عربستان حضور داشتند که مجموع کل تعداد نفرات به 20 نفر نمی رسیده است .

در بطن این جلسه مسایلی چون به قول خودشان بهار عربی و مسایل حقوق بشر در منطقه خلیج فارس بررسی گردید . نکته ی مهم و بسیار کلیدی این است که افرادی از کشورهایی دعوت شده بودند که خودشان هم اکنون به عنوان بزرگترین معضلات حقوق بشری دنیا مطرح هستند ولی با گستاخی تمام اقدام به صحبت هایی بر علیه ایران و وضعیت حقوق بشر مردم خوزستان داشتند که حال سوال این است که مردم خوزستان از حقوق بشر ناراضی اند یا مردم بحرین که دو سال است با بدترین شکل ها شکنجه ، زندان و یا به شهادت می رسند ؟ مردم خوزستان در وضعیت نامطلوبی هستند یا مردم کویت که تا کنون چندین بار تجمعات مسالمت آمیز آنها در میدان التحریر کویت به بدترین شکل سرکوب گردیده است ؟

مردم خوزستان دچار اجحاف حقوق بشری هستند یا مردم عربستان که بیش از 80 درصد انها در فقر به سر می برند و به بدترین نوع شکنجه ، کشته یا زندان می گردند ؟ مردم خوزستان آزادی ندارند یا مردم عربستان که حتی زنان آنها اجازه رانندگی ندارند و حتی اجازه حضور در اجتماع را ندارند ؟

در عکس زیر گوشه ای از جنایات بحرین را به نمایش می گذارم .

این است برادری عرب های سعودی ، بحرین و کویت به هم تباران خود . اینها با خودشان چه می کنند ؟ مردم خوزستان چه می کنند ؟

در اینجا گوشه ای از جنایات رژیم آل خلیفه (به پشتیبانی آل سعود) در کشور بحرین ، با مردم خودش را مشاهده می نماییم

    

در اینجا گوشه ای از جنایات عربستان سعودی در منطقه شیعه نشین خودش را میبینیمدر اینجا گوشه ای از جنایات مزدوران عربستان سعودی در سوریه را مشاهده می کنید

    

ادامه دارد ...


برچسب‌ها: الاحوازی, خوزستان, کویت, عربستان, بحرین
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

نفس مصنوعی به جناره ضدانقلاب شنبه پنجم اسفند ۱۳۹۱ 7:4
دیده‌بان: گروهک موسوم به "جبهه ملل برای حق تعیین سرنوشت" طی بیانیه‌ای نشست ضدانقلاب در شهر پراگ را با عبارت «نفس مصنوعی به جناره اپوزیسیون در پراگ» توصیف کرد.

به گزارش مؤسسه راهبردی دیده‌بان؛ با توجه به این که چند هفته از نشست ضد انقلاب در پراگ می‌گذرد ولی هنوز آثار و طبعات این نشست دست از سر برگزارکنندگان آن بر‌نمی‌دارد. یکی از آخرین موضع‌گیری‌ها در رد این نشست بیانیه گروهکی موسوم به "جبهه ملل برای حق تعیین سرنوشت " است. این گروهک که از چند گروهک تجزیه‌طلب از قبیل: "جبهه‌ دمکراتیک مردمی احواز"، "جنبش آزادی‌بخش بلوچستان"، "حزب آزادگان احواز"، "گروهک استقلال آذربایجان جنوبی"، "اتحاد ملى تركمنستان جنوبى" و... تشکیل ‌شده است؛ در بیانیه خود خطاب به برگزارکنندگان و شرکت‌کنندگان کنفرانس پراگ این طور آورده است که:

«ورشکستگان سیاسی و رانده‌شدگان، با سماجت تمام سعی می‌کنند که جنازه مرده اپوزیسیون ایران را با نفس مصنوعی، حداقل به محافل سیاسی بین‌المللی زنده نشان دهند. چرا که در بین مردم ایران عنصری مرده، بی‌جان، بی‌خاصیت و بدون پایگاه بوده و تنها امیدشان فریب مجامع بین‌المللی و کسب حمایت آن می‌باشد.»

جنبش ملل متحد

این گروهک در بخش دیگری از بیانیه خود به این مطلب اشاره دارد که برگزارکنندگان این نشست با هدف جلب حمایت اقوام مختلف ایرانی که در این بیانیه با لفظ "ملل" به آن اشاره شده از گروهک‌های منتسب به اقوام مختلف ایرانی دعوت کرده است:

«در چند ماه اخیر اپوزیسیون ورشکسته ایران برای تحریف اذهان و سرپا نشان دادن خود دست به یک سری شانتاژها زده تا شاید خود را به جای زنده‌ها جا زده، وجهه‌ای کسب کند. جالب این است که در این راستا با دست به دامن شدن به تعدادی از اشخاص و گروه‌های منصوب به "ملل" که هنوز نتوانسته‌اند به تور کامل صف خود را از پان ایرانیزم جدا کنند به عنوان نمایندگان "اقوام" سعی در جلب حمایت "ملل" ایران را نیز دارد.»

این گروهک در بخش دیگری از بیانیه خود این طور ادامه می‌دهد: «ناگفته نماند که این نشست نیز به مانند نشست‌های قبلی شکست‌خورده است.»

جنبش ملل متحد

در پایان باید به این نکته اشاره کرد که با وجود اختلافات فاحش، به نظر می‌رسد به هیچ وجه اتحادی ولو به صورت ظاهری، بین اپوزیسیون نظام جمهوری اسلامی ایران شکل نخواهد گرفت و در حقیقت این خواب پریشان سرویس‌های اطلاعاتی دشمن تعبیری نخواهد داشت.


نکته :گروه های تروریستی تجزیه طلب چند سالی است برای کسب منابع مالی اقدام به تغییر نام نموده و در این مرحله نام جبهه ملل را برای خود انتخاب نمودند از جمله اعضای این جبهه ،گروهک تروریستی جبهه دمکراتیک ملی اهواز به سرکردگی صلاح مزرعه است که در استان خوزستان دست به اقدامات خونینی زده است این فرد و سایر اعضای گروهش به گفته محمود مزرعه پدر همسر صلاح مزرعه با اسرائیل ارتباط تنگاتنگ دارند .


برچسب‌ها: الاحواز, خوزستان, گروهک, ضدانقلاب, تروریست
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

قلب چه کسی برای کجا و چه کسی می تپد ؟ چهارشنبه دوم اسفند ۱۳۹۱ 16:3

عکس فوق متعلق به عباس هندالی از عناصر تروریست مستقر در کاناداست . وی بعد از استقرار در کانادا به مبارزه اش برعلیه جمهوری اسلامی ایران و کمک به مردم خوزستان پرداخت ؟!

به راستی این افرادی که با پول های سازمان های اطلاعاتی غربی در حال خوشگذرانی ، ایاشی و مفسده کاری هستند چگونه دم از دفاع از مردم خوزستان می زنند ؟؟!!

به راستی اینها دلشان برای مردم خوزستان می سوزد یا مردمان ایران که قلبشان برای مردم خوزستان می تپد و در 8 سال جنگ تحمیلی رژیم بعث ، از سراسر ایران فارغ از هرگونه قومیت گرایی به یاری مردم خوزستان شتافتند و به حق نگذاشتند وجبی از خاک عزیز خوزستان ایران جدا گردد ؟ به راستی در این وانفسای رسانه ای استکبار ، چه کسی دلش برای کی می تپد ؟

آیا امثال این فرد که قلبشان !!! برای یک چشم بادامی میتپد ، هویت اصیل خود را دارد و آیا حاضر است برای هموطنان و هم قومیت های خود جان بدهد و برای آنها تلاش و کوشش کنند ؟


برچسب‌ها: تروریست, خوزستان, چشم بادامی, جنگ, ایرانیان
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

وقتی تروریست های الاحوازی دست به دامان آفریقایی ها ، فیلیپینی ها و افغانی ها می شوند برای نشان دادن استقبال از جلسات ( بسیار مهم !!! عذرخواهی میکنم خندم گرفت ) .
تیپ های افراد حاکی از سطح بالای این جلسات است . گاها به کفش ها و لباس ها توجه کنید .


برچسب‌ها: خوزستان, الاحوازی, جلسات, تروریست, آفریقا
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

 علی ساعدی یا (ابو جراح) عضو شورای مرکزی گروهک تروریستی جبهه دمکراتیک ملی اهواز (طیف صلاح مزرعه) و مسئول روابط خارجی موسوم به المنظمه الوطنیه لتحریر الاحواز و مقیم انگلیس می باشد، این گروهک از سال 1384 تا کنون دهها فقره بمب گذاری وترور در استان خوزستان را طراحی، برنامه ریزی و به مرحله اجرا درآورده است که حاصل آن شهادت ومجروحیت بیش از 350 تن از شهروندان خوزستانی بوده است. آماده دریافت اطلاعات بیشتر از این تروریست جهت افشای هویت این فرد هستم .


برچسب‌ها: علی ساعدی, ابوجراح, گروهک, تروریست, الاحواز
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

تکمیلی : نشست مزدوران خلق عرب در قاهره+عکس پنجشنبه دوازدهم بهمن ۱۳۹۱ 13:11
نشست گروه های تندرو وهابی کشورهای عربی منطقه از جمله مصر، قطر، بحرین و عربستان در کنار عناصر تروریست خلق عرب در کشور مصر در ۲۰ و ۲۱ دی ماه سال جاری همزمان با حضور وزیر امور خارجه ایران در این کشور بازتاب های متفاوتی در محافل خبری داشته است.

با وجود فضا سازی پر طمطراق و گسترده کشورهای عربی و برخی رسانه های معاند جمهوری اسلامی ایران درباره این نشست، برخی خبرها از جمله منابع تامین مالی نشست که شبکه بی بی سی فارسی سخنگوی تروریست های به اصطلاح خلق عرب ! به خوبی به آن اشاره کرده و کشور قطر و عربستان سعودی و برخی وهابی های بحرین را عامل تامین مالی نشست خواند، حضور و هویت برخی از میهمانان جلسه مذکور مغفول باقی ماند .

در این نوشتار تلاش خواهد شد تا چهره عناصر تروریستی خلق عرب شرکت کننده در این نشست، که دستشان به خون صدها نفر از هموطنان عرب و مردم مظلوم و بیگناه خوزستان آلوده است و بررسی سوابق گروهکی آنها سندی بر خیانت های تاریخی آنها در حق ملت ایران است، با افکار عمومی در میان گذاشته شود .


محمود مشاوی (محمود حسین مشاوی )

محمود حسین مشاوی سرکرده گروهک تروریستی موسوم به جبهه العربیه لتحریر الاحواز"اهواز" است که بعد از اشغال عراق از ترس جانش به اروپا می گریزد. این گروهک تروریستی از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون دهها عملیات تروریستی و خرابکاری را هدایت کرده است که در این اقدامات دهها شهروند خوزستانی جان خود را از دست داده یا مصدوم شده اند .

این گروهک همچنین ستون پنجم ارتش عراق در جریان جنگ تحمیلی محسوب می شد و اعضای این گروه درعراق ضمن تأسیس تشکیل ارتش به اصطلاح خوزستانیها چندین بار علیه نیروهای ایران وارد جنگ شدند .

فرد یاد شده بعد از اشغال عراق به اروپا گریخت و در حال حاضر در پناه این کشورهای غربی، فعالیتهای به اصطلاح حقوق بشری انجام می دهد ؟!

سید ایوب (صباح)موسوی

سید ایوب (صباح) موسوی سرکرده گروهک تروریستی موسوم به حزب النهضه العربی الاحواز"اهواز" که دارای سایت اینترنتی موسوم به المحمره "خرمشهر"بوده است ، وی اولین کسی است که در اطلاعیه ای مسئولیت بمب گذاریهای خوزستان درسال ۱۳۸۴ را که منجر به شهادت و مجروحیت بیش از ۳۵۰ نفر شد، به عهده گرفته است. یاد شده در اوایل سال جاری گروهی تروریستی موسوم به حرکه العداله را راه اندازی و در این نشست با این عنوان شرکت کرد .


وی با وجود داشتن پسوند ساداتی خود به وهابیت روی آورده است. یاد شده ارتباط تنگاتنگی با گروه های سلفی منطقه دارد و سفرهایی برای هماهنگی این نشست به بحرین و عربستان سعودی و ترکیه داشته است. وی در این نشست، نقش هماهنگ کننده را عهده دار بود.

محمود مزرعه ابو بشیر :
محمود مزرعه معروف به ابوبشیر سرکرده گروهک تروریستی موسوم به جبهه دموکراتیک ملی ملت اهواز است این گروه که توسط انگلیس مدیریت می شود در سالهای اخیر چندین نفر از شهروندان بیگناه و مظلوم را به شهادت رساند. سرکرده این گروه به دلیل عصبی مزاج بودنش هنگام حضور در شبکه های عربی مورد تمسخر دیگر گروه های تروریستی قرار می گیرد.


دامادهای وی به نام های صلاح مزرعه و حسن مزرعه نیز که در خارج کشور به عنوان مأمورهای وِیژه سازمانهای موساد و سیا معروفند در سال ۱۳۸۶ به دلیل اختلاف با محمود مزرعه از این گروهک جدا شده و گروه دیگری به نام جبهه دموکراتیک ملی اهواز راه اندازی کردند، این گروه نیز ارتباط گسترده ای با انگلیس و رژیم صهیونیستی دارد.

ناصر الاحوازی :

ناصر عبیات که برای جلوگیری از افشای هویتش در این نشست از اسم مستعار ناصر الاحوازی" اهوازی" استفاده کرده است، بعد از یک درگیری شخصی منجر به قتل یکی از بستگانش، کشور را ترک کرد و برای دریافت پناهندگی اش، به دامن گروه های تروریستی خلق عرب پناه برد .

فرد یاد شده از جمله افرادی است که بعد از خروج از کشور، به گروه های سلفی و تندرو پیوسته و همزمان به عضویت گروهی تروریستی موسوم به حرکه العداله به سرکردگی سید صباح درآمد.

سید عبدالحمید نزاری :

از دیگر اعضای شرکت کننده تروریست، فردی به نام سید عبدالحمید نزاری است که به عنوان نماینده گروهک تروریستی حرکه النضال عامل شهادت و مجروحیت ۳۵۰ نفر از شهروندان خوزستانی در این نشست شرکت کرد و با وجود پسوند سادات بودنش با وهابیت و گروه های تروریستی پیوند خورد. وی بیش از ۷۰ سال سن دارد و معتقد به تجزیه خوزستان است، وی در این نشست با شبکه های ماهواره ای کشورهای مرتجع عربی از جمله الوصال مصاحبه کرد.

آنچه در این نشست جلب توجه کرده حضور برخی از افراد از کشورهای سودان ، نیجر و ... بوده که با ظاهری عجیب به عنوان سیاه لشکر و درقبال دریافت مقدار ناچیزی وجه نقد، کیف دستی، خودکار، غذا در این نشست شرکت کردند در تصویر زیر چهره برخی از افراد شرکت کننده در این نشست در کنار تبعه سلفی سعودی به نام عبدالله آل یعن الله مجری ضد ایرانی شبکه ضد اسلامی الوصال مشاهده می شود . پوشش افراد شرکت کننده نشانگر سطح نشست است!


برچسب‌ها: الاحوازی, خلق عرب, تروریست, قاهره, ایران
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

قومیت گرایی عربی ملعبه دستان دشمنان سه شنبه سوم بهمن ۱۳۹۱ 22:33
قبلا به نوع عملکرد و نوع نگاه انگلیس ، آمریکا و صهیونیسم به موضوع ناسیونالیسم عربی پرداخته ام که از این حیث ایران نیز در امان نمانده است و مردم بی گناه را نیز در جهت تقابل گرایی با نظام و بالعکس با سرمایه گذاری های کلان دنبال می کنند . نقش کشورهای عربی مرتجع منطقه ، تامین منابع پولی و فرهنگی است .
 در این میان با اهداف بسط ناسیونالیسم افراطی و وهابیت در میان هم وطنان عرب زبان در تفکر اهداف پلید انگلیسی مبنی بر جدائی این مناطق از خاک ایران هستند . روباه پیر ، برنامه طولانی مدت خود را از دهها سال پیش هدف ریزی نموده است اما پیدایش جمهوری اسلامی ایران به کلی نقشه های آنان را به هم ریخت و اکنون در پی انتقام جویی از مردمی هستند که سی و چهار سال پیش با اراده ای راستین به رهبری خمینی کبیر (ره) نظامی را انتخاب کردند تا به مقابله با خواسته های استعماری امثال انگلیس و آمریکا بپردازد . این نهضت با رهبری هوشمندانه و مقتدرانه ی ، مقام معظم رهبری تا کنون بدین جا رسیده است و این اهداف والا ادامه خواهد داشت ...
این مطلب ادامه دارد ، به زودی منتشر خواهد شد ...


برچسب‌ها: انگلیس, تروریست, قومیت, عرب, ناسیونالیسم
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

به گزارش بولتن نیوز به نقل از دیده بان، این کنفرانس در حمایت از جدایی خوزستان از ایران و به واقع پرده‌ای جدید از تاریخ ضدیت با ایران است که در آن سلفی‌ها به یاری پان‌عرب‌ها شتافته‌اند.

این کنفرانس دارای چند نکته و حادثه جالب است:
اول؛ یکی از افرادی که در این برنامه به سخنرانی پرداخته است، شخصی است به نام "شیخ محمد العریفی" از شخصیت‌های تندرو وهابی دربار آل‌سعود. به نظر می‌رسد این شیخ وهابی که در سخنرانی خود ایران را به نقض حقوق بشر متهم کرده است سعی داشته طی سخنرانی پر آب و تاب خود، اذهان مخاطبان مصری خود را از موضوع اعتراضات شدید داخلی عربستان به مسائل ایران سوق دهد که با توجه به بازخوردهای مطرح‌شده، این تلاش کاملاً شکست خورده محسوب می‌شود. چرا که برخی شخصیت‌ها و فعالان سیاسی مصری نیز با انتقاد شدید از اظهارات این شیخ وهابی سعودی و کینه‌ورزی وی علیه شیعیان، تأکید کردند: «العریفی اقدامات ایران در حمایت از مسائل عربی را که آخرین آنها جنگ هشت روزه در غزه بوده، فراموش کرده است.»

aloreyfehشیخ محمد العریفی


 دوم؛ "محمد طلبه" از اعضای گروه‌های اسلام‌گرای مصری با واکنش شدید به اظهارات العریفی تأکید کرد: «ما به پول‌های آل‌سعود نیازی نداریم و از حاکمان این کشور گدایی نمی‌کنیم.»
انتقادات از سخنان مداخله‌جویانه العریفی البته تنها به مصر منحصر نمی‌شود و "حمود ابوطالب" از منتقدین سعودی با نوشتن مقاله در روزنامه "عکاظ" نیز تأکید کرد: «استقبال برخی از مردم مصر از العریفی بسیار تعجب‌برانگیز است. ما از آنها می‌خواهیم که العریفی را برای خودشان نگه دارند و "آرزوهای از دست رفته"‌مان را به ما بازگردانند.»


سوم؛ مسئول هماهنگی این نشست کسی نبوده به جز تروریست معروف وهابی "صباح موسوی". او شخصی است که "علی عفراوی" یکی از بمب‌گذاران خیابان سلمان فارسی در سال 1384 در شهر اهواز در اعترافات خود اذعان کرد که: «صباح موسوی من را وادار به انجام بمب‌گذاری نمود.»
او هم‌چنین درگیری‌هایی با "حبیب نبگان" یکی دیگر از تروریست‌های وابسته به گروهک تروریستی خلق عرب بر سر پذیرش مسئولیت بمب‌گذاری در استان خوزستان داشت و بلافاصله پس از هر اقدام تروریستی و بمب‌گذاری در این استان با صدور اعلامیه‌هایی مسئولیت انجام آن را به عهده می‌گرفت.

sabah mosaviصباح موسوی تروریست عضو گروهک خلق عرب


چهارم؛ سخنران دیگر این به اصطلاح نشست شخصی است به نام "عماد عبدالغفور" رئیس حزب سلفی «وطن». این شخص که گفته می‌شود دستیار رئیس‌جمهور مصر نیز می‌باشد در بخشی از سخنان خود که توسط BBCفارسی ـ که گزارشی مفصل برای این کنفرانس تدارک دیده بود ـ پخش می‌شد این طور بیان می‌کند: "برخی کشورها خود را مدافع حقوق مستضعفین می‌خوانند، اما ما می‌خواهیم که این حرف را در عمل ثابت کنند و در حد یک شعار باقی نماند. آقای عبدالغفور پرسید: چرا مستضعفان در اهواز همچنان زیر ستم هستند؟»

abdolghafoorنفر سمت راست، عماد عبدالغفور رئیس حزب سلفی وطن


حمایت سلفی‌ها از جدایی خوزستان، در شرایطی است که از نظر مذهبی هیچ قرابتی بین سلفی‌ها و مردم خوزستان ایران وجود ندارد. مردم خوزستان ایران بر همان مذهبی هستند که بمب‌گذاران انتحاری سلفی پیروان آن را به امید رفتن به بهشت در شهرهای عراق و سوریه به شهادت می‌رسانند.
و نکته آخر و جالب توجه این نشست، اظهار نظر عجیب و مسخره برگزارکنندگان بود که: «این نشست با هدف ضدیت با ایران برگزار نشده است»!


برچسب‌ها: قاهره, خوزستان, اهواز, الاحواز, ایران
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

«منصور عبدویس» معروف به «منصور سیلاوی» را که همه به مشکلات خانوادگی و عصبی مزاج بودنش می‌شناختند، مسئولیت این گروه انگلیسی را به عهده گرفت و برای اینکه دولت انگلیس از نزدیک فعالیت‌های حزب خود ساخته را رصد کند، نماینده تام الاختیار خود به نام «دانیل برت» عضو حزب کارگر را با عنوان مسئول انجمن دوستی عرب‌های ایران و انگلیس در کنار حزب تضامن قرار می‌دهد.

در دوران مدیریت منصور عبدویس بر این گروهک، اختلافات درون گروهی و فساد اخلاقی و عقیدتی در این گروهک به اوج خود می‌رسد و برخی اعضاء گروه برای اینکه پناهندگی شان در انگلیس به سرانجام مثبت برسد، تن به هم جنس گرایی با مسئولین پرونده خود داده و برخی دیگر علناً از تغییر دین خود به مسیحیت می‌گویند.


برچسب‌ها: خوزستان, الدیمقراطی, الاحواز, تضامن, گروهک
ادامه مطلب
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

قسمت نهم : اهداف شبکه تروریستی ماهواره اي وصال چهارشنبه پانزدهم آذر ۱۳۹۱ 17:11
عناد ورزي بي اساس وصال با شبکه برون مرزي"ولايت":
در همين راستا يکي از عمده ترين دشمني هايي که به صورت فاحش و مشخص در اين شبکه صورت مي گيرد مقابله و مواجهه با "شبکه ولايت" و يا برخي از شبکه هاي تلوزيون دولتي کشور است که پيرامون همين موضوع به طور مثال با بياني حاکي از توهين و تهديد ابراز مي نمايد که: "آيت الله قزويني مدير شبکه تفرقه افکن ولايت ، بعد از اينکه دروغ ها و خيانت هاي علمي ايشان توسط شبکه وصال افشا گرديد طبق عادت هميشگي به زور و تهديد متوسل شد" ، در صورتيکه با اين همه ادعا و لحن توهين آميز، بزرگان وهابي هرگز ،حتي پيشنهاد نزديک شدن و مناظره علمي با علماي شيعه را نه تنها مطرح ننموده ، بلکه حتي به ذهن خطور نمي دهند، چراکه خود اشعار ميدارند که در اين مبارزه و مناظره علمي نه تنها هرگز نمي توانند حقانيت وجودي خود را اثبات نمايند، بلکه چيزي از عقايد کور کورانه و توهم محور آنها نيز باقي نخواهد ماند که پايه و سند و اساس محکم و صحيحي داشته باشد.

خودشيفتگي شبکه وصال ناشي از عدم کارآيي و نتيجه معکوس برنامه آن:
از طرف ديگر وصال فارسي، عدم ذکر نام شبکه هاي فارسي زبان وهابي ،توسط آيت الله قزويني را در راستاي " ترسي بي حدو حصر" از مطالبي دانسته که تا کنون توسط ايشان مطرح گرديده است!!! در حاليکه بي ترديد عدم ذکر نام اين شبکه ها مبتني بر تلاش بي انتهاي علماي شيعه پيرامون حفظ وحدت کلمه در ميان شاکله ي کلي مسلمانان تحليل مي شود، چراکه مشاهده مي شود ، حتي با توجه به ظرفيت ها ي موجود در رسانه ملي جمهوري اسلامي اما باز در راستاي پرهيز از افتراق و شکاف در امت واحد، حتي الامکان از درج و تبليغ مسايل تفرقه افکنانه پرهيز مي شود.


برچسب‌ها: وصال, تلویزیون, عربستان سعودی, ایران, وهابیت
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

در ادامه مطلب قبلي پيرامون فعاليت هاي شبکه فارسي وصال؛ موارد ذيل نيز در راستاي تحليل و بررسي کوتاه و بسيار اجمالي راهبردها و اهداف اين شبکه ها و تلاش براي شناساندن ماهيت استکباري و تفرقه گراي آن تقديم مي گردد:
ادامه معرفي و تفسير کوتاه اهداف مغرضانه و شوم برنامه هاي شبکه وصال فارسي:
1- درسهايي از مدرسه رسول الله (ص): (مدت: 25 دقيقه)
در اين برنامه نيز طي مراتبي شعارگونه و حاوي مضامين ادبي،که حتي در جاي خود نيز مورد استفاده قرار نگرفته است، در توصيف شخصيت پيامبر(ص) آورده است "در صفحات تاريخ از علامات پيش از نبوت گرفته تا آنچه را در مسير زندگي چندان اثري نيست چون؛ اسب و قاطر و شتر او، شمشير و زره و عصاي او، کفش و لباس او، چه رسد به شکل و شمايل و ريش و موي او.. همه و همه اين تفاصيل را صفحات تاريخ براي آيندگان به ثبت رسانيده است."
و در ادامه با صراحت و اطميناني کامل ادعا اشاره مي دارد که "يک نقاش برجسته يا صاحب خيال باز، اگر پرتو هيبت زنده آن حضرت بدو اجازه دهد تا تابلوي از آن ذات مبارک در يکي از حالتهاي زندگيش... نقاشي کند، تصويري که جلوي رويمان خواهد بود با رسول اکرم صلي الله عليه وآله وسلم بيش از نود و نه درصد شباهت خواهد داشت" !!.. حالا اين اطمينان کامل و اين اعتماد به نفس از کجا و بنا بر کدام مستند و با اين همه جزئيات آمده، خدا مي داند؟!! و همچنين در صورتيکه اين اسناد معتبر در خصوص شخصيت ، حيات و وفات و ريزه کاريهاي زندگي شخصي ايشان وجود دارد که در حد 99 درصد نيز با زندگي ايشان مطابقت دارد، چرا به آنچه که ايشان در روايات و احاديث معتبر که بر اسناد و کتب خود اهل سنت مبتني است بدرستي عمل ننموده و بسياري از احاديث متواتر را که در شأن اميرالمومنين امام علي (ع) و خاندان عصمت و طهارت آمده است ناديده گرفته مي شود؟
برنامه (اصلاح):
مدت برنامه: 2ساعت
برنامه اي است براي بيداري امت اسلامي و بازگشت به اصل دين يعني قرآن کريم و سنت رسول اکرم صلي الله عليه وآله وسلم و مبارزه با خرافات و بدعت هايي که باندهاي سياسي باطنيه در قالب تشيع و به نام اهل بيت مردم را فريفته اند و دين و عقيدۀ مردم را آلوده کرده اند و به نوبه خود اين بدعت هاي شوم را از باندهاي سياسي اديان تحريف شده و قدرت هاي شکست خوردۀ قبل از اسلام به ارث برده اند.
اين برنامه توسط "ملازاده" تهيه و به صورت زنده اجراء مي گردد، از راهبردهاي اصلي اين برنامه تخريب وجهه علما و روحانيون شيعه است.
تکنيک اصلي که اين برنامه براي تخريب و مخدوش نمودن چهره علماي عالم تشيع در کنار ديگر روشهاي خاص خود، بکار مي برد عبارتست از برچسب زني و بهره گيري هاي نامتعارف و مرموزانه به شکلي گزينشي، از برخي قسمت هاي مونتاژ و بريده شده از يک سخنراني که توسط اين انديشمندان صورت ميگيرد و سپس، قرار دادن آن قسمت گزينش شده، در کنار صحبت ديگري از همان انديشمند، اما در موضوع کاملا متفاوت و يا بي ربط به موضوع سخنراني اول که البته با تبحر خاصي و با حذف نمودن سر و ته خطابه به موضوع اول ربط داده مي شود و لذا تناقض گويي و عدم همخواني سخن اين علماء با عمل آنها را به مخاطبان القاء مي نمايد.


از کلیه بازدیدکنندگان محترم خواهشمند است کلیه قسمت های بعدی این مطلب را دنبال کنید ، زیرا عدم مطالعه کامل ، امکان ایجاد شبهه یا خطا وجود دارد . همچنین در بخش های بعدی به ارتباط تاسیس شبکه تروریستی الوصال با اقدامات ایذائی و برنامه ریزی شده توسط کشورهای انگلیس ، آمریکا و اسرائیل و همگام با کشورهای مرتجع عربی منطقه در استان خوزستان و طرح ایجاد تفرقه و تجزیه طلبی و اقدامات تروریستی نظیر بمب گذاری و ترورهای افراد خواهم پرداخت . قسمت نهم در تاریخ 15 آذرماه 1391 راس ساعت 17 منتشر خواهد شد .

برچسب‌ها: وصال, تلویزیون, عربستان سعودی, ایران, وهابیت
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

مع الوصف؛ با در نظر گرفتن راهبرد هاي کلي شبکه ، به بررسي بخش هاي اساسي از برنامه هاي آن نيز مي پردازيم:
• برنامه منبر جهاني: (مدت: 15 دقيقه)
عبارت است از 60 قسمت در موضوعات مختلف عقيدتي و اخلاقي و اجتماعي که توسط موسسۀ (المنبر العالمي) که با سرپرستي، پيگيري و هدايت از جمله اشخاصي به نامهاي ؛ "شيخ عايض القحطاني و عبدالله باهمام" تهيه شده است.
وصال در معرفي اين برنامه طي مطلبي شعارگونه اظهار مي دارد؛"در سايه منبر ايمان و در شعاع خطبه جمعه است که مردم امور دينشان را ياد ميگيرند وآنچه فراموش کرده اند را بياد مي آورند، و از همين فضاي منبر و خطبه است که مسلمانان انگيزه ميابند ندانسته هايشان را از علما بپرسند"
در ادامه به نوعي و با شيوه اي ادبي و با برانگيختن احساسات زيبايي شناسانه سعي دارد تا طي مکتوب نمودن متني با جذابيت هاي برگرفته از ادبيات فارسي جامعه هدف خود را به زعم خود به توبه و قرار گرفتن در طريق وهابيت فراخواند، در ادامه جالب است که با کنار هم قرار دادن دو موضوع متضاد و پارادوکسيکال ، در حين به فراموشي سپردن اصل "وحدت مجموعه امت اسلامي" از "نزديک شدن دلهاي اهل ايمان به يکديگر" و " تمرکز بر محور اسلام و ايمان و همچنين مجد و عظمت اسلام "سخن به ميان مي آورد، و اشاره مي دارد: "بايد هر فرد مسلمان فرصت بيابد... با استفاده از فضاي روحاني منبر،اگر گنهکار است توبه کند؛ اگر راه گم کرده و سرگردان است به آغوش دين باز گردد؛ اگر غافل و مغرور است به خود باز آيد... تا سرانجام دلهاي اهل ايمان پاک گردد و به يکديگر نزديک شود و بدينوسيله همه با تمرکز بر محور اسلام و ايمان ، عملا از دين و آبرو و حيثيت و مقدسات ديني دفاع نمايند، و دعوت پروردگار را به ساير انسانها برسانند تا باشد که اسلام عزيز مجد و عزت و عظمت خود را باز يابد.
همچنين توجه به اين نکته خالي از لطف نيست، اين برنامه در معرفينامه خود به صراحت از دعوت هدفدار و خطابه هدفمند ياد مي کند: "... چه مسئوليت بزرگ و چه کار شرافتمندانه اي است دعوت و خطابت هدفمند" البته با نيم نگاهي به روند برنامه سازي ها و عناد واضح اين تيره ء فکري نسبت به جهان تشيع، راهبرد و اهداف مغرضانه و کينه جويانه آنها به راحتي بر همگان مشخص مي شود.

از کلیه بازدیدکنندگان محترم خواهشمند است کلیه قسمت های بعدی این مطلب را دنبال کنید ، زیرا عدم مطالعه کامل ، امکان ایجاد شبهه یا خطا وجود دارد . همچنین در بخش های بعدی به ارتباط تاسیس شبکه تروریستی الوصال با اقدامات ایذائی و برنامه ریزی شده توسط کشورهای انگلیس ، آمریکا و اسرائیل و همگام با کشورهای مرتجع عربی منطقه در استان خوزستان و طرح ایجاد تفرقه و تجزیه طلبی و اقدامات تروریستی نظیر بمب گذاری و ترورهای افراد خواهم پرداخت . قسمت هشتم در تاریخ 14 آذرماه 1391 راس ساعت 10 منتشر خواهد شد .


برچسب‌ها: وصال, تلویزیون, عربستان سعودی, ایران, وهابیت
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

اهداف راه اندازي شبکه هاي ماهواره اي وصال و کلمه:
معهذا؛ با توجه تبليغات هدفمند و ديد ترويجي و تفرقه افکنانه اين شبکه، در خصوص اهداف و نوع گزينش برنامه هاي اين شبکه ها ، موارد ذيل قابل تأمل مي باشد:
• هدف بلند مدت و داراي اولويت، در بررسي تحليلي بخش هاي وصال فارسي، تشکيک در اصل مهدويت و حقيقت اهل بيت (سلام الله عليهم) و همچنين نابودي فرسايشي اصول اعتقادي شيعيان مي باشد.
• طبق اصول مبهم و نامفهوم و فارغ از معقولات وهابيون؛ و با عنايت با مخالفت شديد آنها با اصل معاد و همچنين روايات موجود در خصوص ارتباطات موجود پس از مرگ، ميان جهان باقي و دنياي مادي، شبهه پردازي در اصل معاد از محورهاي برنامه سازي اين شبکه ها مي باشد.
• محور بعدي مورد هجوم آنان نيز، تقبيح موضوع زيارت امام زادگان و امامان و ابرار بوده که از ديدگاه آنها، اين سيره، عملي است که به عنوان بدعت انگاشته مي شود!!!
• موضوع ديگر، اهانت و دروغ پردازي در خصوص مراجع بزرگ و برجسته عالم تشيع و توهين به روحانيون و دروغ بستن به آنها و همچنين بزرگ نمايي و بهره برداري هاي سوء از برخي کاستي هاي موجود مي باشد.
• تعميم دادن اعمالي که توسط عده اي جاهل و به شکل بسيار محدود صورت پذيرفته است، به کليه شيعيان و محکوم نمودن دولت و حکومت جمهوري اسلامي در اين خصوص ، که در همين راستا بطور مثال، توهين يک نفر به تعدادي از همسايگان؛ به عنوان سياست کلي حکومت جمهوري اسلامي در قبال برادران افغان انگاشته شده و"ملازاده" شخصا روي آن تحليل نموده و ابراز ميدارد " اين سيره و برخورد کشوري اسلامي ، با پيشوند جمهوري اسلامي با همسايه و برادر ديني خود است!!" در حاليکه بي ترديد اين گونه اعمال حتما توسط حکومت جمهوري اسلامي نيز محکوم خواهد بود.
• بهره برداري گزينشي با استفاده از مونتاژ فيلم هاي موجود سخنراني هاي خطيبان شيعه و منتخب نمودن بعضي از سخنراني هايي که به برداشت خودشان از مضمون سخنراني ها، خطابه اي در راستاي "حمايت از اهل سنت" ارزيابي شود که معمولا به دفعات و کرارا بروي آنتن مي رود.

• تلاش در راستاي القاء " وجود کاستي" در دانسته ها و سطح علمي دانشمندان، علماء و روحانيون شيعه با استفاده از ريز بيني و نکته سنجي در خصوص بيانات آقايان و در جهت تخريب و بي اعتبار نمودن علما و سخنرانان عالم تشيع.
• تلاش براي تخريب وجهه ي مسئولان نظام و تلقين اين موضوع که ؛ مسئولان کلان نظام و سطوح فوقاني قدرت، هرگز در پي پرهيز از تفرقه، نبوده و اساسا اين موضوع صرفا در حد يک شعار ابراز ميشود. در حاليکه مشهود است؛ آنچه که در سياست هاي راهبردي نظام، پيرامون جهت گيري هاي مختص به فرقه گرايي در حوزه روابط تشيع و تسنن و يا سياست هاي کاربردي که به حوزه کشورهاي اسلامي مربوط باشد، در جميع موارد، جمهوري اسلامي راهبردي صلح طلبانه و بدور از مخاصمه و يا تقابل را در پيش گرفته است و قالبا به لزوم تمسک جستن به وحدت کلمه و حل و فصل معضلات جهان اسلام اذعان داشته است. از جهت ديگر اين موضوع در برگزاري همايش ها و ياحتي نامگذاري سالها و سياست هاي کلان نظام نيز قابل مشاهده است.
• مظلوم نمايي با استفاده ابزاري و تفسير به راي قرآن کريم و روايات و همچنين احاديث مربوط به شيعيان، در جهت تخريب چهره شيعيان و معرفي نمودن آنها به عنوان کساني که در اکثر امور و جهت گيري هاي اعتقادي در حال تخلف از منويات قرآني بوده و از توهين و تخلف از قرآن کريم ابايي ندارند!!!

از کلیه بازدیدکنندگان محترم خواهشمند است کلیه قسمت های بعدی این مطلب را دنبال کنید ، زیرا عدم مطالعه کامل ، امکان ایجاد شبهه یا خطا وجود دارد . همچنین در بخش های بعدی به ارتباط تاسیس شبکه تروریستی الوصال با اقدامات ایذائی و برنامه ریزی شده توسط کشورهای انگلیس ، آمریکا و اسرائیل و همگام با کشورهای مرتجع عربی منطقه در استان خوزستان و طرح ایجاد تفرقه و تجزیه طلبی و اقدامات تروریستی نظیر بمب گذاری و ترورهای افراد خواهم پرداخت . قسمت هفتم در تاریخ 13 آذرماه 1391 راس ساعت 14 منتشر خواهد شد .


برچسب‌ها: وصال, تلویزیون, عربستان سعودی, ایران, وهابیت
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

در حاليکه در مرام نامه اين شبکه و ديگر شبکه هايي که به سود عربستان به ترويج وهابيت و گمراه و تحريک نمودن اهل سنت مي پردازند و بنا بر آيه قرآن کريم، اشاره مي نمايد که " لااکراه في الدين" در دين هيچ اجباري نيست، اما در عمل، آنچه در برنامه هاي تبليغي اين شبکه ها مشاهده مي شود، مسايلي جز موضوعات تفرقه افکنانه نيست.
شبکه وصال در تبيين مسئوليت خود ساخته اش، به شکل آشکار به دو محور اصلي اشاره مي نمايد؛
که عبارتند از:
اول: توحيد خالص و يکتاپرستي ناب و شفاف به دور از هرگونه شرک و بدعت و قطار واسطه ها و وسيله ها، همان توحيدي که پيام آشکار قرآن کريم و دعوت تمام پيامبران الهي و مقصود اصلي آفرينش, و تنها سبب نجات و سعادت انسان در جهان است."
در تحليل محور اول آنچه قابل توجه و تامل است ، اينست که؛ اين طرز تفکر به صراحت از واسطه هاي بي چون و چراي فيض خداوند و عاملان رحمت حق تعالي در زمين ، برائت جسته و راه فيض خداوند را بر خود بسته اند، در حاليکه با اين بيان که "براي خود مسئوليتي همچون انتقال پيام آشکار قرآن و ابلاغ دعوت پيامبران و ترويج توحيد ناب را تبيين نموده اند" ، پس چگونه مي شود که، شأن خود را در حدود جايگاه يک واسطه رحمت و معاني ناب الهي، ميان خداوند و بندگان دانسته اند و در صورتيکه خود را واسطه قرار گيرند، موضوع را بلا اشکال مي دانند، آيا اين موضوع چيزي غير از جمع اضداد ويا امري پارادوکسيکال است؟
با عنايت به مشهودات فوق ، لازم است به بررسي هر چند کوتاه پيرامون برخي بخش ها و شکل بندي ساختاري و محتوايي و هدف سنجي هر يک از برنامه هاي در حال پخش ازشبکه فارسي وصال بپردازيم:
بخش هاي مختلفي از شبکه فارسي وصال با عنوان برنامه هاي اين شبکه وهابي روزانه از اين شبکه در حال پخش است که عبارتند از:
اصلاح (ملازاده) ، درس هايي از مدرسه رسول الله ، تفسير قرآن کريم ، عقيدۀ جاويدان ، بازسازي انديشه ، منبر جهاني ، ميانه روي در اسلام ، کاروان يکتا پرستان ، اسلام و خانواده ، منبر جهانى (عبدالرحيم ملازاده و...)

از کلیه بازدیدکنندگان محترم خواهشمند است کلیه قسمت های بعدی این مطلب را دنبال کنید ، زیرا عدم مطالعه کامل ، امکان ایجاد شبهه یا خطا وجود دارد . همچنین در بخش های بعدی به ارتباط تاسیس شبکه تروریستی الوصال با اقدامات ایذائی و برنامه ریزی شده توسط کشورهای انگلیس ، آمریکا و اسرائیل و همگام با کشورهای مرتجع عربی منطقه در استان خوزستان و طرح ایجاد تفرقه و تجزیه طلبی و اقدامات تروریستی نظیر بمب گذاری و ترورهای افراد خواهم پرداخت . قسمت ششم در تاریخ 12 آذرماه 1391 راس ساعت 17 منتشر خواهد شد .


برچسب‌ها: وصال, تلویزیون, عربستان سعودی, ایران, وهابیت
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

برای مطالعه قسمت های تهیه و نوشته شده بر روی لینک های زیر کلیک کنید ، قابل توجه است هر لینک که آبی شده باشد ، در وبلاگ منتشر شده است ، در غیر اینصورت در روزهای آتی اضافه خواهد گردید . امید است بتوانم با افشاگری و حقیقت گویی از این شبکه تروریستی و منحرف و خصوصا اعلام برنامه های خاص این شبکه برای اهداف خرابکارانه در استان خوزستان برملا سازم و بتوانم قدم ارزنده ای را در راستای امر به معروف و نهی از منکر بردارم . با آغوش باز آماده دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان هستم .

این پست ثابت است ، برای مطالعه ادامه مطالب می توانید ، به زیر همین مطلب مراجعه کنید .

قسمت اول : اهداف شبکه تروریستی ماهواره اي وصال

قسمت دوم : اهداف شبکه تروریستی ماهواره اي وصال

قسمت سوم : اهداف شبکه تروریستی ماهواره اي وصال

قسمت چهارم : اهداف شبکه تروریستی ماهواره اي وصال

قسمت پنجم : اهداف شبکه تروریستی ماهواره اي وصال

قسمت ششم : اهداف شبکه تروریستی ماهواره اي وصال

قسمت هفتم : اهداف شبکه تروریستی ماهواره اي وصال

قسمت هشتم  : اهداف شبکه تروریستی ماهواره اي وصال 

قسمت نهم : اهداف شبکه تروریستی ماهواره اي وصال


برچسب‌ها: شبکه, وصال, وهابیت, تروریستی, خوزستان
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

معرفي و توصيف شبکه وصال:
خط فکري پشتوانه اين شبکه وهابي مسلک ، در معارفه ي شبکه فارسي وصال، با هدفمندي خاصي اظهار ميدارد، "وصال پيام وصلي است بين بندگان و پروردگارشان به دور از سلطه قهريه و جبروت کاذب مستبدان و ديکتاتوران و جاه طلباني که مي خواهند تمام امور دين و دينا را با منطق زور و فشار و تقليد کورکورانه بر مردم تحميل کنند" البته در تفسير اين جمله بايد توجه خود را معطوف داريم که؛ بي ترديد آنکه در پي منطق زور و فشار و با پيروي از انديشه هاي "کاردستي غرب" از جمله " دوگماتيزم " و سرسپردگي " فاشيسم " ، به استفاده از منطق زور و تهديد و کشتار دست مي زند و با اغناء ناصحيح لايه اول منطق انساني از طريق سفسطه و توجيه افکار خود، به نابودي اسلام و مسلمين و ترويج اسلام ستيزي در جهان دامن زده، انديشه وهابي گري است که البته حاجتي به بيان اين نکته نيست که؛ اين انديشه رهرو بي چون و چراي زباله ها و دورريز هاي انديشه غرب است.
در معرفي اين شبکه به روشني و کمال مي توان ظهور و بروز انديشه و تفکر بيمار وهابي گري را مشاهده نمود، به عنوان مثال در ادامه آورده است که"... بين بندگان و آفريدگارشان هيچ واسطه اي نيست ، و الله متعال از رگ گردن نيز به بندگانش نزديکتر است" که نمونه اي از تلاش اين طرز تفکر، براي از ميان برداشتن واسطه هاي فيض الهي است.
و در ادامه ؛ ضمن اين توهين به ساحت مقدس اهل بيت پيامبر (ع) که همگي حلقه هاي متصل به زنجير نبوت اند، با چرخشي 180 درجه اي اشاره مي نمايد که "وصال آمده تا حلقۀ وصلي باشد بين مؤمنان و تمام حق جويانى که در طلب حق مي تپند, تا از منبر آن، حق بگويند، و حق بشنوند، و با حق خالص و بي شائبه آشنا گردند" و همچنين مي افزايد "وصال آمده تا کدورتها، کينه ها، حسادتها، و دشمنيهايي که مدعيان اسلام ناب و پيروي از اهل بيت پيامبر گرامي صلي الله عليه و آله و سلم به نام دين در بين ملتها کاشته را ريشه کن نمايد، و فضايي از محبت و اخوت و برادري و برابري و همزيستي مسالمت آميز را در ميان آحاد جامعه بوجود آورد" اما اشاره نمي کند در صورتيکه هدف اصلي، اخوت و برداري و باصطلاح "روشن نمودن اذهان مسلمانان" و اصلاح جامعه اسلامي مي باشد، چرا بايد مدام و به شکلي ناپسند در برنامه هاي مختلف خود به انديشه ها و آراء مختلف مسلمانان و علي الخصوص عقايد شيعيان و ناسزا گفته و به شکل دائمي به تمسخر انديشه شيعي و نخبگان شيعي پرداخته شود.

از کلیه بازدیدکنندگان محترم خواهشمند است کلیه قسمت های بعدی این مطلب را دنبال کنید ، زیرا عدم مطالعه کامل ، امکان ایجاد شبهه یا خطا وجود دارد . همچنین در بخش های بعدی به ارتباط تاسیس شبکه تروریستی الوصال با اقدامات ایذائی و برنامه ریزی شده توسط کشورهای انگلیس ، آمریکا و اسرائیل و همگام با کشورهای مرتجع عربی منطقه در استان خوزستان و طرح ایجاد تفرقه و تجزیه طلبی و اقدامات تروریستی نظیر بمب گذاری و ترورهای افراد خواهم پرداخت . قسمت پنجم در تاریخ 11 آذرماه 1391 راس ساعت 16 منتشر خواهد شد .

نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |


جهت استحضار مردم شریف ایران ، خصوصا مردم عزیز خوزستان به جهت آشنايي بيشتر با اين شبکه هاي ضد فرهنگي و ضد ديني لازم دانستم به ذکر اين موضوع که ؛ شبکه فارسي وصال ، زاده ي شبکه ماهواره اي "الوصال" کويت ، از منابع مالي وهابيت تغذيه نموده و به درخواست و پيشنهاد " عبدالرحيم ملا زاده " تاسيس گرديده و هم اکنون مشغول به فعاليت است. ملازاده از ايران سالها پيش به کويت پناهنده شده و از توهين به تمام ارکان جمهوري اسلامي پرهيز نمي کند. او در گفت و گوي خود با شبکه الوصال کويت آورده است " شبکه «وصال فارسي» مي تواند از هزاران مسجد و منبر تأثير بيشتري داشته باشد" او همچنين افزوده است " بزرگ ترين جهاد، جهاد زباني است و تأثيري که يک شبکه ماهواره اي در مدت پنج سال مي تواند داشته باشد، از 500 سال فعاليت و تبليغ عادي بيشتر است".
به هر تقدير آنچه مسلم است اينکه، اهداف اصلي اين شبکه ها تضعيف و نابودي باورهاي شيعي و ايجاد تفرقه در ميان امت واحده و جدايي ميان مذاهب است.
البته راهبردهاي يکسو گرايانه و فارغ از بي طرفي موجب گرديده تا اين شبکه ها از ظلمي که بر شيعيان يمن و عربستان و يا برخي از سرزمين هاي اسلامي روا داشته مي شود هرگز ذکري ننموده و حتي از شيعيان به عنوان "دعوتگران به جهنم" و "مرده پرستان" ياد مي شود، حتي در مصاحبه ابو منتصر بلوچي ( ملازاده ) عنوان مي شود" اهل سنت در ايران آرزو مي کنند شرايطي را که شيعيان در عربستان سعودي دارند، آنها در ايران داشته باشند" در حاليکه در عربستان، شيعيان حتي از حقوقي مانند تملک يک مغازه محقر و يا ظريف ترين فعاليت فرهنگي و اقتصادي هم برخوردار نيستند.

البته از اين دست اکاذيب و اهانت ها به ساحت شيعيان، در برنامه هاي فرمايشي و جهت دار وصال فارسي و کلمه ، بسيار است، براي مثال؛ مجددا در يکي از برنامه هاي وصال، ملازاده به عنوان مجري وهابي اين شبکه، اظهار داشت:"دجال آخر الزماني ،ادعاي خدايي مي کند. ويژگي هاي دجال همانند امام زمان(ع) شيعيان است، چرا که شيعيان معتقدند امام زمانشان داراي ولايت تکويني است" .

از کلیه بازدیدکنندگان محترم خواهشمند است کلیه قسمت های بعدی این مطلب را دنبال کنید ، زیرا عدم مطالعه کامل ، امکان ایجاد شبهه یا خطا وجود دارد . همچنین در بخش های بعدی به ارتباط تاسیس شبکه تروریستی الوصال با اقدامات ایذائی و برنامه ریزی شده توسط کشورهای انگلیس ، آمریکا و اسرائیل و همگام با کشورهای مرتجع عربی منطقه در استان خوزستان و طرح ایجاد تفرقه و تجزیه طلبی و اقدامات تروریستی نظیر بمب گذاری و ترورهای افراد خواهم پرداخت . قسمت چهارم در تاریخ 9 آذرماه 1391 راس ساعت 11 منتشر خواهد شد .


برچسب‌ها: وصال, تلویزیون, عربستان سعودی, ایران, وهابیت
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |


تاسيس شبکه هاي ماهواره اي با هدفگذاري بلند مدت؛
در راستاي شبهه سازي، شبکه هاي تروریستی" الوصال فارسي " و همينطور، ديگر شبکه هاي وهابي فعال در اين حوزه تمام تلاش خود را بر موضوع مذکور متمرکز نموده اند.
البته آنچه که در ظاهر شاهد آن هستيم، اظهار تقيد موسسان اين شبکه هاي فارسي زبان در خصوص اين موضوع است که؛ "هدف کلي از راه اندازي اين شبکه ها، صرفا تقديم عقيده خود مبني بر قرآن و سنت است" اما در حقيقت آنچه که در حال اجرا و انجام است چيزي غير از اين است؛ در اين خصوص مشاهده مي کنيم؛ اين شبکه با قرار دادن خود در حيطه اهل سنت و چسباندن عنوان "تريبون اهل سنت فارسي زبان" به خود، در مرام نامه اش مي آورد" اهل سنت در شبکۀ وصال با توجه با عقيدۀ پاک و مرام صادقانه اي که دارند ، جز خدمت به جامعۀ بشري و عموم هموطنان و همزباناني که حرفشان را مي فهمند؛ جز تقديم و معرفي عقيدۀ پاک و زلال خود که مبني بر قرآن و سنت صحيح رسول الله صلي الله عليه و آله و سلم و عقل و فطرت سالم و برهان و استدلال محکم و صادقانه با فهم پيشگامان امت به شمول صحابه و اهل بيت گرامي آنحضرت صلي الله عليه و آله و سلم است هيچ طرح و برنامۀ ديگري ندارند."
بر خلاف آنچه چهره ي متظاهر و ظاهرالخير برنامه هايي که از شبکه فارسي زبان وصال پخش مي شود؛ "أبو منتصر بلوچي" که سرسپرده کشور سعودي بوده و از منابع مالي وهابيت تامين مي شود، به عنوان دست اندر کار راه اندازي شبکه وصال، درادعاهاي خود گفت: ما نمي خواهيم جنگ طايفه اي بر انگيزيم! بلکه مي خواهيم مثل ديگر ملت ها با امنيت و آزادي زندگي کنيم!
تلاش جهت تخريب وجهه اهل سنت عزيز داخل ايران؛
جالب توجه است؛ آنچه که از آن به عنوان اهل سنت ياد مي شود، چيزي غير از عقايد پر از حقد و بغض و غضب وهابيت نيست، بي ترديد با توجه به آنچه در اين شبکه براي مسلمانان فارسي زبان روايت مي شود اهل سنت عزيز کشورمان کاملا از اين عقايد و تقيدات متعصبانه و کورکورانه مبري هستند. چراکه در بسياري از نقاط کشور شيعه و سني در معيت يکديگر به شکلي مسالمت آميز و با علاقه در حال سپري نمودن لحظات هستند.
در اين ميان آنچه داراي اهميت فراوان است اينکه؛ با توجه به نقاط مورد سوء استفاده در اين شبکه ها و بهره گيري اين محافل خبري، از بيانات علماي شيعه و سخنراني هاي روحانيون و مطلعان، علي الخصوص در حوزه هاي ديني و مذهبي ، اشخاص فعال در اين حوزه بايد توجه خود را به اين موضوع گسيل دارند که ؛ "بلاشک هرآنچه که توسط اين عزيزان در مواقع عصبيت يا عصبانيت ، با منظور و يا بدون هدف خاص بيان مي شود ، مورد رصد اين شبکه ها قرار گرفته و با توجه به هدف گذاري هاي بلند مدت، به شکلي مقطعي و فرسايشي مورد تحريف و استفاده ابزاري در جهت تفرقه افکني قرار مي گيرد."

از کلیه بازدیدکنندگان محترم خواهشمند است کلیه قسمت های بعدی این مطلب را دنبال کنید ، زیرا عدم مطالعه کامل ، امکان ایجاد شبهه یا خطا وجود دارد . همچنین در بخش های بعدی به ارتباط تاسیس شبکه تروریستی الوصال با اقدامات ایذائی و برنامه ریزی شده توسط کشورهای انگلیس ، آمریکا و اسرائیل و همگام با کشورهای مرتجع عربی منطقه در استان خوزستان و طرح ایجاد تفرقه و تجزیه طلبی و اقدامات تروریستی نظیر بمب گذاری و ترورهای افراد خواهم پرداخت . قسمت سوم در تاریخ 8 آذرماه 1391 راس ساعت 19 منتشر خواهد شد .


برچسب‌ها: وصال, تلویزیون, عربستان سعودی, ایران, وهابیت
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

اتخاذ راهبرد ايجاد وحدت در ميان امت اسلامي و توجه به امر خطير امت واحده که مقام معظم رهبري توجه ويژه اي به آن دارند؛ از جمله مواردي است که بدون شک براي غرب مسئله ساز مي باشد.
از جمله روندهايي که بيگانگان براي ايجاد شکاف و تفرقه اندازي در ميان امت اسلامي و علي الخصوص اقوام شيعه و سني ايران در پيش گرفته اند بهره گيري از تاثيرگذاري رسانه در اين حوزه مي باشد، چراکه به اذعان خودشان، تاثير گذاري که رسانه در مدت کوتاهي دارد، چاپ و تکثير هزاران هزار نوشته و کتاب در مدت طولاني نخواهد داشت.
شبهه پردازي و ضد تبليغ با هدف ايجاد شکاف؛
استفاده از تکنيک هاي تبليغاتي در راستاي تاثيرگذاري بر قشري خاص، با شيوه هاي نرم و ابزارهايي که کشور سعودي و ديگر ايادي امريکا ،در اين راه در اختيار اين شبکه ها گذاشته اند، در بلند مدت مي تواند سئوالات بي پاسخ فراواني را براي مخاطبان عام در زمينه هاي مختلف به وجود آورد، که از جمله آنها عبارتند از مفاهيمي تحت عناوين: "حکومت اسلامي، ضرورت و وجوب حکومت اسلامي، ضمانت اجراي احکام اسلامي در حکومت، امکان پذيري جمع ميان شيعه و سني ، شبهه در اصول تفکر شيعي، کمرنگ نمودن نقش اهل بيت در تاريخ اسلام، نشر اکاذيب ذيل موضوع تاريخ اسلام، مخدوش نمودن چهره علماي تشيع در اذهان عمومي و..." اما آنچه در اين ميان حائز اهميت است، تلاش اين رسانه ها براي بسط و گسترش موضوع شبهه سازي و شبهه آفريني در موضوعات گسترده ذيل مباني مذهبي در ميان اقشار مختلف جامعه مي باشد.
ورود اين شبهات به بطن اذهان جامعه و از طرفي بي پاسخ ماندن آنها در ذهن مخاطبين امري است که بي ترديد منتج به انحراف از اصول اعتقادي در طولاني مدت و "موجب جدايي و افتراق هر چه بيشتر گروهها و خطوط فکري شيعه و سني" در جامعه اسلامي مي گردد.

از کلیه بازدیدکنندگان محترم خواهشمند است کلیه قسمت های بعدی این مطلب را دنبال کنید ، زیرا عدم مطالعه کامل ، امکان ایجاد شبهه یا خطا وجود دارد . همچنین در بخش های بعدی به ارتباط تاسیس شبکه تروریستی الوصال با اقدامات ایذائی و برنامه ریزی شده توسط کشورهای انگلیس ، آمریکا و اسرائیل و همگام با کشورهای مرتجع عربی منطقه در استان خوزستان و طرح ایجاد تفرقه و تجزیه طلبی و اقدامات تروریستی نظیر بمب گذاری و ترورهای افراد خواهم پرداخت . قسمت دوم در تاریخ 7 آذرماه 1391 راس ساعت 16 منتشر خواهد شد .


برچسب‌ها: وصال, تلویزیون, عربستان سعودی, ایران, وهابیت
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای با تشریح جزییات دستگیری عوامل گروهک وابسته به سرویس های اطلاعاتی بیگانه، اعلام کرد: دستگیرشدگان، عضو یک گروهک تروریستی تجزیه طلب هستند که از 7 سال پیش با حمایت مالی یک کشور حوزه خلیج فارس در استان خوزستان راه اندازی شده است.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی وزارت اطلاعات، این گروهک تجزیه طلب از سال 1384 با حمایت مالی یکی از کشورهای مرتجع حوزه خلیج فارس (به نیابت از آمریکا و رژیم صهیونیستی) در استان خوزستان راه اندازی و در همان سال 13 فقره بمب گذاری در آن استان انجام دادند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: بمب گذاری های انجام شده از سوی این گروهک تروریستی تجزیه طلب در مقابل بیمارستان رازی اهواز، ساختمان برنامه و بودجه، سازمان مسکن و شهرسازی، خیابان سلمان فارسی در مرکز شهر، بانک سامان اهواز، اداره کل منابع طبیعی، فرمانداری آبادان و دزفول و چندین چاه و خط لوله نفت و گاز در استان خوزستان بوده است.

براساس این اطلاعیه، اقدامات تروریستی انجام شده در این مراکز موجب شهادت 29 تن و مجروح شدن 350 تن دیگر از شهروندان بی گناه استان خوزستان بوی‍ژه هموطنان غیور عرب زبان شده است.

وزارت اطلاعات در این اطلاعیه خاطرنشان کرده است که گروهک تروریستی یاد شده همچنین قصد بمب گذاری در برخی مراکز حساس کشور را داشت که تعدادی از آنها در اسفند ماه سال گذشته توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) شناسایی، دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند. ضمن آن که برخی از آنها نیز به خارج از کشور متواری شدند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: با فرار برخی از این عوامل گروهک تروریستی، سرکرده آن در یکی از کشورهای مرتجع حاشیه خلیج فارس اقامت و از آنجا به هدایت عملیات بمب گذاری و اقدامات تروریستی پرداخت.

در این اطلاعیه اعلام شده است که تروریست جنایت پیشه، در اواخر سال 1384 از طریق عوامل سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) به اروپا منتقل و به فعالیت های به اصطلاح حقوق بشری و همکاری با سازمان ها و مجامع غربی مدعی حقوق بشر مبادرت می ورزد و همزمان اقدامات تروریستی علیه شهروندان استان خوزستان را فرماندهی می کرد.

در اطلاعیه وزارت اطلاعات به این نکته اشاره شده است که تعدادی از اعضای این گروهک تروریستی با این که حکم تعقیب از طرف پلیس بین الملل (اینترپل) را داشتند اما با انجام سفرهای بسیار به برخی کشورهای اروپایی و دو کشور مرتجع منطقه، کمک های مالی و تسلیحاتی آنها را دریافت می کردند.

این گروهک تروریستی همچنین از سال گذشته و همزمان با تشدید فاز جدید تحریم ها از سوی اردوگاه استکبار علیه جمهوری اسلامی ایران، به دستور تحریم کنندگان و در اقدامی مکمل، حمله به اموال عمومی و زیرساخت های اقتصادی کشور و بمب گذاری در خطوط انتقال گاز و نفت استان خوزستان را در دستور کار خود قرار دادند.

براساس این اطلاعیه، گروهک یاد شده از آن زمان تاکنون مبادرت به 9 فقره بمب گذاری در تاسیسات انرژی استان خوزستان کرده اند که از جمله آنها می توان به بمب گذاری لوله نفت شاوور در حوالی شهرستان شوش در 14 مرداد ماه سال گذشته(1390)، بمب گذاری لوله نفت عبوری از مجاورت شهر شاوور در حوالی شهرستان شوش در 24 اردیبهشت ماه امسال، بمب گذاری خط لوله گاز در حد فاصل شوش و دزفول در 14 تیرماه امسال، بمب گذاری خط لوله گاز اهواز به شمال خوزستان در 25 مردادماه سال جاری، بمب گذاری لوله گاز مسیر هفت تپه- شوش در دوم آبان ماه امسال، اشاره کرد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: از جمله موضوعات بسیار جالب توجه آن که عناصر مرکزیت این گروهک تروریستی که در یکی از کشورهای اروپایی مدعی حقوق بشر و منادی مبارزه با تروریسم مستقر است، پس از هر عملیات تروریستی با پذیرش رسمی مسوولیت آن، در عین حال با کمال وقاحت و بی شرمی با تعدادی از دولتمردان غربی و گزارشگران ویژه سارمان ملل (در امور ایران) ملاقات و یا با حضور و سخنرانی در برخی پارلمانی های اروپایی و در مصاحبه با رسانه های بیگانه، به ویژه شبکه سلطنتی انگلیس موسوم به بی بی سی خود را به عنوان مدافعان قانون و جامعه مدنی و حقوق بشر در ایران معرفی کرده اند؟!

وزارت اطلاعات در ادامه خاطرنشان کرده است که از عناصر دستگیر شده تاکنون هفت بمب آماده انفجار کشف شده که بنا به اعتراف متهمان، آنها قصد داشتند این بمب ها را در اماکن عمومی و مذهبی منفجر کنند.

وزارت اطلاعات اعلام کرده که اطلاعات تکمیلی در این رابطه متعاقبا به استحضار ملت شریف ایران خواهد رسید.
خبر برگرفته شده از وب سایت اینترنتی وزارت اطلاعات (vaja.ir) می باشد . لینک اصل خبر انتشار یافته در وب سایت وزارت خانه مربوطه در اینجا موجود است .


برچسب‌ها: وزارت, اطلاعات, امنیت, خوزستان, گروهک تروریستی
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

دستگیری عوامل تروریستی در خوزستان جمعه بیست و ششم آبان ۱۳۹۱ 15:16
عناصر تروریستی وابسته به سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه در استان خوزستان به همت وزارت اطلاعات دستگیر شدند.

به گزارش سایت خبری تابناک روابط عمومی وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای اعلام کرد: با الطاف الهی و توجهات حضرت ولی عصر (عج) و با تلاش‌های شبانه‌روزی سربازان گمنام امام زمان (عج)، در چند روز گذشته تعدادی از عناصر تروریست وابسته به سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه که با انجام چندین مورد بمب‌گذاری در شبکه‌های انرژی استان خوزستان در صدد اخلال در امنیت استان و ایجاد ناامنی در زندگی شهروندان خوزستان بودند به همراه مقدار قابل توجهی مواد منفجره و اقلام ارسال شده از یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس شناسایی و بازداشت شدند.

بر اساس این اطلاعیه؛ این عناصر با هدایت سرویس‌های جاسوسی غربی _ صهیونیستی در صدد اقدامات خرابکارانه دیگری بودند که به لطف الهی کشف و خنثی شد.

در این عملیات تعداد هفت بمب آماده انفجار و وسایل ارتباطی و مخابراتی کشف و ضبط شده است.

در اطلاعیه وزارت اطلاعات آمده است: اطلاعات تکمیلی مربوط به این تیم تروریستی متعاقبا به استحضار ملت شریف ایران خواهد رسید.

اهواز الاهوازیون : استان خوزستان یکی از استان هایی است که سرویس های جاسوسی نظیر موساد ، سیا و MI6 اقدامات بسیاری را برای نا امن جلوه دادن و تامین امکانات ویژه مزدوران و خرابکاران در این استان را سرپرستی می نمایند . سلسله اقدامات و حمایت های مالی و تجهیزاتی بارها توسط این سرویس های جاسوسی به اثبات رسیده است . قابل توجه است که سرویس های یاد شده به همراه گروهک تروریستی دست پرورده همین سرویس ها بنام مجموعه الاحوازی که شامل ( حرکه النضال ، جبهه العربیه لتحریر الاحواز ) می گردد ، تا کنون 30 تن را شهید و بیش از 290 نفر از هموطنان خوزستانی را مجروح نموده اند . همچنین تا کنون سلسله اقدامات تروریستی خود را بر علیه اماکن عمومی ، زیرساخت ها ، لوله های نفت ، خودروهای شهروندان و خودروهای پلیس هدفمند نموده اند که متاسفانه بعضا باعث ایجاد خسارت های جانی و مالی گردیده است و خوشبختانه بسیاری از این اقدامات برنامه ریزی شده توسط خارجیان توسط نیروهای اطلاعاتی ، امنیتی و انتظامی کشف و خنثی گردیده است .
انگلیس ، ، آمریکا و رژیم کثیف صهیونیستی برنامه های تروریستی و تجزیه طلبانه ی خود را حول محور استان خوزستان مدون کرده اند ولی تا کنون با رشادت ها و هوشیاری های مردم خوزستان نتوانسته اند قدم از قدم بردارند و به همین دلیل ضعف در فریب مردم ، در صدد انتقام جویی برداشته اند . در بحث های بعدی به دلایل اقدام خصمانه و نیت شوم تجزیه طلبانه آنها در خصوص استان خوزستان خواهم پرداخت .
بازهم از طرف مردم استان خوزستان از کلیه نیروهایی که امنیت و آسایش را برای ما به ارمغان می آورند و در صدد کوتاه نمودن دستان دشمنان ایران اسلامی هستند تشکر و قدردانی می نمایم و امید است با توکل بر خداوند و مدد های همیشگی حضرت ولی عصر (عج) به راه خدمت رسانی به مردم و نظام موفق و موید باشند .

برچسب‌ها: خوزستان, سرویس اطلاعاتی, جاسوس, عملیات, انرژی
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

نشست مشترک حرکه النضال العربی و جبهه العربیه یکشنبه بیست و یکم آبان ۱۳۹۱ 13:15

نشست مشترک تروریست های خارج نشین ، فیصل عبدالکریم طرفی مسئول  جبهه العربیه لتحریر الاحواز و مسئولین حزب حرکه الضنال العربی شامل حبیب نبگان مسئول گروه ، حبیب فرج الله چعب ،  احمد نیسی ، ناصر نبگان برگزار گردیده است .

در این نشست راه های انجام برخی اقدامات تروریستی در اهواز ( خوزستان ) بررسی شد . دو گروه نیز در این نشست ضمن حمایت از حزم و وحدت گروه های اهوازی تلاش می نمایند تا از تجربیات همدیگر استفاده و از همدیگر پشتیبانی  نمایند . در این جلسه این افراد ضمن بررسی راهکارهای اقدامات ایذائی را بررسی کرده و تصمیم به ایجاد حلقه های بمب گذاری و ترور افراد در استان خوزستان را گرفته اند .

فیصل عبدالکریم بعد از جنگ آمریکا در عراق در سال 2003 از ترس جان خود به اروپا گریخت و چند تن دیگر از برادران فصیل نیز در اروپا اقامت دارند .

 حبیب نبگان تروریست مشهور و دارای حکم قرمز تعقیب پلیس بین الملل (اینترپل) عضو شورای مرکزی حزب وفاق در اهواز بوده است . این حزب در گذشته و با فضای باز سیاسی قائل شده توسط نظام جمهوری اسلامی ایران برای جذب حداکثری و ایجاد فضای پویایی قومیت ها توانست تا حدود زیادی در خوزستان ایران فعالیت نماید و چند نماینده به مجلس فرستاد و برای یک دوره شورای شهر اهواز را بدست گرفت اما متاسفانه به علت نیت های خبیثانه پشت پرده برای بهره برداری های از قبل برنامه ریزی شده جهت اجرای نیات در نظر گرفته شده توسط سرویس های اطلاعاتی سیا و MI6 ، این حرکت متوقف گردید. حبیب نبگان همزمان مسئولیت گروهک تروریستی مخفی را بنام حرکه النضال به عهده داشت و در سال 2005 چندین بمب گذاری در اهواز را رهبری کرد که طی آن تعداد زیادی غیر نظامی کشته یا مجروح ( بیش از 30 تن کشته و بیش از 300 نفر مجروح) شد . وی بعد از بمب گذاری های اهواز در سال 2005 مدتی در امارات و مدتی به صورت مخفیانه در سوریه زندگی کرد و توانست پناهندگی کشور متخاصم دانمارک را بگیرد و خانواده وی بعد از چند بار دستگیری توسط دولت ایران به دلایل اخلال های امنیتی و ایجاد تنش های قومیتی ، خود را به وی رساندند . همسر حبیب حدود 3 سال توسط دولت ایران به جرم خروج غیرقانونی از کشور و با حکم دادگاه صالحه در بازداشت به سر برد .


برچسب‌ها: حبیب نبگان, تروریست, حرکه النضال, خوزستان, بمب گذاری
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |

اعترافات متهمین در شبکه استانی خوزستان در سال :1385
علی‌رضا عساکره(ابوحسن)، عضو شناسایی و بمب‌گذار بانک سامان: «متولد سال 1357، ساکن ماهشهر هستم و تا دوم راهنمایی درس خواندم. به جرم بمب‌گذاری در بانک سامان دستگیر شدم.»

مطیری‌نژاد: «یکی از افراد عملیات‌کننده در بانک سامان کیان‌پارس، علی‌رضا عساکره بود که رهبر تشکیلات، حبیب نبگان با او آشنایی و جلسه داشت و بعد به ابویاسر، یکی از اعضا، او را معرفی می‌کند.»


چعب‌پور: «مشکل ما بمب‌گذاری در بانک سامان بود چون از منطقه گلستان رد می‌شد و به منطقه امانیه می‌رسید و تا گلستان چندین ایست و بازرسی داشت. گفتم ممکن است که او گیر کند، یعنی اگر در ایست و بازرسی‌ها متوقف می‌شد احتمال گیرکردن او صددرصد بود. قرار شد که ابونزار این کیف را ببرد.»

بنی‌تمیم: «سوار صندلی جلوی ماشین علی شدم و کیف بمب بانک سامان را به من دادند. قبل از آن ابوطارق به من گفت اگر دستگیرت کردند همان جا تو را می‌کشم. برای بمب‌گذاری بانک سامان، ابوطارق حمایت و مسلح بود و باید از ابوحسن حمایت می‌کرد. ابوحسن باید داخل بانک می‌رفت و بمب را کار می‌گذاشت.»

عساکره: «علی مطیری‌نژاد من را به فلکه ساعت رساند. گفت آن ماشین را می‌بینی؟ گفتم آره. گفت اینها به کیان‌پارس می‌روند. با آن‌ها برو و سر خیابان کیان‌پارس بانک را می‌بینی بعد پیاده می‌شوی و بغل کیوسک بایست و یک نفر برای تو کیف را می‌آورد. ساعت نه، نه‌ونیم بود.»

بنی‌تمیم: «به کیان‌پارس که رسیدیم، ابوطارق به راننده گفت همین جا پیاده می‌شویم. به سمت مخالف بانک سامان رفتیم. آنجا مغازه‌ای بود. من رفتم داخل مغازه و مقداری کیک خریدم. منتظر بودم که ابوطارق بیاید و کیف بمب‌گذاری را از من بگیرد. ابوطارق در حالی که با تلفن صحبت می‌کرد آمد و کیف را از من گرفت.»

ابوطارق: «ابوحسن را دیدم که خیلی نزدیک ما بود. کیف را ابونزار گرفتم و تحویل ابوحسن دادم.»

مطیری‌نژاد: «رأس ساعت نه و پنجاه دقیقه، علی‌رضا بمب را از ابوطارق گرفت که او هم در ساعت نه‌ونیم از ابونزار گرفته بود و داخل بانک رفت.»

عساکره: «سیم‌ها را وصل کردم و کیف حامل مواد منفجره بانک سامان آماده انفجار بود. یعنی آن را به کار انداختم. بعد کیف را برداشتم و به طرف بانک رفتم که آن موقع ابوطارق به طرف من آمد. به ساعت دستی‌اش اشاره کرد و برگشت. مقداری عصبانی شده بود. داخل بانک رفتم و دیدم داخل بانک، پنج، شش نفر کارمند بودند و مردم عادی دیگر. می‌دانستم که دیگر بعد از انفجار چه می‌شود! کیف را گذاشتم، یک دقیقه بلند شدم و کارتی را گرفتم و نشستم و بعد ابوطارق بلند شد و رفت. من هم بعد از یک دقیقه یا کمتر رفتم. هر دو حرکت کردیم به سمت خیابان اصلی و سوار ماشین شدیم و به طرف چهار شیر رفتیم.

مطیری‌نژاد: «در تشکیلاتی که فعالیت می‌کردم، خیلی‌خیلی سرّی بود که حدود شش سال فعالیت می‌کرد و همه فعالیت‌هایمان زیرزمینی بود. فعالیت‌هایی که انجام می‌دادیم کاملاً سری و با حفاظت کامل بود و خیلی رعایت می‌کردیم. من که در مقابل شما هستم و اخیراً گیر افتاده‌ام به اوج مسیری که طی کردم، رسیدم. من، رهبر و سرگروه بودم و همه اعضای دیگر، زیرمجموعه من بودند. می‌خواهم به کسی این راه را طی می‌کند، بگویم که این راهی که داری می‌روی، اشتباه است و راه برگشت خیلی آسان‌تر و راحت‌تر از راهی است که به اوج برسی و مثل من اینجا دستگیر شوی و خانواده‌ات را از دست بدهی.»


برچسب‌ها: تروریست, عملیات, بمب گذاری, اهواز, بانک سامان
نوشته شده توسط اکبر پدرامی  | لینک ثابت |